پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   اخبار و قوانین فروم (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=47)
-   -   نظرسنجی در مورد دومین قالب جدید سایت (http://p30city.net/showthread.php?t=36982)

اهورا 04-02-2012 12:46 PM

سلام

کوروش جان دستت درد نکنه ، زحمت کشیدی

امیر عباس انصاری 04-02-2012 01:15 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط دانه کولانه (پست 257128)
سلام .
تقریبا 2 روزه مشغولم تا یه کوچولو این تم جدید تغییر یافته رو درست کرده ام
قبل از نظر سنجی نظر چند تا از بچه ها رو پرسیدم موافق بودند و نظرشون مثبت بود
هم ببینینش هم با تم فعلی (قهوه ای طرح چوب ) مقایسه کنین

1 - تم جدید : کلیک کنید

2 - تم فعلی : کلیک کنید

در مورد تم جدید باید بگم که هنوز بعضی جاهاش مونده که کامل بشه
مثلا باکس سرچ گوگل در پایین صفحات و دکمه تشکر و ....

لوگویی که براش در نظر گرفتیم موقتیه پس زمینه تبلیغاتشم فعلا موقتیه و ...
فونتاش بعضی جاها ریزه کمی باید بزرگتر بشه و...

به طور کلی در نظر بگیرید .

سلام و درود بر همه عزیزان
کوروش جان اول از همه ممنونم که نظر ما رو هم خواستار شدی
راستش من از تم طرح چوب خوشم نیومد ولی دلم هم نیومد چیزی بنویسم و نظر بدم
و با همون تم آبی فعال بودم
ولی الان با این تم:
1 - تم جدید : کلیک کنید

خوب این تم جا داره بهتر بشه همانظور که خودت هم نوشتی
و به نظرم تم خوبیه و خیلی بهتر شده و طرح بک گراند طرح فلز به همراه استایل و چیدمان انجمنهاش خوبه و حالت فروم رو حرفه ای میکنه و جلوی فانتزی شدن شکل و شمایل فروم رو میگیره
من یه خواهشی ازت دارم کوروش جان
شاید بهتر بود نامه نگاری کنم ولی چون انجمن پی سی سیتی سنگ بناش بر ارتباط مستقیم و درست گذاشته شده و از اول در این انجمن هم ما ارتباطی شفاف و عاری از هرگونه پنهانکاری باا خودمون و کاربران داشته و داریم الحمدلله
خواهش من از شما دوست و ادمین محترم اینه
ما هم مثل انجمنهای فارسی زبان قدیمی (الان دیگه خودمون هم داریم پیشکسوت میشیم) یک تم یا استایل اختصاصی و دیفالت مخصوص انجمن داشته باشیم و زیاد تغییرات عمومی نداشته باشیم
به عنوان مثال میشه تو درجات معمولی تر انجمن نیکصالحی و بهتر از اون پی هالز رو نام برد
و البته که فرومهای قوی تر و بهتری هم هستند
هدف من از این درخواست چیزیه که بهش میگن عادت
شکل و شمایل یاهو و گوگل نسبت به مثلا 5 سال پیش مطمئنا تغییرات زیادی داشته
ولی این تغییرات خیلی عمومی نبوده و بیشتر در جزئیات دیده میشه و صفحه اول گوگل و یاهو هنوز هم رنگ و لعاب اولیه را حفظ کردند
چه خوبه که فروم پی سی هم یک تم و استایل متناسب و دائمی برای همیشه داشته باشه و روی بهینه کردن همون طرح کار کنه
به نظرم عادت کردن چشم کاربران به محیط فضای مجازی که درش میل به فعالیت دارند گزینه خوبیه و از نظر روانشناسی هم بودن در محیطهایی که نکات زیادی جهت آشنایی به محیط داره عامل راحتی و ارتباطی بهتر میشه

بازهم از توجهت ممنونم
موفق باشیم انشاءلله:53::53:

kiana 04-02-2012 07:46 PM

اگر تم جدید دکمه تشکر نداره که من میرم و دیگه این دور و برها پیدام نمیشه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من کلا رنگ ابی را دوست دارم ولی این تم جدید صفحه اش خیلی به نظرم بلند و درازه یعنی خیلی باید دکمه ماوس را بیاری پائین تا بتونی کل صفحه را ببینی چون فاصله بین پستها زیاده این طور به نظر میاد که صفحه کمی بلند تر از حد معموله که من زیاد نمی پسندم کاشکی از حاشیه صفحه هم کمی کم بشه .یعنی عرض سایت کوچیکه ولی طولش خیلی بلنده ......من زیاد خوشم نمیاد این طوری.من تم قبلی را خیلی دوست داشتم در کل زیاد با این تم جدید به خاطر این مشکلاتش حال نمیکنم ...........خلاصه اگر اوضاع و احوال این طوری پیش بره باید بگم هر خوبی و بدی از ما دیدید حلال کنید ...والسلام.......!!!!!!!

مهدی 04-02-2012 08:33 PM

این تم نسبت به تم قبل هم سریعتر هستش هم چشم نواز
فقط یک چیز بگم بخندید :d من به این نوار آبی بالا که روش خط اریب سفید کم رنگ داره خیره میشم داره برام میچرخه یعنی تصور میکنم میچرخه :d

1 یا چند نظر :d
نخست: بنظرم دکمه پاسخ سریع به پست همچین کاربری نداره بجاش نقل قول چند گنه کمی بزگتر از اندازه فعلیش بشه
دوم: اینکه این گزینه های انتخاب قلم و حذف لینک و .. انگار یکم تاره

آناهیتا الهه آبها 04-02-2012 10:18 PM

سلام دستتون درد نكنه خيلي تم زيباييه
منم با دوستان موافقم سرعت سايت با اين تم جديد بهتر شده
يه جورايي شبيه به تم abi شده نه كه كلا شبيه اون تم باشه ولي خيلي شبيه به هم هستن...در كل خوبه :)

shabhaye_mahtabi 04-02-2012 10:26 PM

سلام
خوب من فعال نیستم تو سایت و شاید حق اظهار نظر نداشته باشم ولی گفتم شاید نظرم در بهتر شدن رنگ و روی سایت اثرگذار باشه.
من طرح جدید رو پسندیدم در مقایسه با قدیم که گرفته و کدر بود اما این زمینه خیلی سفید چشم رو میزنه. کلا طراحی خیلی سفید برای چشم ضرر داره. البته میشه خودمون از طریق سیستمها رنگ رو کمی غیرشفاف کنیم ولی اگر قالب کمی از این شفافیت در بیاد بهتره.
موفق باشید
با تشکر فریبا

مهبا 04-03-2012 04:08 PM

سلام دستتون درد نکنه خیلی خوب شده ممنون

من هر دوتا تم رو دوس دارم ولی تم قبلی رو یه ذره بیشتر دوس دارم

باز هم ممنونم

مهرگان 04-03-2012 11:13 PM

پرواضحه که آبیه از قهوه ایه خیلی بهتره و جفتشون خیلی بهتر از اون تم قدیمین :)
آبیه از این جهت خوبه که مکمل رنگ نارنجیه و ما از این بابت بسیار بسیار بسیار خرسندیم و کیف مینماییم :)
اما قهوه ایه نمیدونم ولی انگار فروم بودن قهوه ای باشه قشنگتره الان این آبیه منو یاد قالب های پیش فرض بلاگفا میندازه ولی یه برتری هایی به قهوه ایه داره اونم اینه که عناوین پستا اومده وسط، به قول شکوفه خانوم آرامش بیشتری داره، و دکمه هاش هم بهترن، از لحاظ هم شکل هم اسماشون که فارسیه
ولی از این رنگ سبز پشتش توجهم رو جلب مبکنه حواس من پرت میشه ! قهوه ایه از لحاظ تمرکز برای من بهتر بود !
چه نظراتی دادم!
اما هر چی که بشه من همون تم نارنجی خودمو دوست دارم!
آقا ولی در نهایت من نیتونم یکی رو انتخاب کنم، اما به آبیه رای میدم چون جدید تره.

FereShteH 04-04-2012 10:28 AM

سلام
از تم جدید خوشم اومد،حس خوبی از این رنگ بهم دست میده.

دانه کولانه 04-04-2012 04:38 PM

سپاس از همه ی دوستان .
بررسی خواهم کرد ببینم چه باید بکنم و چه تصمیمی بگیرم اعلام میکنم بهتون .

اکنون ساعت 11:09 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.