پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   تزئینات (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=205)
-   -   نظر سنجی مسابقه سفره هفت سین نوروز 91 (http://p30city.net/showthread.php?t=37106)

kiana 04-07-2012 04:24 PM

سلام .مرسی از تمام دوستان که شرکت کردندو مرسی از رزیتا جان.ولی واقعا شرکت کننده کم بود ماشالله این همه خانم با سلیقه اینجاست چرا همه تنبلند پس.!!!البته حق هم دارید سایتی که ادمینش کوروش باشه همینه دیگه.!!!!!!!!!!!
آقای انصاری به عنوان یک خانم واقعا لذت بردم از نگاه و نظرات موشکافانه شما......واقعا خوشم اومد.راستش من با خوندن نظر شما درمورد سفره تک تک دوستان.....در کنارش سفره را هم نگاه میکردم یعنی اول نظر شما را میخوندم بعد نگاه به عکس میکردم و میدیدم واقعا چقدر قشنگ نظر دادید.........
و اما در مورد سفره خودم نظر منفی ندیدم غیر از زاویه عکس که البته حق با شماست !!!!چون من می ترسیدم عکس خودم توی اینه بیفته سعی کردم زاویه ای را انتخاب کنم که خودم در عکس نباشم.خیلی خوشحال میشم دوستان دیگه هم تمام نظرات منفی و مثبتشون را در مورد چیدمان سفره هفت سینم بهم بگن........چون در همان پستم اشاره کردم که من برای اولین بار بود که سفره هفت سین میگذاشتم تا زمانی که ازدواج نکرده بودم همیشه فقط سلیقه مامان بوده بعد از ادواج همه همیشه لحظه تحویل سال یا در مسافرت بودم که قاعدتا دیگه سفره نمیگذاشتم یا در منزل مادرم یا مادر شوهرم بودم که انجا هم بنده هیچ نقشی در چیدنش نداشتم .بنابراین این اولین تجربه من بود.....ممنون و متشکر از نظراتتون .....
من هم به خانم love station عزیز رای دادم چون چند تا ایده نو ازشون گرفتم که میخوام سال دیگه اجرا کنم (_البته اگر عمری بود و سفره ای گذاشتم).!!!!
راستی چرا نمیشه دید کی به چه کسی رای داده .........ادمین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اینجا قرار نیست که کسی با کسی لج بیفته سر رای دادن یا ندادن پس چرا این گزینه دیدن رای بچه ها فعال نیست.....!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Setare 04-07-2012 05:13 PM

نقل قول:

Setare
هفت سین پارسال خانم کلهر هم به قول خودشون دریایی بود. جاش کم بود بهتر بود فضای بیشتری براش در نظر می گرفتند. جالب بود من تا حالا هفت سین دریایی ندیده بودم.
هفت سین امسالشون هم که عکسی داشت که... خوب دنیاست دیگه
و نکته مثبتش کاسه های سفالین و یه کاسه بزذگ سفالین!! واسه ماهی بود... من جاخوردم این سفال بود واقعا؟؟ و از همه جالبتر دیوان حافظ بود من که لذت بردم.
اون عکس عکسه پدر بزرگم هست...مامان هر سال کنار سفره میگذاره...
کلا تمام کاسه ها و همچنین اون کاسه بزرگه کاسه سفالین هستش....من نظرم اینه که رنگ آبی با سبز سبزه و قرمز ماهی و سیب یه ترکیب رنگ فوق العاده ایجاد میکنه...و اینکه کاسه سفالی آبی خیلی سنتی هست...من دوست دارم که سفره هفت سین همون حال و هوای قدیمیشو داشته باشه...
در مورد حافظ...
دیوان حافظ در بین خانواده ما ارزش بالایی داره...هر سال کنار سفره هست...و بعد از تحویل همه یه تفال میزنن...
مرسی از نظراتتون آقای انصاری عزیز
==============================
راستی منم به کیانا رای دادم...سفرشو خیلی دوست داشتم:d

love station 04-08-2012 07:11 PM

سلام به همگی.:)
آقای انصاری واقعا به درستی در مورد من نظر دادید!!!حرف شما در مورد اینکه سفره هفتسین باید سنتی باشه کاملا درسته...من امسال و سال گذشته خواستم دست یه ابتکار جدید بزنم و قوانین رو زیر پا بذارم و به شکل مدرن و جدیدی سفره درست کنم.اتفاقا خیلی ها هم از ایده ی جدیدم استقبال کردن.ولی خب سلیقه ها فرق داره. ایده ی سنتی هم زیاد داشتم ولی خب گذاشتم برا سال بعد!!! ایشالا سال بعد سفره ی سنتی و آریایی درست میکنم.;)از همه ی شرکت کنندگان مخصوصا اونایی که به من رای دادن ممنونم.امیدوارم سفره ی زندگیتون همیشه پربرکت باشه:53:

love station 04-08-2012 07:20 PM

در ضمن آقای انصاری گفتن من طراح دکور خوبی میشم!!!راستش دلم سوخت...چون رشته ی من کاملا خلاف اینه...من دانشجوی ترم آخره رشته ی کارشناسی بیهوشی هستم!!!:eek:البته به رشته م و علم بیهوشی علاقه ی زیادی دارم و در رشته م شاگرد اول هم هستم ولی خب احساس میکنم تو رشته ی طراحی داخلی یا گرافیک و نقاشی موفق تر میبودم....چون نقاشی رو هم به طور حرفه ای مشغولم و تابلو میکشم....
با آرزوی موفقیت برای همه ی شما.

دانه کولانه 04-13-2012 08:43 AM

نظرسنجی کمی مخدوش به نظر میرسه نتایجش البته نه به خاطر خطای انسانی
به نظر میرسه اشتباه فنی ای پیش امده باشه
در حال بررسی هستیم
بعضی از رای های داده شده طبق انچه که خود بچه ها در تاپیک اعلام کرده اند با انچه که ثبت شده است شاید تفاوت داشته باشه
اجازه بدید بررسی بشه در صورت نیاز ازتون درخواست خواهد شد که رای هاتون رو اعلام کنید .

دانه کولانه 04-13-2012 09:36 AM

نظر سنجی توسط رزیتا خانم ایجاد شده بود یکی از گزینه ها غزل خانم بود
بعدا ایشون درخواست میکنند که از نظر سنجی حذف شوند و رزیتا خانم زحمتش رو میکشه و بعد از حذف گزینه ی ایشون از نظر سنجی قسمتی از رای ها جابجا و اشتباه شده بنابراین درخواست میشه که لطف کنین رای هاتون رو اعلام کنید
به رای دهندگان نامه هم ارسال میشه تا در جریان باشند
مثلا الان طبق پستی که نجمه خانم زده ایشون به کیانا رای داده اند در حالی که رای ایشون رو که من نگاه میکنم برای خانم بیتا ثبت شده است .

با سپاس و عذر خواهی .

رزیتا 04-13-2012 09:40 AM

من به افسانه جون رای داده بودم

Afsaneh_roj 04-13-2012 09:51 AM

من به آناهیتا جون رای دادم :)

ممنونم رزیتا خانم :53:

shokofe 04-13-2012 12:38 PM

من به کیانا رای دادم:)

unique(بی تا) 04-13-2012 04:23 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط دانه کولانه (پست 258807)
نظر سنجی توسط رزیتا خانم ایجاد شده بود یکی از گزینه ها غزل خانم بود
بعدا ایشون درخواست میکنند که از نظر سنجی حذف شوند و رزیتا خانم زحمتش رو میکشه و بعد از حذف گزینه ی ایشون از نظر سنجی قسمتی از رای ها جابجا و اشتباه شده بنابراین درخواست میشه که لطف کنین رای هاتون رو اعلام کنید
به رای دهندگان نامه هم ارسال میشه تا در جریان باشند
مثلا الان طبق پستی که نجمه خانم زده ایشون به کیانا رای داده اند در حالی که رای ایشون رو که من نگاه میکنم برای خانم بیتا ثبت شده است .

با سپاس و عذر خواهی .

سلام
خب واسه من ثبت شده دیگه..حتما خوششون اومده:21:;)

اکنون ساعت 06:31 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.