پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   استان کرمانشاه (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=162)
-   -   بچه های کرماشان - گفتگوی کرمانشاهی -کلوپ بچه های کرمانشاه (http://p30city.net/showthread.php?t=12348)

fardin_fani 12-26-2009 12:11 AM

دل به تو دادم بری ناز کنی
نه که بری جگرکی باز کنی!
تقدیم به کسایی که از جمله شکسپیر دلخور شدند.

عسل بانو 12-26-2009 10:24 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط afshin_m05 (پست 102280)
عسل بانو چرا اینقدر گیر دادی به اسم دانه کولانه؟

بیا اینم معنی اسمش(یعنی آش رشته).

آقا افشین آخه اسمش خییییییییییییلی متفاوته خوشم آمد
بابا چرااااااااا دعوام میکنییییییییییییییید{قاط}
اصلا دانه کولانه هم آش رشته نیست ها آش دندانه که مواد داخلش فرق میکنه

ali215 12-26-2009 03:34 PM

از این پست شما منکه سر در نمیارم

Afshin_m05 12-26-2009 08:11 PM

سلام
عسل بانو باور کن همین معنیشه بابا اگه من کوردمو از دانه کولانه خوردم خوب یقین داشته باش که درست گفتم

روناک 12-26-2009 10:00 PM

سلام
منم شنیدم یعنی آش گندم
همونی که موقعی که بچه ها دندون در می آرن درست میکنن آش دندونم بهش میگن
البته من خیلی در این زمینه تخصص ندارم!!!!!

باران.ف 12-27-2009 02:51 PM

سلام به تمام کسانی که تو ای مدت احوال من رو پرسیدن...
ولله کورش جان اگه یه چیزی بگم میخندی...چون دیگه اینترنت ندارم نمیتونم بیام الان هم خونه دوستم هستم..باز میگی همه ی مشکلات واسه اینترنت وکامپیوتر شما پیش میاد..آقا جان شناره منزل ما شماره دولتی هست که طبق دستور جدید تمام شماره های ادارات از استفاده از اینترنت محروم شدن مگر همرا با مجوز خاص...
بهر حال دلم براتون تنگ شده بود..هر وقت تونستم بهتون سر میزنم...بای..
در مورد شیرینی هم به نظر من با کیفیت ترین شیرینی هانی و بهترین خامه ای وکیک تابان..وبهترین زولبیا بامیه بابانوئل است که من همین الان دارم میبینم که تعطیله...اخه امروز عاشوراست...راستی امروز هر کسی از در قنادی بابانوئل رد شده احتمالا از نذرهای ما خورده که اینقدر تنوع داشت به قول افشین باید منو میدادیم دست مردم انتخاب کنند...
راستی سر قبرکیا نوش اسا هم رفتیم خدا رحمتش کنه...کاش میتونستم عکسش رو واستون بزارم

راستی دستور دانه کولانه:
از شب قبل گندم،عدس ،لوبیا، ونخود را خیسانده وسپس صبح زود بار میگذاریم البته اگه قلمه توش بندازین خوش مزه تر میشه..به همرا پیاز داغ ونمک ....

سربه هوا 12-27-2009 06:41 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط باران.ف (پست 102615)
سلام به تمام کسانی که تو ای مدت احوال من رو پرسیدن...
ولله کورش جان اگه یه چیزی بگم میخندی...چون دیگه اینترنت ندارم نمیتونم بیام الان هم خونه دوستم هستم..باز میگی همه ی مشکلات واسه اینترنت وکامپیوتر شما پیش میاد..آقا جان شناره منزل ما شماره دولتی هست که طبق دستور جدید تمام شماره های ادارات از استفاده از اینترنت محروم شدن مگر همرا با مجوز خاص...
بهر حال دلم براتون تنگ شده بود..هر وقت تونستم بهتون سر میزنم...بای..
در مورد شیرینی هم به نظر من با کیفیت ترین شیرینی هانی و بهترین خامه ای وکیک تابان..وبهترین زولبیا بامیه بابانوئل است که من همین الان دارم میبینم که تعطیله...اخه امروز عاشوراست...راستی امروز هر کسی از در قنادی بابانوئل رد شده احتمالا از نذرهای ما خورده که اینقدر تنوع داشت به قول افشین باید منو میدادیم دست مردم انتخاب کنند...
راستی سر قبرکیانوش آسا هم رفتیم خدا رحمتش کنه...کاش میتونستم عکسش رو واستون بزارم

:) ســـــــــــلام به همه
سلامت و دلخوش باشین همیشه . . .

باران خانوم ایشالا که خودتون و خانواده ی محترم خوب باشین ، نذرتون قبول به لطف خدا حاجت روا باشین .

عسل بانو 12-28-2009 01:00 PM

ای بابا عجب بحثی شد
شاید شما اونجوری خوری اما ما یه جور دیگه درست میکنیییییییییییم{شیت شدن}

دانه کولانه 12-28-2009 03:59 PM

مخلصیم ...
دانه کولانه همون آش دندانیه ..
مامان من خیلی خوشمزه درستش میکنه شکلش با اینی که توی عکس هست کمی فرق میکنه
مخصوصا http://mizeghaza.files.wordpress.com.../dsc001071.jpg
که اصلا نیست ..
همون اشی که برای بچه که دندون در میاره میپزن به همسایه و فامیل میدن و توی کاسه ش باید به هدیه و کادو پس بدی. ..
دانه کولانه گندم معمولی توش نمیریزن..
گندم رو قبلا باید تبدیل به "بررررررویش" berwesh بکنی ..
گندم وقتی که هنوز نه شیره س و نه هنوز کامل خشک شده
وقتی که بین این دوه رو با داس از زمین درو میکنند و اتش درست میکنند و اینها رو همون ساقه و ریشه و ... میذارن رو آتیش ..
.خیلی خوشمزه میشه .. بعد که اتیش تموم شد تو گله-زورده GOLA ZORDA خواهی داشت
دستور مستورشو خواستین میپرسم براتون..
دلم هوای اینو کرد که به جای دانه کولانه که 5-6 ساله توی نت فارسی منتشرش کردم گله زورده رو میذاشتم ..
خیلی باهاله گله زورده کاش تجربه ش رو میداشتین ...
...
سر به هوا جون دوباره خوش اومدی ..
باران خانم متاسفانه 3 روز هم اینترنت من داغون بود اصلا نتونستم بیام نت اعصابم خورد شد
امروز خوب شد دوباره سر ظهر خراب شد اما باز درست شده الان..
مهدی بهم زنگ زد با شماره جدیدش _نه اس ام اس زد_
فعلا نمیتونه بیاد نت ..
بقیه بچه های خوب کجان ؟
افشین ؟ تاری اریانا الهه ابها ؟ رزیتا عسل روناک فرگل نوشته بود تا 1 ماه نمیاد / خدا از دست ای جماعت درسخوان آنا خب من حسودیم میشه اینجوری منم درس دارم امتحانام 12 روز دیگه شروع میشه هنوز هیچ کدوم از درسمامو توی این ترم نخوندم اناااا من میترسم بیایین در حرکتی نمادین در حمایت از ادمین سایت همه کتاب ها رو پاره کنن امتحان ندن این ترم خب چی میشه مگه ؟
آنا خوب از کرماشن شناسی که براتان کردم و تعریف خاطره از محله ها حمایت کردین و کف و سوت زدین
به علی اگه بقیه شه براتان نوشتم آ

sheida.m 12-28-2009 04:56 PM

سلااااااااااااااااام .... من امروز طی یک حرکت خیلی جالب تصمیم گرفتم بیام اینجا ! :d
(زیادم جالب نیس ... )!!:24:
نمیشه ما هم کرمانشاهی بشیم ؟!:65:
دانه اسمت باید خوشمزه باشه ها !!! :24:{جشن پتو}
از این به بعد منم اینجا ها هستماااااااااا :d:p{شیت شدن}

اکنون ساعت 10:17 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.