پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   سوالات و رفع اشکال (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=46)
-   -   ویندوزاکس پی (http://p30city.net/showthread.php?t=38867)

hani2 03-22-2013 03:16 PM

ویندوزاکس پی

باعرض سلام من میخوام ویندوزنصب کنم اف12روکه میزنم بعدش سی دی رام ررانتخاب میکنم بعداینترمیزنم اون صفحه ابی که سرتیترنوشته windows set upمیادبعدش روهمین گیرمیکنه وهیچ تغییری نمیکنه نمیدونم چیکارش کنم:20:

bigbang 03-29-2013 12:24 PM

سلام به شما دوست عزیز ، پرسیدین چرا نمیتونین ویندوز رو از سی دی نصب کنید ، اتفاقاً من خودم هم تجربه این موضوع رو دارم
چندین احتمال وجود داره بزارید بررسی کنیم ، همونطور که شما عنوان کردید از روی سی دی ویندوز بوت میشید ولی عنوان میکنید که گیر میکنه ، خوب من ازتون یک سوال دارم آیا سی دی دیگه رو امتحان کردید ( چون ممکنه سی دی مشکل داشته باشه ) یا اینکه سی دی رام یا دی وی رام با اون سی دی مشکل داشته باشه ( تجربه کردم باور کنید گاهی آدم چیزایی رو متوجه میشه که تا به چشم نبینه باور نمیکنه !) خوب من تصور رو بر این میزارم که سی دی سالم هست و درست کار میکنه
آیا قبلاً ویندوز نصب کردید ؟ چون من قبلاً یک دوستی میگفت نمیتونم ویندوز نصب کنم بعد مشخص شد دکمه f8 که با علامت accept مشخص شده در اول نصب ویندوز رو نمیزده و خوب طبیعی بود که پروسه نصب ویندوز شروع نمیشده
برای اکثر نسخه ها این پیغام با نوشته میاد که باید دکمه F8 رو بزنید
اما اگر ستاپ ویندوز لود نمیشه ! دو احتمال بیشتر وجود نداره یا سی دی مشکل داره
و یا درایو دی وی دی یا سی دی شما بهش برق خوب نمیرسه که با عوض کردن فیش پاور پشت درایو این مشکل رومیتونید حل کنید
اگر هر دو تا کار رو انجام دادید یعنی برق رسانی و کار با یک سی دی یا دی وی دی دیگه رو هم تست کردید و جواب نگرفتید بیاید اینجا و عنوان کنید تا مرحله به مرحله پیش بریم

hani2 03-30-2013 04:23 PM

سلام ابتداازرهنماییتون تشکرمیکنم بله من چندین سی دی روامتحان کردم اماباکمی دستکاری فیش پاورتواون قسمتی که گفتم گیرنمیکنه ام بعدازبازشدن صفحه set up پیغام eror codeمیده ومیگه ادامه کارامکان پذیرنیست به نظرشمااینجااشکال کجاس؟من اولین باره که میخوام تنهایی ویندوزنصب کنم قبلاکمکی داشتم_:2:امیدوارم بتونید کمک کنید

bigbang 03-30-2013 04:43 PM

مضمون error code چی هست ، ببینید ارورهای مایکروسافت با شماره های مشخصی تعیین میشه مثلاً :
0x80004005

یا یک نوشته انگلیسی میاد که مضمون پیغام ارور رو میده ، چون ممکن هست از دو جا نشئت بگیره این مشکل یا سخت افزار و یا نرم افزار

من تصور میکنم تا اونجایی که باید کلید اینتر رو بزنید سی دی ویندوز لود شده

البته من اینطور تصور میکنم ، با راهنمایی شما بیشتر نصبت به شرایط آگاه میشم

ببینید شما الان یا متن انگلیسی ارور یا کد ارور رو اینجا قرار بدید تا من نسبت به شرایط آگاه بشم

الان یک سری احتمال ها تو ذهنم هست :

1- سی دی یا دی وی دی رام علی رغم عوض کردن فیش پاور باز هم برق مورد نیازشون تامین نمیشه و شاید نیاز به تعویض پاور باشه (البته این رو هنوز به شما پیشنهاد نمیدم )
2- ممکنه خود درایوتون چون قدیمی بوده دیگه توانایی سابق رو نداره ( این هم احتمالش 5 تا 10 درصد هست )

3-سی دی مشکل داره ( پیغام retry یا ignore میده )

4- ............................
با کمک شما این احتمال ها تعدادشون کم و کمتر میشه

امیر عباس انصاری 03-30-2013 08:03 PM

بهتره این دوستمون از اروری که میگن یا از صفحه ای که نصب درش هنگ میکنه تصویری برای ما با موبایلشون بگیرن
و مشخصات سیستم رو هم درج کنند
خیلی نکات میتونه باشه
نخوندن درایو سخت دیسک
خش دار بودن سی دی
از بین رفتن اطلاعات در سی دی بواسطه گذر زمان یا...
ضعف بورد یا لنز درایور سی دی یا دی وی دی
ضعف اتصالات
تنظیمات نامنظم و بهم ریخته ستاپ مادربرد
ارور کیبرد
و....

hani2 04-03-2013 09:29 PM

سلام خدمت شمادوستان عزیزواقعاازکمکتون ممنون من 6تاسی دی ویندوزعوض کردم وبالاخره بدون اروردادن بالااومدوبه سلامتی و میمنت تونستم ویندزموبرای اولین بارخودم نصب کنم بازم ازهمه ی شماتشکرمیکنم اخی ی ی{شیت شدن}

امیر عباس انصاری 04-03-2013 11:58 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط hani2 (پست 280602)
سلام خدمت شمادوستان عزیزواقعاازکمکتون ممنون من 6تاسی دی ویندوزعوض کردم وبالاخره بدون اروردادن بالااومدوبه سلامتی و میمنت تونستم ویندزموبرای اولین بارخودم نصب کنم بازم ازهمه ی شماتشکرمیکنم اخی ی ی{شیت شدن}

خوب خداروشکر
یه چیزی من از متن درج شده شما متوجه شدم که به خاطرش میخوام مختصر و مفید توضیحاتی بنویسم

متاسفانه اکثر نرم افزارهای موجود در ایران کراک شده هستند
معروفترین کمپانیها که نرم افزار هک و کراک می کنند هیچ آدرس مشخصی ندارند و صرفا یک لوگو و یک سایت با یک ایمیل و یک هولوگرام کل شناخت ما از این شرکتهاست
دستکاری این عزیزان اکثرا در نسخه های Trial و Essential صورت می گیرد که نسخه هایی رایگان یا مدت دار یا غیر اصل و صرفا نسخه ای جهت معرفی نرم افزار به بازار هستند
ویندوز ایکس پی هم از این قانون مستثنی نیست و چی بشه یک نسخه ویندوزقفل شکسته خوب گیر ما بیاد
برای همین کاربران حرفه ای کامپیوتر وقتی نرم افزار میخرند ممکنه از چند نسخه آسیستانت نرم افزارهاشون رو استخراج کنند و رو فلش بریزن و هرگز خودشونو به دو یا چند سی دی و... محدود نکنند

اینه که ما باید خودمون قلق سیستم زیر دستمونو پیدا کنیم
متاسفم این حرفم می نویسم ولی اینجا ایرانه و حتی اگر پول هم داشته باشید اونم میلیاردی چون تو تحریم هستیم خیلی سخت نسخه اصل گیرمون میاد و باید از طریق شرکتهای واسطه جایگزین به نیازمون برسیم
پس همه ما باید یک بک آپ از سیستم و اطلاعات لازم داشته باشیم

از این دوستمون هم ساپاسگزاری می کنم که اومدن و اطلاع دادن
موفق باشیم{پپوله}
امیدوارم ما هم تونسته باشیم کمکی هرچند کم و قلیل به ایشان کرده باشیم

hani2 04-04-2013 06:57 PM

سلام بله واقعادرست میفرماییدهی ی ی _:2:ولی بازم ازتوجه وراهنمایی شماسپاس گزارم ممنون:)

hani2 04-24-2013 08:18 PM

سلام بخدامغزم داره منفجرمیشه:20:ویندوزنصب کردم حالااومدم برنامه نروروش نصب کنم که ازروسی دی برنامه نرو9رونصبیدم پیغام داد باموفقیت نصب شده!!!!اماهرچی گشتم دنبال نصب این برنامه اثری ازش نبودحتی توکنترل پنل!!!تودرایوcتوall program پیداش کردم uninstallنمیشدمنم فقطdeleteکردم حالاهرچی نروباهرورژنی نصب میکنم خطامیده مثلایکی ازپیغاماش اینه:unable to executefile:create faild:code2 the system cannotfind the file specificاگه ممکنه هرچه زودترکمکم کنین درست میشه؟:khooooda::102:

امیر عباس انصاری 04-25-2013 12:07 PM

سلام
ویندوز که داره تازه ران میشه همون اول روشن شدن سیستم مرتب F8 رو بزن یه لیست چندتایی باز میسه
حالت Safe Mode رو انتخاب کن اونجا تلاش کن دوباره نصب و Uninstall کنی
دیگه هم با نرم افزارهای اینجوری شوخی نکن و پاک کن
حذف نصب کن

اگرم مشکلتون حل نشد یه نرم افزارهایی هست کارشون Add & Remove باقی نرم افزارهاست
با اونا میتونی لغو نصب انجام بدی
بعد هر نصب یا لغو نصب هر نرم افزار بهتره سیستم ری استارت بشه
خصوصا تو ویندوز ایکس پی

اکنون ساعت 05:57 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.