پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   مطالب آزاد (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=11)
-   -   انگيزه شما از عضويت در انجمن پی سی سیتی چی بود (http://p30city.net/showthread.php?t=13302)

تاري 11-29-2009 02:35 PM

ياد گرفتن و پيدا كردن دوستاني كه نميبينم ولي به اونها اعتماد ميكنم شايد نوعي اعتماد با سبك و سياقي جديد

پيدا كردن سايه ساري براي نوعي ديگر از زيستن

رزیتا 11-30-2009 12:30 AM

دنبال یه آهنگ احسان خواجه امیری بودم که دانلود کنم که سر از اینجا درآوردم و به خاطر همه شما خوبان اینجا موندگار شدم

MAHDI 11-30-2009 12:36 AM

من دنبال آهنگهای استاد ایرج بودم که یه دفعه نفهمیدم چی شد اینجا سر در آوردم.

SHeRvin 11-30-2009 02:43 AM

اعتراف میکنم
به خاطر شکستگیه پام 1 ماه تو خونه بودم و سریال ویکتوریا رو هر شب با درد استخون و با خوردن بروفن نگاه میکردم اومدم تو گوگل سریالو سرچ کردم و تو پی سی سیتی سر در اوردم بعد با وجود مدیران باشعور و دوست داشتنی و کاربران که همه مثل دوست صمیمی میمونن... به این سایت عادت کردم و تا وقتی بتونم اینجا هر کاری باشه میکنم

دانه کولانه 11-30-2009 06:49 AM

کیرا نایتلی

نقل قول:

نوشته اصلی توسط آريانا (پست 93888)
لطف كردي رزيتا جان...آواتورت چه قشنگه كيه اين زنه؟

نقل قول:

نوشته اصلی توسط رزیتا2 (پست 93956)
نمیدونم اسمش چیه ولی بازیشو توی یه فیلم دیدم ازش خوشم اومد

ای بابا رزیتا جان ! انگاری هی دیروز بود خودم بهت نامه دادم نوشتم ایول سلیقه ت این کیرا نایتلی رو خیلی خوب اومدی واسه اویترت
ببینین اینجا چه وضعیتی داریم :
http://www.google.com/search?q=%DA%A...ient=firefox-a

این کیرا جون چند تا فیلم توپ بازی کرده ..
یکیش غرور و تعصبه که واقعا عالی بازی کرده و از اون فیلماییه که واقعا ادم دوس داره ببینه البته رمانش جز چند رمان برتر تاریخ ادبیاته
غرور و تعصب Pride & Prejudice - پی سی سیتی

به نظر من خیلی سنگین تره این دختر تا بقیه هالیوودیهای شبیه خودش
خوشگله و بیماری خودچاق بینی ! داره
یه فیلم خوب دیگه ش ژاکت هست که با ادرین برودی بازی کرده ..
دوشز رو داره که باز مال همون حال و هوای قدیمه
افتضاحاتی به نام دزدان دریایی کاراییب رو نمیدونم چرا به همراه دیگر هنرپیشه محبوب من جانی دپ بازی کرده ...

تاوان یا کفاره که بازم ما حال و هوای قدیمتره رو بازی کرده فیلم خیلی خوبیه گلدن گلاب رو برده
فیلم تاوان Atonement (کفاره) معرفی و دانلود - صفحه 2 - پی سی سیتی

یه دکتر ژیواگوی جدید داریم که توی اون هم هست ایول بابا اینم مثل من انگاری خیلی اون جال و هواها رو دوست داره چقدر تفاهم داریم با هم کسی شماره موبایلشو داره ؟ سه دونگ سایت رو مهرش میکنم به خدا
وفیلمهای خوب دیگه که خودتون برین ببینین

نقل قول:

نوشته اصلی توسط jacoooob (پست 94065)
اعتراف میکنم
به خاطر شکستگیه پام 1 ماه تو خونه بودم و سریال ویکتوریا رو هر شب با درد استخون و با خوردن بروفن نگاه میکردم اومدم تو گوگل سریالو سرچ کردم و تو پی سی سیتی سر در اوردم بعد با وجود مدیران باشعور و دوست داشتنی و کاربران که همه مثل دوست صمیمی میمونن... به این سایت عادت کردم و تا وقتی بتونم اینجا هر کاری باشه میکنم

همه ی این خوبیهایی که گفتی ما بودیم شروین جان ؟ {شیت شدن}{جشن پتو}
مرسی...
تا باشه از این پا شکستنا باشه :21: ایشلا همه پاشون بشکنه :24:
مرسی رفیق افتخار دادی که با مایی

نقل قول:

نوشته اصلی توسط MAHDI.HE (پست 93892)
من دنبال آهنگهای استاد ایرج بودم که یه دفعه نفهمیدم چی شد اینجا سر در آوردم.

گلفروش رو میخواستی مهدی جان ؟ :)
واسه علاقه زیادی که به اواز ایرج (اصلا با تصنیفاش میونه ای ندارم :p) دارم تاپیک ایرج رو درست کردم و خیلی خوب توی گوگل بالا اومدیم و اول شدیم
و به همین حاطر دوست خوبی مثل تو رو جذب سایت کرد
شمام افتحاری دادی که در جمع مایی ...

MAHDI 11-30-2009 07:32 AM

مرسی آقا کورش
این نظر لطفتونه، منم خیلی خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما پیدا کردم.
:cool:

فرگل 11-30-2009 07:45 AM

فرار از تنهايي و پيدا كردن دوستاي خوبي مثل بچه هاي فروم .

صدای سکوت 11-30-2009 01:32 PM

داشتم دنبال يه چيزي ميگشتم كه يهو ديدم عضو اينجا شدم البته يه مدت رفتم و نيومدم اما نتونستم دل بكنم و دوباره آمدم و از آمدنم خوشحالم

plant 11-30-2009 03:00 PM

يه نفر اغفالم كرد خدا ازش بگذره يا نگذره؟

:d

گلادیاتور 11-30-2009 03:17 PM

من به عشق بچه های کرمانشاه عضو شدم
البته همه بچه ها گلن

اکنون ساعت 09:53 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.