پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   گوشی های متفرقه (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=77)
-   -   تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای موبایل با مارک متفرقه (http://p30city.net/showthread.php?t=1382)

امیر عباس انصاری 12-04-2007 03:57 AM

تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای موبایل با مارک متفرقه

سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان و عزیزان :53:

به فروم پی سی سیتی و انجمن موبایل خوش آمدید :53:
اینجا محلی برای پرسیدن سوالات یا جواب دادن به پرسش دیگر عزیزان و دوستان در مورد گوشیهای موبایل با مارکهای متفرقه می باشد :53:
ضمنا بحث و تبادل نظر و اشتراک اطلاعات و مطالب عمومی و تخصصی در مورد گوشیهای موبایل با مارکهای متفرقه اینجا آزاد می باشد ;)
متشکرم.:53:

ارادتمند... امیر عباس... بچه تهرانپارس!!
[IMG]****************************/87.gif[/IMG]

hamidbatista 06-30-2009 06:36 PM

سلام من گوشی LG KF510 دارم.وقتی میخوام عکس یا فیلم یا هر چیزی رو با بلوتوث به تعداد زیاد ارسال کنم نمیتونم آنها را برای ارسال Mark کنم و Mark کردن فایل ها فقط برای DeleteوMoveوCopy است.میخواستم ببینم آیا نرم افزاری هست که این کار را انجام دهد؟

hamidbatista 06-30-2009 06:37 PM

یک سوال

سلام من گوشی LG KF510 دارم.وقتی میخوام عکس یا فیلم یا هر چیزی رو با بلوتوث به تعداد زیاد ارسال کنم نمیتونم آنها را برای ارسال Mark کنم و Mark کردن فایل ها فقط برای DeleteوMoveوCopy است.میخواستم ببینم آیا نرم افزاری هست که این کار را انجام دهد؟

roza.ac 01-24-2010 12:07 PM

سلام من گوشي اپل دارم و مي خوام رو گوشيم رمز بذارم ولي نمي ذاره!ميگه رمز اشتباهه!يا ميگه رمز قبليو بزن كه رمزه جديد بذاري... آيا شبيه گوشي نوكيا رمز اوليه اي داره كه بايد بزنم يا من يادم رفته رمزي زدم؟! بايد چي كار كنم؟مرسي

امیر عباس انصاری 01-26-2010 09:33 AM

رمز اولیه اش معمولا تو دفترچجه اش نوشته شده
کدوم مارک و کدوم نوع و مال چه سالی هست؟
ذکر کنید
ضمنا گاهی پین کد یک یا دو را میخواد و رمز نمیخواد
متوجه پیام گوشی باشید

pani lovli 10-11-2010 12:22 AM

مشکل گوشی در اس ام اس

سلام

وقتی inbox or sent boxam تا 20 (حالا کمتر یا زیادتر) میرسه تمام اس های من که تو پیش نویس ها یا ذخیره های منه قاطی میشن!!! یعنی یه اس اولش با آخره یه اس دیگه ادغام میشه مجبورم حذف کنم. نمیدونم دلیلش چیه! چی کار کنم که بتونم تعداد زیادی اس داشته باشم بدون این مشکل
مرسی

NighTwisH 10-11-2010 11:12 AM

تو قسمت اصلی message که هستی . جایی که inbox و sent و ... اینا رو داره shortcut سمت چپ رو که معمولا option هست انتخاب کن . بعد برو آخرین گزینه که other هست اونجا ذخیره شدن sms رو سویچ کن روی memory card و بیشترین ذخیره sms هاس ارسالی هم بکن 999
بعد یه back بزن . برو text message و اونجا message validity v رو بزن maximum

pani lovli 10-11-2010 07:23 PM

سلام
گوشی من LG 660 .تو قسمت massaging : crate new ...: inbox mailbox draftts outbox sentbox sent items myfolders: templates emoticons messaging setting فقط این گزینه ها رو داره و و اون shortcut که گفتید نداره که من option را انتخاب کنم!
منتظر جوابتونم
مرسی

NighTwisH 10-11-2010 11:04 PM

تو setting بگرد دنبال این چیزایی که گفتم

pani lovli 10-26-2010 01:35 AM

سلام
دوست عزیز چیزی که شما گفتید در مورد گوشی ال جی صدق نمیکنه. من بردم نشون دادم اما کسی نتوست مشکله منو حل کنه
بابا این همه نخبه موبایل تو این سایته هیچ کس نمیدونه من چی کار کنم؟:confused:
به خدا گریم گرفته_:2:
اس ام اس هایی که واسم خیلی مهم بودن ذخیره کردم اما بعد از چند روز دیدم اومدن مثلا تو صندوق دریافتی یا دو تا سه اس با هم ترکیب شدن!!
اینم از عجایب خلقت این گوشی:p
دو جا بردم میگن فلش کن
اخه چرا؟
اگه فلش کردم و حل نشد چی؟
هرچند میدونم ربطی به فلش کردن نداره تا به .. میرسن میگن فلش!!
التماس میکنم یکی بگه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن مدل گوشیه من ks660

اکنون ساعت 12:12 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.