پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   ليگ برتر باشگاه های ایران (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=153)
-   -   ويژه نامه ليگ برتر-عكس ها و حواشي ليگ برتر ايران (http://p30city.net/showthread.php?t=27364)

shokofe 08-18-2010 08:19 AM

ادعای بزرگ مدافع ذوب آهن:امسال 15 گل می زنم

اشتياقم براي گل زدن در شهرآورد اصفهان بسيار بيشتر از ديگر بازي‌هاي ليگ برتر است بنابراين براي گل زدن در اين ديدار از هيچ تلاشي فروگذار نمي‌كنم

سایت گل - محمد حسینی مدافع تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان پیش از بازی سپاهان با سایت باشگاه مصاحبه کرد.حسینی بعد از گلزنی در 2 بازی متوالی روحیه خوبی دارد.

او با بيان اينكه در بازي‌هاي حساس دربي نمي‌توان پيروز ميدان را مشخص كرد، گفت: هر تيمي كه روز چهارشنبه در ورزشگاه فولادشهر بازي خوبي از خود به نمايش گذارد بايد به پيروزي در شهرآورد اصفهان اميدوار باشد زيرا اتفاقات اين ديدار قابل پيش‌بيني نيست.

به گزارش گل وي با بيان اينكه ذوب‌آهن همواره در بازي‌هاي بزرگ نتايج مناسبي كسب كرده است، ادامه داد: تيم‌هاي الاتحاد عربستان يا تيم ازبكستان از تيم‌هاي قدرتمند آسيا هستند كه ذوب‌آهن مقابل اين تيم‌ها نتايج مناسبي كسب كرد و با توجه به نتايج ذوب‌آهن مقابل سپاهان، استقلال و پرسپوليس در فصل‌هاي گذشته، به نظر من ذوب‌آهن مقابل همه تيم‌ها نتيجه خوبي مي‌گيرد.

حسيني با اشاره به حساسيت شهرآورد اصفهان و اهميت اين بازي تصريح كرد: در اين بازي توان فني تيم‌ها اهميت ندارد بلكه به دليل خاص بودن شهرآورد، آرامش و وضعيت روحي در كنار انگيزه تيم‌ها تيم برنده را مشخص مي‌كند.

مدافع ملي‌پوش تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به گل‌هاي خود در ديدارهاي اخير گفت: گل‌هايي كه در بازي‌هاي اخير به ثمر رسانده‌ام نتيجه تلاش تيمي بازيكنان بوده اما خودم نيز علاقه بسياري به گل زدن در مسابقات مختلف دارم.

وي با بيان اينكه درصدد هستم كه در دهمين دوره ليگ برتر 15 گل به ثمر برسانم، اضافه كرد: اشتياقم براي گل زدن در شهرآورد اصفهان بسيار بيشتر از ديگر بازي‌هاي ليگ برتر است بنابراين براي گل زدن در اين ديدار از هيچ تلاشي فروگذار نمي‌كنم.

سید محمد حسینی مدافع ذوب آهن

shokofe 08-18-2010 08:25 AM

گفت و گو با بهترين گلزن داربي اصفهان

گفت و گو با بهترين گلزن داربي اصفهان؛ادموند بزيك:كار من گل زدن در داربي بود

داربی اصفهان با داربی تهران قابل مقایسه نیست چون در اصفهان تعصبات بیشتر از اینکه نسبت به تیم باشد نسبت به مسئولین است.نکته دیگر اینکه از نظر من داربی باید پرتماشاچی ترین بازیها باشد اما در داربی اصفهان استقبال در آن حد نیست

سايت گل - نه شهریور 1375 روزی بیادماندنی برای طرفداران فوتبال در ایران ،علی الخصوص هئاداران پرسپولیس بود.در این روز پرسپولیس با حضور تمام بزیکنان بزرگش به مصاف آلیمای قزاقستانی رفت که بازی رفت را در شهر آلمآتی این کشور با حساب 3 بر صفر از سرخ ها برده بود.

در این بازی که از مرحله حذفی باشگاههای آسیا برگزا می شد جدا ازاتفاقات مهمی مثل اینکه بطور رسمی هواداران قرمز و آبی پیوند دشمنی را کنار گذاشته و روی سکوهای آزادی همه یکصدا شدند ، نقطه عطفی در فوتبال بازیکنی جوان و آینده دار بود که بعدها به ستاره پرسپولیس در نیمه دوم دهه هفتاد بدل شد.

ادموند بزیک که با گلهای بیاد ماندنی اش در آرارات چشم سرخ ها را گرفته بود در این بازی که یکی از اولین حضورهای رسمی اش با لباس پرسپولیس بود ، با آنکه هیچکدام از پنج گل تیمش را به ثمر نرساند اما با بازی بسیار خوبی که انجام داد در آخرین بازی علی دایی در پرسپولیس پیش از رفتن به السد قطر دل هواداران را بدست آورد و تبدیل به مهره تاثیر گذار و مهم این تیم شد.

بزیک اما در بازگشت مجدد علی پروین هیچگاه آن بازیکن گلزن همیشگی نبود بطوریکه خیلی ها او را تمام شده می دانستند اما این مهاجم تمام کننده ارمنی با انتخاب سپاهان بار دیگر نام خود را در سطح اول فوتبال ایران مطرح کرده و حتی بار دیگر لباس تیم ملی را به تن کرد.ادموند بزیک در مدت حضورش در سپاهان یکی از بهترین گلزنان این باشگاه لقب گرفته و حتی به عنوان آقای گلی رقابتهای لیگ برتر هم دست یافت.در آستانه داربی حساس اصفهان به سراغ ادموند بزیک ، بهترین گلزن داربی اصفهان رفتیم .گفتگوی او با سایت گل را بخوانید:

http://www.abrarnews.com/sport/1385/...tml/002628.jpg
*آقای بزیک اینروزها چکار می کنید؟
-من در حال حاضر نونهالان آرارات را تمرین می دهم...

*نمی خواهید سرمربی بزرگسالان آرارات بشوید؟
-آرارات متاسفانه اینروزها تیم بزرگسالان ندارد .اما بالاخره من امیدوارم پس از گذراندن دوره کلاسهای مربیگری بتوانم روزی سرمربی آرارات بشوم

. *آینده آرارات را با توجه به حضور مستمر در کنار نونهالان این تیم چگونه می بینید؟
-ببینید آرارات در کل وضعیت خاصی دارد چون تعداد ارامنه نسبت به گذشته کمتر شده است در نتیجه ما برای جمع کردن یک تیم با محدودیت های زیادی مواجه هستیم.مثلا اگر تیمهای دیگر از بین چند میلیون نفر باید بازیکن انتخاب کنند ما نهایتا از بین 100 تا 150 هزار نفر باید این کار را بکنیم. *بله این موضوع از قدیم وجود داشته اما آرارات با این وجود زمانی یکی از قدرتهای فوتبال ایران بود که بازیکنان بزرگی هم تحویل فوتبال می داد؟ -درست است من هم الان معتقدم که بچه های نوجوان و نونهال بسیار بااستعدادی داریم .متاسفانه در حال حاضر آرارات تیم ندارد اما فکر می کنم وضعیت می تواند در آینده اتغییر می کند.

*لیگ برتررا دنبال می کنید؟
-اگر وقت کنم حتما می بینم

*نظرات ضد و نقیضی دررابطه با کیفیت لیگ برتر امسال وجود دارد نظر شما در این باره چیست؟آیا لیگ بهتر شده یا نه پیشرفتی نداشته است؟
- لیگ برتر جذاب تر شده اما ستاره ها همان ستاره ها هستند و چیزی تغییر نگرده است.

*درباره مهاجمان لیگ برتر چه نظری دارید؟حتما می دانید در این مورد هم نقد های زیادی وجود دارد.
-تازه امسال از یکی دو سال قبل خیلی بهتر شده و لااقل دو ا از سه گلزن بالای جدول ایرانی هستند...

*اما تقریبا هیچکدام مهاجم کلاسیک یا تمام کننده نیستند..اکثر آنها مهاجم هافبک و بال هستند
...!
-ممکن است اینگونه باشد اما فوتبال خیلی تغییر کرده است.به نظر من آخرین مهاجم کلاسیک و گلزن تخصصی فوتبال ایران رضا عنایتی بود ، البته آن دوره فبلی حضورش در لیگ برتر...

چند روز دیگر سالگرد بازی خاطره انگیز ی است که شما از آن بازی خیلی مطرح شدید.بازی پرسپولیس با آلیمای قزاقستان....
بله من در آن بازی بال چپ بازی کردم .البته گل نزدم اما خیلی خوب بازی کردم...

*درکنار علی دایی، مهدی مهدوی کیا و...
-بله اقای دایی آنزمان در پرسپولیس بازی می کرد و باید بگویم فیکس بازی کردن انزمان واقعا در پرسپولیس کار سختی بود.با وجود دایی ، مهدوی کیا ، ترابیان و...

*شما از آن بازی به بعد به نوعی جانشین علی دایی شدید؟
-بله اما من قبل از آن در کنار آقای دایی هم بازی کرده بودم اما بعد از بازی با آلیما ایشان به قطر رفت و من مهاجم نوک پرسپولیس شدم.

*پرسپولیس را با علی دایی چگونه تیمی کی بینید؟
-به نظر من پرسپولیس تیم بدی نیست و خوب بازی می کند اما معتقدم این تیم هنوز کار دارد.البته الان که اول فصل است این تیم نتایج خوبی گرفته اما فکر کنم برای بازی با تیمهایی مثل ذوب آهن و سپاهان کار سختی دارد.
*شما بهترین گلزن تاریخ داربی اصفهان با 14 گل هستید.درباره بازی ذوب آهن و سپاهان بگویید؟
-داربی اصفهان با داربی تهران قابل مقایسه نیست چون در اصفهان تعصبات بیشتر از اینکه نسبت به تیم باشد نسبت به مسئولین است.نکته دیگر اینکه از نظر من داربی باید پرتماشاچی ترین بازیها باشد اما در داربی اصفهان استقبال در آن حد نیست.هرچند به نسبت بازیهای دیگر دوتیم ممکن است استقبال بهتری از این بازی بشود...اما شاید مهمترین مساله این باشد که سپاهان بدلیل ریشه دار تر بودن طرفداران بیشتری دارد و این تعادل لازمه داربی را بهم می زند.

*شما در بازیهای مهم گل می زنید و نه تنها در داربی تهران یک ستاره بودید در اصفهان هم آقاث گل داربی هستید...
-چکار کنیم کارمان داربی گل زدن بود ...(می خندد)شوخی می کنم، بازیهای خوب به آدم انگیزه می دهد و به نظر من فوتبالیست اگر انگیزه داشته باشد خیلی کارها می تواند بکند.من معتقدم تفاوت بین یک بازیکن ملی و معمولی در ایران تنها 7،8ماه تمرین است و به نظرم اگر یک بازیکن معمولی انگیزه کافی داشته باشد می تواند در حد یک بازیکن ملی بدرخشد.فوتبال همه اش انگیزه است

*داربی اصفهان را چگونه پیش بینی می کنید؟
-سپاهان از لحاظ مهره شرایط خیلی خوبی دارد اما مهره فوتبال بازی نمی کند .به نظر من سپاهان بازی سختی مقابل ذوب آهن دارد چون ذوبی ها اسکلت اصلی تیمشان را حفظ کرده و خیلی هماهنگ هستند.

shokofe 08-18-2010 08:30 AM

خبر ويژه گل- هروه در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال:سه روز است غذاي درست و حسابي نخورده ام!

هروه طبق بند هاي قوانين نقل و انتقالات بايد پيش از قرارداد مورد تست قرار مي گرفت كه با اين وصف و يا اتفاق بعد از قرارداد پرسپوليسي ها بايد مبلغ قرارداد را به او بپردازند

سايت گل ـ هروه اوساله بازيكن آفريقايي تيم پرسپوليس كه به دليل بيماري هپاتيت قراردادش با پرسپوليس لغو شده است امروز به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال رفته است و خواستار مشخص شدن وضعيت خود شده است.

او در فدراسيون فوتبال عنوان كرده است كه سه روز است غذايي كافي نخورده و باشگاه هيچ رسيدگي به او نمي‌كند اين در حالي است كه باشگاه پرسپوليس 30 ميليون تومان از قرارداد اين بازيكن را به او پرداخت كرده است كه به عقيده حبيب كاشاني و مديران قرمزپوش هروه بايد اين مبلغ را به باشگاه برگرداند.

هروه با فسخ قراردادش با پرسپوليس بايد ايران را ترك كند كه هنوز اين كار را انجام نداده است. گويا او به دنبال ادامه مبلغ قراردادش است و قصد ندارد قراردادش را با پرسپوليس فسخ كند و قوانين فيفا نيز به نفع اوست .

هروه طبق بند هاي قوانين نقل و انتقالات بايد پيش از قرارداد مورد تست قرار مي گرفت كه با اين وصف و يا اتفاق بعد از قرارداد پرسپوليسي ها بايد مبلغ قرارداد را به او بپردازند.

shokofe 08-18-2010 08:41 AM

ياوري : براي بردن نيامده بوديم

اهواز- سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت : تيم ما براي کسب مساوي واخذ يک امتياز ، به اهواز آمده بود و نه بردن زيرا مي دانستم کار سختي دراهواز داريم .

محمود ياوري که درپايان مسابقه تيمش با فولاد خوزستان با خبرنگاران مصاحبه مي کرد گفت : بازي در اين هواي گرم آنهم در برابر تيمي تاکتيک پذير چون فولاد سخت ودشوار است ازاين رو ما فقط براي تساوي وکسب يک امتياز به اهواز آمده بوديم .

وي اضافه کرد : من قبلا در اهواز بوده ام اما هرگز چنين هواي گرمي را نديده بودم ولازم است بگويم چنين هوايي طاقت فرسا است .

ياوري با تمجيد از بازيکنان تيم فوتبال فولاد خوزستان افزود : دو تيم در حال حاضر در ايران وجود دارد که تاکتيک پذير و تابع برنامه هاي کاري مربيان خود هستند يکي تيم فوتبال فولاد خوزستان وديگري تيم ذوب آهن اصفهان است .

وي به تاکتيک تيم خود دراين بازي اشاره کرد وگفت : هدف ما دراين ديدار آرام کردن بازي و کسب يک امتياز بود که بحمدالله موفق شديم در مقابل تيم فولاد به مهم دست پيدا کنيم .

سرمربي تيم فوتبال صباي قم درادامه گفت : اگر در تيم ما بازيکنان با تجربه بودند هم نمي توانستيم به اين خوبي بازي را آرام کنيم .

مسابقه تيم هاي صباي قم و فولاد خوزستان ازهفته پنجم ليگ برتر که سه شنبه شب در اهواز برگزارشد بدون گل مساوي خاتمه يافت .

shokofe 08-18-2010 08:43 AM

درحاشيه ديدار تيم هاي فولاد وصبا

اهواز - مسابقه تيم هاي فولاد خوزستان و صباي قم که سه شنبه شب در ورزشگاه تختي اهواز برگزار شد ، همراه با حاشيه هايي بود.

- اين مسابقه در هواي گرم و شرجي با رطوبت بالا که اين روزها درخوزستان حاکم است، با سوت سعيد بخشي زاده در ساعت 30/21 دقيقه در ورزشگاه تختي اهواز آغاز شد.

- به رغم هواي گرم بيش از پنج هزارنفر براي ديدن اين مسابقه به ورزشگاه آمده بودند.

قبل از شروع ديدار بازيکنان دوتيم به مدت 20 دقيقه به گرم کردن خود پرداختند.

- بازيکنان تيم فولاد خوزستان ازهمان شروع مسابقه تاکتيک هجومي را در برنامه شان داشتند و تيم صباي قم تاکتيک تدافعي و درگير شدن با بازيکنان تيم حريف.

- تيم فولاد درهمان دقيقه اول بازي مي توانست از يک خطا و در صورت دادن آوانتاژ توسط داور از تک به تک شدن مهاجم اين تيم با دروازه بان صبا صاحب گل شود ،ليکن داور نقطه خطا را نشان داد ، که اين امر اعتراض تماشاگران و بازيکنان فولاد را به همراه داشت.

- دفاع چند لايه تيم صبا اجازه نفوذ بازيکنان فولاد را به داخل محوطه کمرنگ کرده بود.

- نيمه اول به جز چند شليک از راه دور به سمت دروازه ها بخصوص دروازه صبا چيز ديگري همراه نداشت.

- داور در نيمه اول دو دقيقه و در نيمه دوم سه دقيقه وقت تلف شده اعلام کرد.
- تيم فوتبال فولاد خوزستان در نيمه دوم هجومي تر بازي را شروع کرد، اما بازهم نتوانست راهي به دروازه تيم صبا پيدا کند.

- دراين بازي هردو تيم يکبار تير دروازه ها را به لرزه درآوردند.

- هر دو تيم از سه تعويض خود استفاده کردند.

- دراين ديدار مهدي چمن آرا و ميثم خسروي از تيم فولاد و عليرضا ميرشفعيان ، مرتضي کاشي ،عليرضا نيکبخت واحدي ، سيد مرتضي هاشمي زاده و محسن بياتي از تيم صبا از داور کارت زرد گرفتند.

shokofe 08-18-2010 08:44 AM

قلعه نوعي: ديدار سپاهان و ذوب آهن ديدني خواهد بود

اصفهان - سرمربي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: دو تيم سپاهان و ذوب‌ آهن در سال‌هاي گذشته با تلاش بسيار اصفهان را به عنوان يک قطب ورزشي در کشور معرفي کردند و ديدار تيم‌هاي قهرمان و نايب قهرمان فصل گذشته يک بازي جذاب و ديدني است.

به گزارش ايرنا به نقل از سايت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان "امير قلعه ‌نويي" امروز در گفت ‌و گويي با اشاره به شايستگي‌هاي تيم ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان قطب دوم فوتبال استان اصفهان بيان داشت: ذوب آهن با منصور ابراهيم‌زاده تيم شايسته‌اي است و دوست داشتيم که ورزشگاه فولادشهر ظرفيت گنجايش هواداران بيشتري داشت تا تماشاگران بيشتري براي تماشاي اين ديدار به ورزشگاه مي‌آمدند.

سرمربي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان به هماهنگي بازيکنان ذوب‌آهن اشاره کرد و ادامه داد: ‌تيم ذوب‌آهن در فصل‌هاي گذشته بازيکنان ترکيب اصلي خود را حفظ کرده و نوسانات کمتري در زمينه جذب بازيکن داشته است.

وي افزود: منصور ابراهيم‌زاده توانسته بازيکنانش را در زمان اندکي به هماهنگي برساند و به دليل اينکه ذوب‌آهن سال گذشته نايب قهرمان ايران شد جدال با اين سبزپوشان جذابيت‌هاي خاص خود را دارد.

قلعه‌نويي به عملکرد تيمش طي چند هفته اخير اشاره کرد و گفت: بازيکنان نسبت به سه بازي گذشته، در ديدار با شاهين بهتر کار کردند ولي هنوز به آن هماهنگي که مدنظرم بوده نرسيده‌اند و چند هفته ديگر براي هماهنگي بيشتر بازيکنان با يکديگر زمان لازم است تا سپاهان بتواند به اقتدار خود دست يابد.

وي با اشاره به فعاليت‌هاي سپاهان در سال‌هاي گذشته بيان داشت: فوتبال اصفهان در درجه نخست به خاطر سپاهان و درجه دوم به خاطر ذوب‌آهن در کشور معرفي شد و تمام تيم‌ها براي رويارويي با اين دو تيم با برنامه و حساسيت بيشتري حاضر مي‌شوند.

سرمربي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با بيان اينکه سپاهان در فوتبال ايران آقايي مي‌کند، اضافه کرد: اميدوارم در بازي اين هفته تيم ما برنده ميدان باشد و با پيروزي ورزشگاه فولادشهر را ترک کند و تلاش مي‌کنم که هواداران از يک بازي تماشاگر پسند لذت کافي را ببرند.

درادامه رقابتهاي ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي کشور روز چهارشنبه بيست وهفتم مرداد ماه تيم هاي ذوب آهن اصفهان وفولاد مبارکه سپاهان در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف يکديگر خواهند رفت .

shokofe 08-18-2010 07:46 PM

یادداشت روز:داربی اصفهان پخش نمی شود؛ این همان آپارتاید نیست؟

کافی است تنها نگاهی به شخصیتهای شهرآورد اصفهان بیندازیم تا بیش از پیش متوجه این کم لطفی، کج سلیقگی و شاید غرض ورزی مسوولان ورزشی رسانه ملی بشویم.

سایت گل- کم لطفی ها در قبال فوتبال شهرستانی با وجود در هم شکستن تابوی سرخابی ها ادامه دارد. موضوع این است که ما دقیقاً نمی دانیم چه اتفاقی باید بیفتد یا مثلاً دو قطب اصفهانی فوتبال دقیقاً چه کاری باید انجام دهند تا بتوانند از تصمیم گیری سلیقه ای که اجازه نمی دهد شهرآورد فوق العاده حساس فوتبال اصفهان به صورت زنده بر روی آنتن برود، جلوگیری کنند.
در شرایطی که سپاهان و ذوب آهن به عنوان قهرمان و نایب قهرمان لیگ برتر امشب در استادیوم فولادشهر به مصاف همدیگر می روند دیدار این دو تیم از طریق شبکه سوم پخش نخواهد شد و این موجی از دلخوری را در نزد اصفهانی ها سبب ساز شده است.

علاوه بر اینکه شهرآورد دو تیم اصفهانی مصاف قهرمان و نایب قهرمان فصل پیش لیگ برتر است، این دیدار شاهد فستیوالی از رویارویی بهترینهای حال حاضر فوتبال ایران است که در استادیوم احتمالاً مملو از تماشاگر فولادشهر دیدار فوق العاده جذابی را به نمایش خواهند گذاشت.

کافی است فقط به مهره هایی که در این دیدار به میدان می روند نگاهی بیندازید تا مشخص شود این مسابقه به نوعی بالاترین کیفیت فوتبال باشگاهی ایران در حال حاضر است.

بیخود نبود که 7 بازیکن از مجموع 11 بازیکن فیکس تیم ملی ایران را در دیدار با لاتزیو چهره های دو تیم سپاهان و ذوب آهن تشکیل می دادند.

کافی است تنها نگاهی به شخصیتهای شهرآورد اصفهان بیندازیم تا بیش از پیش متوجه این کم لطفی، کج سلیقگی و شاید غرض ورزی مسوولان ورزشی رسانه ملی بشویم.

مهدی رحمتی؛ دروازه بان شماره یک ایران، هادی عقیلی؛ بهترین مدافع حال حاضر ایران، جلال حسینی؛ رقیب جدی هادی برای کسب بهترین مدافع میانی ایران، خسرو حیدری؛ بهترین گوش راست حال حاضر ایران، احسان حاج صفی؛ جوان اول فوتبال ایران، احمد جمشیدیان، محرم نویدکیا، توره و عنایتی و ... در سپاهان و خلعتبری گران قیمت ترین و بهترین مهاجم حال حاضر ایران، قاسم حدادی فر؛ همان که علی کریمی را به تمجید در اردوی تیم ملی واداشته بود، سید محمد حسینی؛ گلزن ترین مدافع ایران، شاهین خیری، مهدی رجب زاده، ایگور کاسترو و... که دیدار امشب را به جدالی تبدیل خواهد ساخت که حتی جنگهای مستقیم و تک به تک آن جذاب و تماشایی خواهد بود.

بر روی نیمکتهای دو تیم اصفهانی، مربیان شماره یک و دوی ایران قرار می گیرند که مطمئناً بدون رقیب جدی جزو سه مربی برتر ایرانی ظرف سالهای اخیر شناخته می شوند، امیر قلعه نویی و منصور ابراهیم زاده. آنها در تمامی نظرسنجی های پایان فصل گذشته که توسط روزنامه های ورزشی صورت گرفته با اختلاف نسبت به مربیان بعدی رقابتی شدید و حساس را برای کسب عنوان مربی برتر سال به راه انداخته بودند.

داربی اصفهان از طرفی داربی تنها تیمهای ایرانی صعود کنند از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دهه 80 است. سپاهان و ذوب آهن تنها تیمهایی هستند که در این دهه موفق شدند در لیگ قهرمانان آسیا از مرحله یک هشتم صعود کنند و در جمع 8 قدرت برتر قرار گیرند.

وقتی محمدرضا ساکت در مراسم ستارگان رسانه از آپارتاید در فوتبال ایران صحبت به میان می آورد می شد حدس او دارد پیش زمینه های انتقاد از این بی توجهی ناامیدکننده به قدرتنمایی فوتبال اصفهان را فراهم می سازد.

اینجا در اصفهان همه از اینکه شهرآورد حساس دو تیم اصفهانی نتوانست مدیرانی را که بعضاً تعلقات و دلبستگی های رنگی به تیمهایی خاص دارد را قانع کنند تا داربی که همواره ترس از نباختن در آن باعث نشده تا انگیزه شکست حریف کاهش پیدا کند، ناراحت هستند...

shokofe 08-18-2010 07:48 PM

دیدار نوستالوژیک پس از 33 سال!

سایت گل- پرسپولیس و راه آهن در حالی فرداشب به مصاف هم می روند که 33 سال قبل نیز دقیقا در چنین روزی در لیگ تخت جمشید باهم روبرو شدند.

پرسپولیس و راه آهن در هفته چهاردهم لیگ تخت جمشید فصل 56، روز 28 مرداد در حضور 28 هزار تماشاگر در امجدیه به مصاف هم رفتند که در آن بازی سرخپوشان با تک گل آلن ویتل مهاجم انگلیسی خود به پیروزی رسیدند.

ویتل در ان بازی برای اولین بار با پیراهن پرسپولیس به میدان رفت و گلزن کرد. محمود خوردبین تنها بازمانده از آن بازی است که هنوز روی نیمکت پرسپولیس حضور دارد. این برد در اولین روزهای مربیگری مرحوم محراب شاهرخی بدست آمد.

shokofe 08-18-2010 09:27 PM

لیست 18 نفره پرسپولیس اعلام شد

سایت گل- کادر فنی تیم پرسپولیس لیست 18نفره بازیکنان تیم برای بازی مقابل راه آهن اعلام شد که سرشناس ترین بازیکن خط خورده اشپیتم آرفی می باشد.

علیرضا حقیقی، رحمان احمدی، شیث رضایی، علیرضا محمد.سپهر حیدری.مازیار زارع .محمد پروین.حسین بادامکی.محمد نوری.سید جلال اکبری.رضا نورمحمدی .امیر حسین فشنگچی.مهدی شیری.حمید علی عسگری.مجتبی زارعی.سعید حلافی و غلامرضا رضایی بازیکنان حاضر در اردوی تیم در هتل اسپیناس هستند.

مهدی 08-19-2010 01:14 PM

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز: امتياز گرفتن در بوشهر سخت است

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: امتياز گرفتن در بوشهر با توجه به شرايط اقليمي و طرفداران مشتاق تيم شاهين سخت است.

فراز کمالوند چهارشنبه شب در نشست خبري پس ديدار تيمش با شاهين پارس بوشهر افزود: بعد از تبريز اين بوشهر است که داراي بيشترين طرفدار و تماشاگر در سطح ايران است که در طول 90 دقيقه يکصدا فقط تيمشان را تشويق مي کردند.
وي اظهارداشت: شاهين پارس بوشهر با خيل طرفدارانش پتانسيل لازم براي قرارگرفتن در سطوح بالاي جدول ليگ برتر دارد.

کمالوند با اعلام اينکه به توصيه باشگاه نمي تواند نسبت به روند داوري و قضاوت صحبت کند اضافه کرد: 50 درصد توپ هايي که در بازي امروز به ضرر ما خطا گرفته شد، اشتباهي بود.
وي بيان کرد: نمي دانم آن ضربه اي که باعث سرنگوني عليزاده در محوطه هيجده قدم تيم شاهين بوشهر شد خطا بوده است يا خير ؟ اگر خطا بوده سه امتياز مسلم از تيم ما گرفته شده است.

سرمربي تيم تراکتور سازي تبريز در باره اتلاف وقت توسط بازيکنان تيمش در طول بازي گفت: همه من را مي شناسند که در مربيگري از راه غير فوتبال به دنبال کسب نتيجه نيستم اما رطوبت بالاي 80 درصد آن قدر بر بازيکنان تيم ما تاثير منفي گذاشته بود که اين اتلاف وقت دور از منطق نبود.
وي افزود: البته کمک هاي من هم احساسي عمل مي کردند که سعي مي کنم با صحبت کردن با آنها اين موارد در بازيهاي بعدي تکرار نشود.

کمالوند در باره وضعيت تيمش در ليگ امسال اظهارداشت: سختي هايي که در شروع فصل امسال گريبانگير تيم ما شد اگر به هر تيمي وارد مي شد باعث فلج شدن آن تيم مي شد.
وي اضافه کرد: در اولين بازي کياني فقط با داشتن يک کارت زرد يک جلسه محروم شدو خطيبي نيز بدون داشتن کارت از بازي محروم شده بود ولي با همه اين شرايط با کمک خداوند بازهم سربلند مي شويم.

سرمربي تيم تراکتور سازي تبريز در مورد بازي تيمش در مقابل شاهين پارس بوشهر نيز گفت: بازي خوب و تماشاگر پسندي بود و هردو تيم خيلي تلاش کردند اما رطوبت بيش از اندازه هوا مانع از نتيجه گيري مطلوب براي تيم ما شد.

وي افزود: تيم شاهين حتي يک موقيعت 100 درصد گل را در اين بازي نداشت اما ما داراي سه شانس مسلم گل زني بوديم.
کمالوند با اشاره به اينکه نتيجه گرفتن در بوشهر خلي سخت است افزود: به اعتقاد من تيم شاهين با داشتن مربي خوبي مانند حميد استيلي تيم قوي است و مردم و مطبوعات بايد به اين تيم کمک کنند، اگر به کادر فني تيم شاهين بوشهر فرصت داده شود مي توانند تا نيم فصل اول موقعيت خوبي را در جدول ليگ برتر تصاحب کنند.
وي در زمينه اعتراض يکي از بازيکنان به تعويضش گفت: هر بازيکني که من مربي او باشم حق ندراد در مورد تعويضش اعتراض کند.

ديدار تيم هاي شاهين پارس بوشهر و تراکتور سازي تبريز چهارشنبه شب با نتيجه مساوي بدون گل در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر پايان يافت.

منبع

اکنون ساعت 04:51 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.