پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   تاپیکهای سریالی (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=160)
-   -   سوال قبلی رو پاسخ بده، یه سوال از نفر بعدی بپرس !! (http://p30city.net/showthread.php?t=3112)

امیر عباس انصاری 02-22-2008 11:47 PM

سوال قبلی رو پاسخ بده، یه سوال از نفر بعدی بپرس !!

بازم سلام:53:
خیلی خوش آمدی عزیزجان:53:
از عنوان تاپیک کاملا مشخصه که روند بحث در این تاپیک چه جوریاست:cool:
منتها دوتا قانون فروم در این تاپیک به شدت لازم الاجراست...:)
اول اینکه بیان کل کل و مفاهیمی از سیاست و دین و مذهب و موارد مشابه کاملا مغایرت داره با کل فروم چه برسه این تاپیک پس اصلا طرفش نمیریم..;)
دوم اینکه از کل کل انداختن سر هیچی پرهیز کنید و در صورت پرسیدن سوالات طنز به حد و حدود دوستی و سن و سال و رتبه و درجه و... طرف مقابل نیز توجه کامل داشته باشین;)

اینجوری در درجه اول خودتان و در درجه دوم دیگران... همیشه و همه جا و نه فقط اینجا...:53::53: درکمال آرامش دوستی و رفاقت خواهید بود.:53::53:

ارادتمند... امیرعباس... بچه تهرانپارس!!:53::53:

سوال من:
چرا فروم پی سی سیتی پر از بازدید کننده است اما کاربرانش هنوز کم تعداد هستند؟؟:confused:

behnam3638 02-24-2008 10:35 AM

فکر می کنم به دلیل اینه که .............
ببخشید هرچی فکر می کنم جوابی پیدا نمی کنم [IMG]****************************/118.gif[/IMG]
اهان ممکنه ابن مشکل به مرور زمان حل بشه[IMG]****************************/124.gif[/IMG]

چرا دنیا نامرده؟[IMG]****************************/111.gif[/IMG]

امیر عباس انصاری 03-02-2008 05:20 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط behnam3638 (پست 10031)
فکر می کنم به دلیل اینه که .............
ببخشید هرچی فکر می کنم جوابی پیدا نمی کنم [IMG]****************************/118.gif[/IMG]
اهان ممکنه ابن مشکل به مرور زمان حل بشه[IMG]****************************/124.gif[/IMG]

چرا دنیا نامرده؟[IMG]****************************/111.gif[/IMG]

سلام:53:
مرسی از جوابت...:65::65: بابا مهندس...:confused:

دنیا واسه این نامرده چونکه دنیا اسم خانمهاست
خانم مرد هم دیدی؟:p
مگه از موارد نادر باشه:D
بگذریم:65::65::65::65:
سوال:
چرا برای داشتن یک دوست دختر باید یا خوشگل و خوش تیپ بود یا پولدار؟؟:cool:
چرا اگه هر جفتش با هم باشی دختره نمیخواد دوستت بشه بلکه زوری هم شده میخواد زنت بشه؟؟

[IMG]****************************/278.gif[/IMG]

behnam3638 03-02-2008 02:13 PM

امیر جون من هیچکدوم از اون چیزارو که گفتی ندارم ولی یه دختر قبول کرد که باهام دوست بشه:rolleyes::65::65::65:

چون اگر دوتاشون رو با هم داشته باشی ذختره زیادی احساس خوبی بهش دست میده و دست و پاش رو گم می کنه و اشتباهی بهت جواب رد میده:p:p:p:p:p

چرا من نه خوشگلم نه خوش تیپم نه پول دارم ولی یه دختر قبول کرده باهام دوست بشه؟؟:30::30:

امیر عباس انصاری 03-19-2008 05:00 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط behnam3638 (پست 10295)
امیر جون من هیچکدوم از اون چیزارو که گفتی ندارم ولی یه دختر قبول کرد که باهام دوست بشه:rolleyes::65::65::65:

چون اگر دوتاشون رو با هم داشته باشی ذختره زیادی احساس خوبی بهش دست میده و دست و پاش رو گم می کنه و اشتباهی بهت جواب رد میده:p:p:p:p:p

چرا من نه خوشگلم نه خوش تیپم نه پول دارم ولی یه دختر قبول کرده باهام دوست بشه؟؟:30::30:

عزیزم شما نکته درون پاسخ پست بالایی من را درک ننمودی برادر... دستت نره لای در:rolleyes:
در پاسخ شما باید بگویم یحتمل دخترخانمه هوس کرده یه پسر خوشگل و باحال و مشتی و درجه یک رو بذاره سر کار:D
زیاد خوش خوشانت نشه که شاهنامه تهش فرق فوکوله:2:

سوال من:
چرا برای اینکه بخواهیم از کسی خواستگاری کنیم باید حتما حتما حتما هفت خوان رستم رو رد کنیم؟ چرا شیش یا هشت خوان نیست و همیشه هفت تا خوان داریم؟;)

shabhaye_mahtabi 03-24-2008 09:55 PM

یحتمل دلیلش اینه که پسرا معمولا دو پله یکی می کنن. اینو سفت و سخت گرفتن که دیگه راه در رفتن نداشته باشن. هفت بودنشم واسه اینه که میگن شگون داره. آره مادر. یه چیم از بزرگترت یاد بیگیر بلکم به دانشت اضافه تر تر شد.
حالا بگین ببینم اعتبار یه فروم به تعداد بازدیدکننده هاشه یا تعداد کاربراش؟
با تشکر فریبا

امیر عباس انصاری 03-25-2008 04:27 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi (پست 11007)
یحتمل دلیلش اینه که پسرا معمولا دو پله یکی می کنن. اینو سفت و سخت گرفتن که دیگه راه در رفتن نداشته باشن. هفت بودنشم واسه اینه که میگن شگون داره. آره مادر. یه چیم از بزرگترت یاد بیگیر بلکم به دانشت اضافه تر تر شد.
حالا بگین ببینم اعتبار یه فروم به تعداد بازدیدکننده هاشه یا تعداد کاربراش؟
با تشکر فریبا

بازم سلام....:53:
ای که قربون هرچی آدم خبره و تجربه دار و قدیمی و ریش سفید فرومه...:65: مخصوصا در امور خیریه
:D

جوابتون: اعتبار یه فروم هم میتونه به تعداد بازدیدکنندگانش باشه و هم به تعداد کاربرانش
ولی نظر شخصی من اینه که اعتبار یه فروم به کیفیت مطالب گنجانده شده درش بستگی داره... نه کمیت و تعداد... کیفیت و میزان فایده.

حالا سوال من:
دوست شدن با جنس مخالف اعم از هر مدلی، چه حکمتی داره؟؟:)

shabhaye_mahtabi 03-25-2008 09:12 AM

این یکی از نظر این حقیر بی حکمت ترین کار تو این دنیاست. ما که با هر کی رفاقت کردیم یه خنجر از پشت تو کمرمون زد و گذاشت رفت. پس نتیجه منطقی اینکه این راهو به هیچ کس توصیه نمیکنم. بهتره بشینین سر زندگیتون.
کسی هست بتونه دوستی و دشمنی رو معنی کنه؟
با تشکر فریبا

امیر عباس انصاری 03-27-2008 04:34 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi (پست 11013)
این یکی از نظر این حقیر بی حکمت ترین کار تو این دنیاست. ما که با هر کی رفاقت کردیم یه خنجر از پشت تو کمرمون زد و گذاشت رفت. پس نتیجه منطقی اینکه این راهو به هیچ کس توصیه نمیکنم. بهتره بشینین سر زندگیتون.
کسی هست بتونه دوستی و دشمنی رو معنی کنه؟
با تشکر فریبا

بله هست = عزرائیل ( وقتی بیاد سراغت منظورم رو کاملا متوجه میشی:D)

چرا برای اینکه بخوایم خواب خوبی داشته باشیم، باید حتما حتما حتما دراز بکشیم؟؟
چرا نمیشه در حالتهای عجیب و غریب لالا نمود؟؟:confused::confused:

shabhaye_mahtabi 03-27-2008 06:19 AM

از اونجایی که رسمه اینجا به سوالهای منطقی جوابهای غیرمنطقی بدن پس جواب رفیق بالاییمون این میشه:
ما اینجوری حال میکنیم بخوابیم کسی نمیتونه بهتره تا صبح بیدار بمونه.
چرا بعضیها هیچوقت جدی نمیتونن باشن؟
با تشکر فریبا

امیر عباس انصاری 03-27-2008 01:07 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi (پست 11082)
از اونجایی که رسمه اینجا به سوالهای منطقی جوابهای غیرمنطقی بدن پس جواب رفیق بالاییمون این میشه:
ما اینجوری حال میکنیم بخوابیم کسی نمیتونه بهتره تا صبح بیدار بمونه.
چرا بعضیها هیچوقت جدی نمیتونن باشن؟
با تشکر فریبا

بابا گردن کلفت....[IMG]****************************/52.gif[/IMG] آدم جرات نمیکنه سوال بپرسه....[IMG]****************************/52.gif[/IMG] ما اینجوری حال می کنیم داش ش ش ش!![IMG]****************************/40.gif[/IMG]
چی داداش[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
جون داداش چی!!![IMG]****************************/40.gif[/IMG]

جواب سوالت: خوب شاید در وجود طرف مقابلشون روحیه درک طنز و خونگرمی و حس شوخ طبعی و شادی و طراوت رو می بینند و حس می کنند....
[IMG]****************************/281.gif[/IMG] در نتیجه دوست دارند کمی جدی و کمی شوخی یا کلا درهم برهم سوا نکن درهمه خانم با طرف مقابلشون سروکله بزنند و ای کمی هم که شده خرده شیشه بریزن وسط صحنه واسه قسمت ساز و آواز فیلم شعله!![IMG]****************************/281.gif[/IMG]

سوال من:
چرا با تشکر فریبا؟
[IMG]****************************/42.gif[/IMG]
چرا مثلا با تشکرات فراوان... علیا مخدره بزرگ بانوی بی همتای بخش خبر نیمروزی سرکار خانم فریبای بابا مربا بده بابا نباشه؟
[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
با مثلا با تشکر از شما.... فریبا ( شما و فریبا میشه قافیه اش [IMG]****************************/72.gif[/IMG] )
یا مثلا چرا با تشکرات فراوان... از طرف فریباجان
[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
یا مثلا با عرض پوزش مجد بابت قطع برق ( نه اینکه مال چیز دیگه است این هیچی [IMG]****************************/59.gif[/IMG] [IMG]****************************/59.gif[/IMG] )
نه این مثلا: با عرض سپاس = این پست مال فریباس ( با ته لحجه اصفهونی بخونین دادا
[IMG]****************************/39.gif[/IMG] )

یا مثلا با تشکر فراوان و بی پایان = فریبا خانم مهربان
[IMG]****************************/75.gif[/IMG]

آقا اصلا بیخیال
[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
چرا با تشکر فریبا؟؟[IMG]****************************/42.gif[/IMG]

marykhosh 04-05-2008 12:55 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Amir Abbas Ansari (پست 11091)
بابا گردن کلفت....[IMG]****************************/52.gif[/IMG] آدم جرات نمیکنه سوال بپرسه....[IMG]****************************/52.gif[/IMG] ما اینجوری حال می کنیم داش ش ش ش!![IMG]****************************/40.gif[/IMG]
چی داداش[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
جون داداش چی!!![IMG]****************************/40.gif[/IMG]

جواب سوالت: خوب شاید در وجود طرف مقابلشون روحیه درک طنز و خونگرمی و حس شوخ طبعی و شادی و طراوت رو می بینند و حس می کنند....[IMG]****************************/281.gif[/IMG] در نتیجه دوست دارند کمی جدی و کمی شوخی یا کلا درهم برهم سوا نکن درهمه خانم با طرف مقابلشون سروکله بزنند و ای کمی هم که شده خرده شیشه بریزن وسط صحنه واسه قسمت ساز و آواز فیلم شعله!![IMG]****************************/281.gif[/IMG]

سوال من:
چرا با تشکر فریبا؟
[IMG]****************************/42.gif[/IMG]
چرا مثلا با تشکرات فراوان... علیا مخدره بزرگ بانوی بی همتای بخش خبر نیمروزی سرکار خانم فریبای بابا مربا بده بابا نباشه؟[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
با مثلا با تشکر از شما.... فریبا ( شما و فریبا میشه قافیه اش [IMG]****************************/72.gif[/IMG] )
یا مثلا چرا با تشکرات فراوان... از طرف فریباجان[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
یا مثلا با عرض پوزش مجد بابت قطع برق ( نه اینکه مال چیز دیگه است این هیچی [IMG]****************************/59.gif[/IMG] [IMG]****************************/59.gif[/IMG] )
نه این مثلا: با عرض سپاس = این پست مال فریباس ( با ته لحجه اصفهونی بخونین دادا[IMG]****************************/39.gif[/IMG] )

یا مثلا با تشکر فراوان و بی پایان = فریبا خانم مهربان[IMG]****************************/75.gif[/IMG]

آقا اصلا بیخیال[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
چرا با تشکر فریبا؟؟[IMG]****************************/42.gif[/IMG]

پس با تشکر من:24::24::24::24:
سوال:چراوقتی بعضی ها بیشتر می دونند فوری اونهارو ....... میکنند؟:20::20::20::20::20::20::20:

shabhaye_mahtabi 04-05-2008 03:48 PM

ببخشید سوال شما نامفهوم میباشد. در نتیجه بالاجبار بنده سوال نفر قبل رو جواب میدم.
میخوای ناظر جان بعد از این من مینویسم با تشکر امیرعباس. بشرطی که واسه اینکه اسمم زنده بمونه شمام پای پستات بزنی با تشکر فریبا. تا اعلام تصمیم شما...
با تشکر فریبا:cool:

امیر عباس انصاری 04-05-2008 10:11 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط marykhosh (پست 11342)
پس با تشکر من:24::24::24::24:
سوال:چراوقتی بعضی ها بیشتر می دونند فوری اونهارو ....... میکنند؟:20::20::20::20::20::20::20:

سلام و خوش آمدین دوست گرامی:53:
در قسمت نقطه چین شما خیلی چیزها میشه قرار داد:confused::confused:
بان می کنند، اخراج می کنند، اعدام می کنند، اصطلاح می کنند، اسلاح ( مسلح کردن منظورمه مثلا ) می کنند، اغفال می کنند، امحاء می کنند، آرشیو می کنند، چی آخه؟؟:confused::confused:

نقل قول:

نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi (پست 11344)
ببخشید سوال شما نامفهوم میباشد. در نتیجه بالاجبار بنده سوال نفر قبل رو جواب میدم.
میخوای ناظر جان بعد از این من مینویسم با تشکر امیرعباس. بشرطی که واسه اینکه اسمم زنده بمونه شمام پای پستات بزنی با تشکر فریبا. تا اعلام تصمیم شما...
با تشکر فریبا:cool:

نخیر سوالشون کاملا هم مفهومه فقط یه جای خالی داشت که باید با تعدادی آیتم احتمالی پر بشه اونم کار پاسخ دهنده است و ایشون تعمدا اون قسمت رو باز گذاشتند
پس شما باید جواب ایشون رو می دادین و نه جواب بنده را....

در مورد پیشنهادتون = پاسخ من خیر
دلیلش = بنده چندتا پیشنهاد جالب و خاص اون بالا دادم و با توجه به عدم توجه کلی شما کاملا مشخصه اصلا به نکات ریزی مانند اینگونه موارد پیشنهاد دوستانه و حتی طنزگونه هیچ توجهی ندرید و در باغ خودتون اطراق فرمودین:confused:
پس با اجازه بنده نیز کماکان همون طریقت خودم را پیش میگیرم شما سی خودت ما هم سی خودمون والسلام نامه تمام.:)

سوال من:
( البته به شدت امیدوارم نفر بعدی کاری به این بالایی ها نداشته باشه سوال رو جواب بده و روند تاپیک رو یه تحول شگرفی بده انشالله :63::63:)
چرا وقتی عوامل تولید و بازیگران سریالهای طنز هرسال با زحمت و مرارت و خرج بیشتری سعی می کنند لحظات ما را در زمانهایی مانند نوروز پر کنند و لبخندی برگوشه لبمان جاری سازند، ما کمتر می خندیم و بیشتر ایراد می گیریم و حتی داوری و قضاوت کرده و رای و حکم صادر می کنیم؟
چرا اینقدر پر حاشیه و متوقع وزیاده خواه و پر از غرور و خواستن و تکبر شدیم؟

ارادتمند... امیر عباس... بچه تهرانپارس!!:53::53:

parastu 04-08-2008 10:32 PM

چون ما خیلی ناشکریم و خیلی پر توقع . البته سریالهای طنز هم خیلی جالب نیستند اغلب هجو و لوده گری و دلقک بازی شدند بدون اینکه پیام قابل توجه و غیر تکراری داشته باشن ( نفسم در اومد چقدر لفظ قلم حرف زدم :2: )
سوال : چرا وقتی آدم سوالی نداره تو این تاپیک مجبوره بپرسه ؟

امیر عباس انصاری 04-09-2008 07:26 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط parastu (پست 11634)
چون ما خیلی ناشکریم و خیلی پر توقع . البته سریالهای طنز هم خیلی جالب نیستند اغلب هجو و لوده گری و دلقک بازی شدند بدون اینکه پیام قابل توجه و غیر تکراری داشته باشن ( نفسم در اومد چقدر لفظ قلم حرف زدم :2: )
سوال : چرا وقتی آدم سوالی نداره تو این تاپیک مجبوره بپرسه ؟

جواب جالبی دادین:53:
هم به نعل بود و هم به میخ;)

والله آدم اگه والی نداشته باشه که اینجا تو اینترنت چیکار میکنه اصلا؟؟:D
حتما دنبال دونستن چیزی هست که میاد اینجا;)

سوال من: با توجه به نام کاربری شما خاتم پرستو... یادمه زمان کودکی تهران پر از پرستو بود و فصل پاییز و بهار این پرستوها و چلچله ها روی سیمهای برق به وفور پیدا میشدند اما الان یه دونه هم نیست!!:confused:

اونهمه پرستو و پرنده های زیبای دیگه تهران کجا رفتند؟؟:confused:

parastu 04-10-2008 08:55 AM

شاید رفتن یه جای دیگه خونه ساختن . آدماش توی این دود نمیتونن زندگی کنن چه برسه به ما پرستوها :o

سوال : چه طوری باید درس خوند که نفر آخر کنکور شد ؟:D:24:(:20:)

SonBol 04-10-2008 09:21 AM

مثه من;):53:
چرا وقتی یکی سر قرار دیر میاد اول فکر میکنی بهت خیانت کرده؟

امیر عباس انصاری 04-10-2008 01:52 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط SonBol 2561 (پست 11988)
مثه من;):53:
چرا وقتی یکی سر قرار دیر میاد اول فکر میکنی بهت خیانت کرده؟

اما من برعکس وقتی سر قرار کسی دیر بیاد فکر نمی کنم خیانت کرده! فکر میکنم ماشین زده بهش احتمالا کمی تا قسمی مرخص شده یاشایدم مرده!!:D

چرا خانمها از موش و سوسک و مارمولک می ترسند؟؟:confused:

parastu 04-26-2008 11:48 PM

(کی گفته میترسن)آدم نمیترسه چندشش میشه چون واقعآ چندش آورند . اما اگه تمرین کنیم چندتا بکشیم دیگه ترسمون میریزه(البته همون چند دفعه ی اول خودش کلی جربزه می طلبه)

چرا مردا وقتی یه ذره بلند حرف میزنن یه رگی توی گردنشون قلنبه میشه ولی خانوما باید حنجره شونو پاره کنن تا اون رگه بزنه بالا؟؟؟؟

امیر عباس انصاری 04-27-2008 05:50 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط parastu (پست 16670)
(کی گفته میترسن)آدم نمیترسه چندشش میشه چون واقعآ چندش آورند . اما اگه تمرین کنیم چندتا بکشیم دیگه ترسمون میریزه(البته همون چند دفعه ی اول خودش کلی جربزه می طلبه)

چرا مردا وقتی یه ذره بلند حرف میزنن یه رگی توی گردنشون قلنبه میشه ولی خانوما باید حنجره شونو پاره کنن تا اون رگه بزنه بالا؟؟؟؟

عزیزدل برادر...:53:
اون رگه اسمش رگ غیرته...
[IMG]****************************/231.gif[/IMG] غیرت هم بیشتر جزو غرایز و خصوصیات مردونه است.[IMG]****************************/231.gif[/IMG]
حالا مردسالاری یا فمینیستی نکنیم بحث رو [IMG]****************************/39.gif[/IMG]
میشه گفت خانمها بیشتر رگ لجبازی و تخسی و سرتقی شون بالا میزنه تا رگ گردن ورگ غیرتشون.. [IMG]****************************/222.gif[/IMG] [IMG]****************************/222.gif[/IMG]
اما در کل برای قلب و مغز ضرر داره... زیاد بزنه بالا سکته رو شاخشه.[IMG]****************************/184.gif[/IMG]

چرا برای اینکه بخواهی بری خواستگاری یک دخترخانم باید حتما کت و شلوار بپوشی؟
[IMG]****************************/305.gif[/IMG]
چرا با تیپ اسپرت نمیشه رفت خواستگاری؟[IMG]****************************/174.gif[/IMG]

عاشق 04-27-2008 08:39 AM

اگه يه دست كت و شلوار هم براي خودت ذخيره نذاري كه كلات پسه ..... :D
آخه وقتي بله رو گفتي بايد تا آخرش همش خرج كني .... :36:
پس حداقل خوشحالي كه براي خودت يه دست لباس خريده بودي .... چون فكر نكنم تا آخر از پولهات بمونه كه بخواي واسه خودت هم لباس بخري
پس به نظر من بي خياله لباس اسپرت شو ...... برو خدا به همرات :24:

چرا مردها وقتي عصباني مي شن و قهر مي كنن سكوت مي كنن و زنها پر حرف ميشن؟

امیر عباس انصاری 04-28-2008 03:37 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط تنها (پست 17204)
اگه يه دست كت و شلوار هم براي خودت ذخيره نذاري كه كلات پسه ..... :D
آخه وقتي بله رو گفتي بايد تا آخرش همش خرج كني .... :36:
پس حداقل خوشحالي كه براي خودت يه دست لباس خريده بودي .... چون فكر نكنم تا آخر از پولهات بمونه كه بخواي واسه خودت هم لباس بخري
پس به نظر من بي خياله لباس اسپرت شو ...... برو خدا به همرات :24:

چرا مردها وقتي عصباني مي شن و قهر مي كنن سكوت مي كنن و زنها پر حرف ميشن؟

خدمتتون عرض کنم که:
چون هنگام عصبانیت و خشم مغز و قدرت تعقل و تفکر از کار میافته و در تمام ادیان هم توصیه شده که هنگام خشم و عصبانیت خودتونو کنترل کنین و غیره...:53:
واسه همین اکثرا مردها سکوت می کنند چون از عقل و درکشون خیلی زیادتر استفاده می کنند:D
ولی خانمها ترجیح می دهند احساسات و ساساتشون بزنه بالا... و .... اووووف:65:
مصرف عقل کم میشه عوضش مصرف جیغ و ویغ زیاد میشه:D
خلاصه همش از عقل و مغزه.

سوال من:
چرا کسی به گرانفروشها کاری نداره ولی همه به دستفروشها گیر میدن؟:confused:

Maad 04-28-2008 05:37 AM

چون گرانفروشها تعدادشون خیلی زیاده ! ولی دستفروشها رو با چند تا وانت میشه جمع کرد !

حالا سوال : چرا دوستان عزیز ما اینجا اینقدر پستهاشون رنگی و پر از گل وبلبل و ... هست ؟! ( گلی منگلی! )

امیر عباس انصاری 04-28-2008 05:43 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Maad (پست 18313)

چون گرانفروشها تعدادشون خیلی زیاده ! ولی دستفروشها رو با چند تا وانت میشه جمع کرد !

حالا سوال : چرا دوستان عزیز ما اینجا اینقدر پستهاشون رنگی و پر از گل وبلبل و ... هست ؟! ( گلی منگلی! )

جواب:
فکر کنم منظورت منم...:D خوب این یه جور شیوه است... یه روش... مثل دستخط... ;)
خیلی از اینا میذارم...:53::):p;):confused::30: خیلی رنگارنگ و خیلی شکلک که البته ربط به موضوع هم داره...;) با رنگها حرف میزنم و با شکلکها فانتزیش می کنم و با نوشتارم رومانتیکش می کنم... ترک عادت هم موجب مرضه دیگه.
عادت کردم
:53:

سوال من: اون عکس آواتار ماد دعوا داره یا ژست گرفته؟:rolleyes:

Maad 04-28-2008 07:25 AM

نه بابا ، طرف دعوایی نیست ! گردنش تو فاز مو و اینجور چیزاست !
اگر کسی آخر گیتاریستهای عالم باشه ، یک سیگار هم نبش لبش باشه !!! بهش بگن وایسا عکستو بگیریم ، ناخودآگاه همینطوری ژست میگیره ! اینم جزء قوانین نسبیت Slash هست دیگه

حالا سوال : چطور میشه که آدم موقعی که همسرش رو تا همیشه دوست داره ، اسم آی دیشو میزاره تنها ؟!

امیر عباس انصاری 05-01-2008 06:20 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Maad (پست 18529)

اگر کسی آخر گیتاریستهای عالم باشه ، یک سیگار هم نبش لبش باشه !!! بهش بگن وایسا عکستو بگیریم ، ناخودآگاه همینطوری ژست میگیره ! اینم جزء قوانین نسبیت Slash هست دیگه

حالا سوال : چطور میشه که آدم موقعی که همسرش رو تا همیشه دوست داره ، اسم آی دیشو میزاره تنها ؟!

قائدتا این سوال را خود کاربر گرامی (تنها) باید جواب میدادند و نه من.;)
ولی خوب چون خودشون در قسمتی دیگه منظورشون از این نام کاربری را تنها بودن و مفرد بودن همرشان در زنگی و عشقدوجانبه بینشان می دانستند پس این آیدی رو انتخاب کردند.:41::53:

حالا سوال من:D
چرا کسی که اسم آواتارش ماد هست و ماد هم نامی پارسی است گیتاربرقی میزنه؟:confused:
چرا مثلا بربط یا تنبور یا دیوان یا مشتاق نمیزنه؟:confused:

Maad 05-19-2008 02:28 PM

این یک علاقه شخصیه ، هر کسی به یک چیزی علاقه داره .:confused:
تحمل موسیقی سنتی ندارم . کلا مخالف سرسخت موسیقی غمناک ، سنتی ، دامبلی دیمبو (ایرانی) هستم .
( ضمن احترام برای طرفداران این نوع موسیقی ، چون همینطور که گفتم ، علاقه شخصیه )

حالا سوال :
چه راهی رو برای ترک اعتیاد به نت پیشنهاد میکنی ؟ اصلا راهی هست ؟!!!

shabhaye_mahtabi 05-19-2008 03:04 PM

بله هست. اراده. بطور کلی برای ترک هر نوع اعتیادی اراده لازمه. اینم مثل اعتیادای دیگه است.
من خودم معتاد به اینترنتم. البته خودمو قانع می کنم که من در سایتها مسئولیت دارم ولی در واقع همچینم نیست که اگه نرم به سایتی کن فیکون بشه این منم که زیادی خودمو درگیر کردم.
خلاصه حالا که چند روز دیگه امتحان دارم یه کم اراده کردم (از ترس پاس نشدن) که خیلی نیام. اونم نه اینکه اصلا نیام فقط کمتر نیام ولی همینم خوبه. شروعش سخته ولی یواش یواش اراده کنی شاید مداوا شدی.
کی تو این سایت نباشه بنظر شما سایت سوت و کوره (نمیخوام از من تعریف بشه یه وقت نگین منتظره بگیم تو تو تو...)؟
با تشکر فریبا

Maad 05-19-2008 04:19 PM

نقل قول:

شروعش سخته ولی یواش یواش اراده کنی شاید مداوا شدی.
بابا سوال بود ! نگفتم که من معتادم !!! :Dخواستم ببینم نفر بعدی چه جوابی میده !

اما جواب سوال : تو این فروم نمیشه گفت اگر 1 نفر نباشه ، فروم سوت وکوره ! چون هر گلی یه بویی داره . هر کدوم از دوستان نباشن ، واقعا اینجا جاشون خالیه ...

سوال : اگه یه روزی ، توی جمع ضایع بشین ، چه عکس العملی نشون میدی ؟!!!

امیر عباس انصاری 05-19-2008 04:43 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Maad (پست 22521)
بابا سوال بود ! نگفتم که من معتادم !!! :Dخواستم ببینم نفر بعدی چه جوابی میده !

اما جواب سوال : تو این فروم نمیشه گفت اگر 1 نفر نباشه ، فروم سوت وکوره ! چون هر گلی یه بویی داره . هر کدوم از دوستان نباشن ، واقعا اینجا جاشون خالیه ...

سوال : اگه یه روزی ، توی جمع ضایع بشین ، چه عکس العملی نشون میدی ؟!!!

عجب سوال داغی رضاجون...[IMG]****************************/73.gif[/IMG] شبیه جیزنشانهای خودم تو صندلی داخ شد...[IMG]****************************/39.gif[/IMG]

خوب فکر کنم اگه تو یه جمعی ضایع بشم...
[IMG]****************************/77.gif[/IMG] .
به احتمال بسیار زیاد قسمت بچه پر روئی شخصیت خودمو از تو کشو بکشم بیرون و به خوبی ازش استفاده کنم همچین انگار که هیچ اتفاقی نیافتاده و این مورد برای شخص دیگه ای پیش اومده [IMG]****************************/305.gif[/IMG] (مرسی اعتماد به نفس...[IMG]****************************/269.gif[/IMG] بابا...[IMG]****************************/303.gif[/IMG] تشوووویق [IMG]****************************/104.gif[/IMG] [IMG]****************************/104.gif[/IMG] )
خواهش میشه
[IMG]****************************/40.gif[/IMG]
خواهش میشه[IMG]****************************/40.gif[/IMG]
لطف دارین[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
خجالتم ندین[IMG]****************************/45.gif[/IMG]

سوال من: چرا در اینترت راحت دوست میشیم و به هم اعتماد می کنیم و کمی خودمونی میشیم ولی در دنیای واقعی سعی می کنیم یه لباس ضد گلوله شخصیتی به تن کنیم؟ آیا ما انسانهای قرن بیست و یکم در تعارضیم؟
[IMG]****************************/35.gif[/IMG]

shabhaye_mahtabi 05-19-2008 05:12 PM

این در مورد همه مصداق نداره. به نظر من تنها کسانی میزان دوست شدنشون در نت راحت تر از دنیای واقعی است که بقول قدیمی ها ریگی در کفش دارند و از عدم صداقت اعمالشان بخوبی مطلعند و این چیزها شاید در نت تشخیص داده نشه (اگرچه اونهم بعد از مدتی از لابلای صحبتها درک خواهد شد) ولی در دنیای واقعی گاه با یک حرکت چشم بسیاری از مفاهیم لو می روند و دیگر جایی برای پنهان شدن باقی نخواهد ماند.
به نظر شما اگر کاری تو زمان خودش انجام نشه دیگه ارزش انجام دادن داره؟ (عجب سوال فلسفی و کلی ای کردما...).
با تشکر فریبا

عاشق 05-19-2008 06:13 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Maad (پست 18529)

آخه همسرش تنها عشق و همدم اونه و به خاطرش حاضره هر سختي رو تحمل كنه
تنها هم نه به معني گوشه نشيني بلكه به معني تنها و تك بودن اونه :53:

Maad 05-19-2008 07:54 PM

ضمن تشکر از خانم تنها که بعد از 1 ماه جواب دادن !!!

نقل قول:

به نظر شما اگر کاری تو زمان خودش انجام نشه دیگه ارزش انجام دادن داره؟ (عجب سوال فلسفی و کلی ای کردما...).
بستگی به کارش داره ، مثلا نگهبانی که وظیفش اینه که هر موقع دشمن رو دید گزارش بده ، اگه دیر گزارش بده ، فایده نداره دیگه !(حالا!!!)
اما مثلا پست زدن توی این تاپیک ! حالا فردا هم زدیم ، خیالاتی نیست ! ( آقا امیر ناراحت نمیشه )

سوال :
با آدم نمک نشناش چه برخوردی میکنی ؟

امیر عباس انصاری 05-20-2008 02:24 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Maad (پست 22536)
سوال :
با آدم نمک نشناش چه برخوردی میکنی ؟

والله تا حالا با اهل دود و دم و داداژژژژ ماداژژژژژ و معتاد جماعت دمخور نبودم...:D خداییش معنی این نشناش رو هم نفهمیدم...:65: یه جور فحش معتاداست؟؟:p
ولی اگه منظورتون آدمهای نمک نشناس باشه رضاجون،;) خوب اولین کاری که می کنم اینه که دیگه تا حد توان و تا حد ممکن بهش خوبی نکنم، اعتماد نکنم، و البته به قیمت مرگ هم ازش درخواست نکنم.
درنهایت اینطوری بگم صراحتا و علنا مراوده نکنم

توضیح کوچولو: زمانی دور می گفتند دوبعد وجود داره و زمانی نزدیکتر می گفتند سه بعد، با نظریه نسبیت ثابت شد بعد چهارم هم وجود داره. یعنی بعد زمان
سوال من: آیا در بعد چهارم ماده به انرژی تبدیل میشه یا انرژی به ماده؟

ghelarang 06-24-2008 12:43 PM

دوست در جواب سوال شما که چرا بعضی ها نمی تونن جدی باشن؟
به نظر من جدی بودن دل خوشی می خواهد و کمی حوصله که کمتر میشه این ها را یکجا با هم دید .
و حالا سوال من؟؟؟
به نظر شما چرا زندگی را باید جدی گرفت؟

امیر عباس انصاری 06-24-2008 02:15 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط ghelarang (پست 26468)
دوست در جواب سوال شما که چرا بعضی ها نمی تونن جدی باشن؟
به نظر من جدی بودن دل خوشی می خواهد و کمی حوصله که کمتر میشه این ها را یکجا با هم دید .
و حالا سوال من؟؟؟
به نظر شما چرا زندگی را باید جدی گرفت؟

سلام و خوش آمدین:53:
عزیز دل برادر اون سوال رو که جواب دادن رفت تموم شد خدا رحمتش کنه جواب پست قبلی رو ندادین که ه ه ه ه ه !!
[IMG]****************************/155.gif[/IMG]
عیب نداره من جواب سوال خودم رو مینویسم و جواب سوال شما رو هم میدم بعد مجدد سوال میکنم و روند هم بنا بر پاسخ به سوال نفر قبل و پرسیدن سوالی دلبخواه اعم از هر مدل سوال (جدی، علمی، شوخی، طنزو...) از نفر بعدیه.:53:

جواب سوال من: در تمام جهان چه در بعد اول چه دوم چه سوم و چه در بعد کیهانی یعنی بعد چهارم هم ماده به انرژی تبدیل می شود و هم انرژی به ماده.
قسمتی از قانون و تئوری نسبیت انیشتین این فرضیه را اثبات می کند.

جواب شما =زندگی را باید جدی گرفت چون زندگی کردن یک مشکل و یک معضل و یک مساله و یک سوال است و درست زندگی کردن بهترین راه حل این مشکل و برترین راه رفع این معضل و شایسته ترین پاسخ این مساله و دقیق ترین جواب این سوال است.
چه رنگارنگ شد:D

سوال من:
ز حق توفیق خدمت خواستم دل گفت پنهانی
چه توفیقی از این بهتر که خلقی را بخندانی (این شعر از کیست؟)

GolBarg 07-02-2008 06:22 PM

منوچهر نوذري اگه اشتباه كردم ببخشيد.:53:

چرا ما آدما فكر ميكنيم علاقه وعشقي به يه نفر داريم با عشقي كه ادماي ديگه به معشوقه شون دارن فرق ميكنه:eek: (خلاصه اينكه عشق اونا عشق نيست علاقه ما تكه توي دنيا ومثل اون پيدا نميشه؟) :confused: :23::35:

امیر عباس انصاری 07-02-2008 08:27 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 26793)
منوچهر نوذري اگه اشتباه كردم ببخشيد.:53:

چرا ما آدما فكر ميكنيم علاقه وعشقي که به يه نفر داريم با عشقي كه ادماي ديگه به معشوقه شون دارن فرق ميكنه:eek: (خلاصه اينكه عشق اونا عشق نيست علاقه ما تكه توي دنيا ومثل اون پيدا نميشه؟) :confused: :23::35:

شعر که فکر نکنم از نوذری خدابیامرز باشه!! (روحش شاد:53:):confused:
احتمالا قطعه ای از شعر یه شاعر معروفه چون این مدلی هم دیدمش که سبکش قدیمیتر به نظر میاد.;)
ز حق توفیق خدمت خواستم دل گفت پنهانی
چه توفیقی به از اینکه خلقی بخندانی

بگذریم

جواب سوال شما از دیدگاه بنده کمی طولانیه چون سوال شما سوالی به ظاهرساده اما فنی و جدا مهم و جالبه:
این خاصیت احساسیه که ما بهش میگیم عشق یا در حقیقت فکر می کنیم که چیزی که در درون ما به وجود اومده و در حال رشد و پروشه اسمش عشقه. این که برترین حس درونی و چیزی شبیه مایه افتخار و پیشرفت و اعتدال ما باشه و اینکه این حس یعنی عشق مخصوصا عشق اولیه معمولا آب و رنگ و لعاب بیشتری داره تا عمق و وسعت و ژرفای بیشتر و درجات خلوص و حقیقت وجودی بالاتر. در حقیقت ما فکر می کنیم که داریم نهایت داشته ها و توانایی ها و دارایی هامونو به پای این احساس می ریزیم پس برترین و بهترینه چون بالاترینها و برترینهای خودمون رو نثارش کردیم ، پس کمتر کسی یا در حقیقت در این سطح که ما هستیم در حال حاضر هیچ کسی نمی تواند در این مرتبه باشد چون تا اینجا رسیدن هم خودش خیلی راحت نبوده و نیست و نخواهد بود حتی برای ما.
در پرانتز:
البته در اکثر موارد اینطوری نیست و درجات بالاتر و راههایی برای پیشرفت بیشتر و توسعه و تکامل پایدارتری برای تکامل و برتری عشق ما وجود داره، به شرطی که اول آدم فلز وجودی خودش رو و میزان عیار طلای درونی خودش رو بالاتر ببره و در درجه اول خودش دارای شخصیت برتر و بالاتری باشه، اونوقته که میشه اون احساس خاص رو به درجات بالاتر رسوند و همین روند را ادامه داد تا مرحله ناب شدن احساسی به نام عشق. صداقت و فداکاری و بی چشمداشتی و پاکی و راستی و رفاقت و انسانیت و از خودگذشتگی و مهربانی و وفاداری بسیار بالایی لازمه تا ما بعد از مرحله عاشقی... لایق اون چیزی بشیم که بهش دل بستیم و اون رو به عنوان یک عشق پذیرفتیم، یعنی مرحله لایقی.
اگر از راهش عاشق باشی... حتما لایق خواهی شد (این جمله از خودمه:D)
و البته تمام این نکات معنوی باید حتما دو طرفه و دو سویه باشه چون کوچه یه طرفه از یک سمت بن بسته.:confused:

همه چیز از ما و وجود ما و افکار ما و اعمال ما و نتیجه اعمال ما ریشه می گیرد حتی احساسی به نام عشق. بازتاب حرکات و رفتار و افکار و اعمال ما در تمامی مراحل زندگی .... روزگار ما را می سازد.:53::53:
چه ریز مقاله ای شد (امیدوارم زیاده روی نکرده باشم:D)

سوال من:
اولین خانم فضانورد در دنیا چه کسی بود؟

SaRiNa-TaTu 07-09-2008 02:54 PM

خودم ....

بهترین گل ؟

اکنون ساعت 09:18 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.