پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   مطالب آزاد (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=11)
-   -   انگيزه شما از عضويت در انجمن پی سی سیتی چی بود (http://p30city.net/showthread.php?t=13302)

تاري 09-15-2009 04:22 PM

انگيزه شما از عضويت در انجمن پی سی سیتی چی بود

خوب انگيزتون از عضويت تو اين انجمن چيه
طنز :انگيزه من اينه كه بچه هاي انجمن از علم لايزال من بهره مند بشن چيه بد كردم هان نه بگين بد كردم اصن ما رفتيم
جدي : پيدا كردن يه جمع دوستانه براي ياد گرفتن و ياد دادن

تاري 09-16-2009 09:55 AM

شناختن يه محيط تازه و ادمهائي كه تو اون هستن ولي نميبينيشون و تلاش براي شناختن تمرين خوبي هم واسه خود شناسي بصورت مقدماتي

جمیله 09-16-2009 10:04 AM

انگیزه نبود الکی الکی

البته با آشنایی با شما عجب انگیزه ای پیدا کردیم(میخوام خود کشی کنم خداا)

تاري 09-16-2009 10:22 AM

طنز :نابودي نوع بشر
جدي : فهميدن اين كه بدون رويت فيزيكي هم ميشه كسي را شناخت

Hiwa 09-16-2009 10:26 AM

انگيزه ي خاصي نداشتم، اغفال شدم. منو به زور فرستادن اينجا!!!(جدي نگيرين)

جاي قبلي كه بودم پر بود از دروغ و فريبكاري.آدماش اوني نبودن كه نشون ميدادن. همه شون پشت يه نقاب مخفي شده بودن.بعضياشون فكر ميكردن تا هميشه ماه پشت ابر ميمونه!
گنده گنده شون، بد جايي كم آورد... خودشم ميدونه كيه!
من به اون روزا به چشم يه تجربه نگاه ميكنم و بس.
يه توصيه : نه براي كسي زندهباد بگيد و نه مرده باد.
براي كسي هم تب نكنين، چونكه ما خالصانه تب كرديم و نامردي ديديم.
البته كوروش هم به همين خاطر از اون سايت اومده بيرون.

در ضمن فقط و فقط بخاطر خود كوروش اومدم اينجا.چون مرامشو قبول دارم.

تاري 09-16-2009 10:30 AM

خوب هيوا جان من كوروش را زياد نميشناسم فقط همين اما با اين حرفت موافقم انجمن هاي ديگه محيطهاي زياد خوبي ندارن و بار مطلب كلي اونها يه چيزي زيره صفره خوشحالم اين انجمن هنوز خوب مونده البته اين تنها دليلش همكاري خوب اعضا و مديرانه ولي با شرمندگي تاري هر جا بره اونجا به زودي ميتركه نظر شما چيه

مرد تنهای شب 09-16-2009 12:06 PM

من هم همین جوری امدم وروزهایی که سرم خلوته واکثرا هم که سرکارم ...شاید بعضی از مواقع تا چند ماه هم نتوانم به نت بیایم.

تاري 09-16-2009 03:44 PM

انگيزه من تمريني بود براي ياد گرفتن

deltang 09-16-2009 03:51 PM

شما راست میگین منم با هیوا موافقم من تو یه سایت نرفتم کوروشم میدونه اونجا دو روز بیشتر نبودم مدیره سایت پیشنهاد دوستی بهم داد خیلی تعجب کردم به کوروش گفتم گفت این سایته مزخرفیه اونجا نره همین جا پیشه ما بمونی بهتره

انگیزه منگیزه ی خاصی نداشتم فقط از سایت و بچه هاش خوشم اومد منم عضو شدم

دانه کولانه 09-19-2009 06:49 AM

والا اینجا ادمینش پر رو بود اومدیم عضو بشیم موی دماغش بشیم چوب لا چرخش بذاریم
تحت تاثیر بلندگوهای دورگو شدیم جوگیر شدیم به ما پول دادن بیاییم توی این سایت عضو بشیم تخریب کنیم و فریاد بکشیم توی چمدون برای ما 300 هزار تا سپاس گذاشته بودن که به هر کس که میرسی یه دونه بده و بگو اینجا جای خوبی نیست و حق کاربرا رو میخورن و از اینجا برین و همه با هم بریم یه فروم بهتر و اینجا ادمینش فلانه و بهمانه و ...
خلاصه مام چو گیر شدیم اغفال شدیم اومدیم عضو شدیم.....

=========================
دلتنگ نوشته بودی که سایت فلان فلان جور
من خبر نداشتم
اینطوری نگفته بودی
شندیم گفتی اونجا فروم خوبی نیست ادمینش (طبق نوشته شما لاشیه) اما نپفتید و نپرسیدم چرا و فقط گفتم چون از مطالب سایت ما بدون اجازه در سایتشون استفاده میکنن از اونها خوشم نمیاد
شاید تو اشتباه کردی در اون مورد ادمین اونجا رو میشناسم متاهله
اما به هر حال هیچ چیز بعید نیست
=================================
بله پی سی سایت خیلی خوبیه !

اکنون ساعت 11:30 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.