پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   تاپیکهای سریالی (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=160)
-   -   سوال قبلی رو پاسخ بده، یه سوال از نفر بعدی بپرس !! (http://p30city.net/showthread.php?t=3112)

امیر عباس انصاری 02-22-2008 11:47 PM

سوال قبلی رو پاسخ بده، یه سوال از نفر بعدی بپرس !!

بازم سلام:53:
خیلی خوش آمدی عزیزجان:53:
از عنوان تاپیک کاملا مشخصه که روند بحث در این تاپیک چه جوریاست:cool:
منتها دوتا قانون فروم در این تاپیک به شدت لازم الاجراست...:)
اول اینکه بیان کل کل و مفاهیمی از سیاست و دین و مذهب و موارد مشابه کاملا مغایرت داره با کل فروم چه برسه این تاپیک پس اصلا طرفش نمیریم..;)
دوم اینکه از کل کل انداختن سر هیچی پرهیز کنید و در صورت پرسیدن سوالات طنز به حد و حدود دوستی و سن و سال و رتبه و درجه و... طرف مقابل نیز توجه کامل داشته باشین;)

اینجوری در درجه اول خودتان و در درجه دوم دیگران... همیشه و همه جا و نه فقط اینجا...:53::53: درکمال آرامش دوستی و رفاقت خواهید بود.:53::53:

ارادتمند... امیرعباس... بچه تهرانپارس!!:53::53:

سوال من:
چرا فروم پی سی سیتی پر از بازدید کننده است اما کاربرانش هنوز کم تعداد هستند؟؟:confused:

behnam3638 02-24-2008 10:35 AM

فکر می کنم به دلیل اینه که .............
ببخشید هرچی فکر می کنم جوابی پیدا نمی کنم [IMG]****************************/118.gif[/IMG]
اهان ممکنه ابن مشکل به مرور زمان حل بشه[IMG]****************************/124.gif[/IMG]

چرا دنیا نامرده؟[IMG]****************************/111.gif[/IMG]

امیر عباس انصاری 03-02-2008 05:20 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط behnam3638 (پست 10031)
فکر می کنم به دلیل اینه که .............
ببخشید هرچی فکر می کنم جوابی پیدا نمی کنم [IMG]****************************/118.gif[/IMG]
اهان ممکنه ابن مشکل به مرور زمان حل بشه[IMG]****************************/124.gif[/IMG]

چرا دنیا نامرده؟[IMG]****************************/111.gif[/IMG]

سلام:53:
مرسی از جوابت...:65::65: بابا مهندس...:confused:

دنیا واسه این نامرده چونکه دنیا اسم خانمهاست
خانم مرد هم دیدی؟:p
مگه از موارد نادر باشه:D
بگذریم:65::65::65::65:
سوال:
چرا برای داشتن یک دوست دختر باید یا خوشگل و خوش تیپ بود یا پولدار؟؟:cool:
چرا اگه هر جفتش با هم باشی دختره نمیخواد دوستت بشه بلکه زوری هم شده میخواد زنت بشه؟؟

[IMG]****************************/278.gif[/IMG]

behnam3638 03-02-2008 02:13 PM

امیر جون من هیچکدوم از اون چیزارو که گفتی ندارم ولی یه دختر قبول کرد که باهام دوست بشه:rolleyes::65::65::65:

چون اگر دوتاشون رو با هم داشته باشی ذختره زیادی احساس خوبی بهش دست میده و دست و پاش رو گم می کنه و اشتباهی بهت جواب رد میده:p:p:p:p:p

چرا من نه خوشگلم نه خوش تیپم نه پول دارم ولی یه دختر قبول کرده باهام دوست بشه؟؟:30::30:

امیر عباس انصاری 03-19-2008 05:00 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط behnam3638 (پست 10295)
امیر جون من هیچکدوم از اون چیزارو که گفتی ندارم ولی یه دختر قبول کرد که باهام دوست بشه:rolleyes::65::65::65:

چون اگر دوتاشون رو با هم داشته باشی ذختره زیادی احساس خوبی بهش دست میده و دست و پاش رو گم می کنه و اشتباهی بهت جواب رد میده:p:p:p:p:p

چرا من نه خوشگلم نه خوش تیپم نه پول دارم ولی یه دختر قبول کرده باهام دوست بشه؟؟:30::30:

عزیزم شما نکته درون پاسخ پست بالایی من را درک ننمودی برادر... دستت نره لای در:rolleyes:
در پاسخ شما باید بگویم یحتمل دخترخانمه هوس کرده یه پسر خوشگل و باحال و مشتی و درجه یک رو بذاره سر کار:D
زیاد خوش خوشانت نشه که شاهنامه تهش فرق فوکوله:2:

سوال من:
چرا برای اینکه بخواهیم از کسی خواستگاری کنیم باید حتما حتما حتما هفت خوان رستم رو رد کنیم؟ چرا شیش یا هشت خوان نیست و همیشه هفت تا خوان داریم؟;)

shabhaye_mahtabi 03-24-2008 09:55 PM

یحتمل دلیلش اینه که پسرا معمولا دو پله یکی می کنن. اینو سفت و سخت گرفتن که دیگه راه در رفتن نداشته باشن. هفت بودنشم واسه اینه که میگن شگون داره. آره مادر. یه چیم از بزرگترت یاد بیگیر بلکم به دانشت اضافه تر تر شد.
حالا بگین ببینم اعتبار یه فروم به تعداد بازدیدکننده هاشه یا تعداد کاربراش؟
با تشکر فریبا

امیر عباس انصاری 03-25-2008 04:27 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi (پست 11007)
یحتمل دلیلش اینه که پسرا معمولا دو پله یکی می کنن. اینو سفت و سخت گرفتن که دیگه راه در رفتن نداشته باشن. هفت بودنشم واسه اینه که میگن شگون داره. آره مادر. یه چیم از بزرگترت یاد بیگیر بلکم به دانشت اضافه تر تر شد.
حالا بگین ببینم اعتبار یه فروم به تعداد بازدیدکننده هاشه یا تعداد کاربراش؟
با تشکر فریبا

بازم سلام....:53:
ای که قربون هرچی آدم خبره و تجربه دار و قدیمی و ریش سفید فرومه...:65: مخصوصا در امور خیریه
:D

جوابتون: اعتبار یه فروم هم میتونه به تعداد بازدیدکنندگانش باشه و هم به تعداد کاربرانش
ولی نظر شخصی من اینه که اعتبار یه فروم به کیفیت مطالب گنجانده شده درش بستگی داره... نه کمیت و تعداد... کیفیت و میزان فایده.

حالا سوال من:
دوست شدن با جنس مخالف اعم از هر مدلی، چه حکمتی داره؟؟:)

shabhaye_mahtabi 03-25-2008 09:12 AM

این یکی از نظر این حقیر بی حکمت ترین کار تو این دنیاست. ما که با هر کی رفاقت کردیم یه خنجر از پشت تو کمرمون زد و گذاشت رفت. پس نتیجه منطقی اینکه این راهو به هیچ کس توصیه نمیکنم. بهتره بشینین سر زندگیتون.
کسی هست بتونه دوستی و دشمنی رو معنی کنه؟
با تشکر فریبا

امیر عباس انصاری 03-27-2008 04:34 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi (پست 11013)
این یکی از نظر این حقیر بی حکمت ترین کار تو این دنیاست. ما که با هر کی رفاقت کردیم یه خنجر از پشت تو کمرمون زد و گذاشت رفت. پس نتیجه منطقی اینکه این راهو به هیچ کس توصیه نمیکنم. بهتره بشینین سر زندگیتون.
کسی هست بتونه دوستی و دشمنی رو معنی کنه؟
با تشکر فریبا

بله هست = عزرائیل ( وقتی بیاد سراغت منظورم رو کاملا متوجه میشی:D)

چرا برای اینکه بخوایم خواب خوبی داشته باشیم، باید حتما حتما حتما دراز بکشیم؟؟
چرا نمیشه در حالتهای عجیب و غریب لالا نمود؟؟:confused::confused:

shabhaye_mahtabi 03-27-2008 06:19 AM

از اونجایی که رسمه اینجا به سوالهای منطقی جوابهای غیرمنطقی بدن پس جواب رفیق بالاییمون این میشه:
ما اینجوری حال میکنیم بخوابیم کسی نمیتونه بهتره تا صبح بیدار بمونه.
چرا بعضیها هیچوقت جدی نمیتونن باشن؟
با تشکر فریبا

اکنون ساعت 08:06 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.