پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   ليگ برتر باشگاه های ایران (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=153)
-   -   لیگ برتر ایران، بحث و تبادل نظر به همراه پیش بینی نتایج (http://p30city.net/showthread.php?t=27272)

Younes 08-23-2010 11:50 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط omid7 (پست 179167)
يونس جان، اين پرسپوليس كه داره همه بازي هاشو ناپلئوني مي بره
به تيم درست و حسابي بخوره ، به مشكل برميخوره صد در صد

به نظرم اين فصل هم يا سپاهان اول ميشه با ذوب اهن، هرچند ذوب اهن اين هفته بازيشو واگذار كرد
ولي نشون داده ميشه روي اونا به عنوان يه تيم مدغي حساب باز كرد

اینو راست میگی. باید بازیش با چند تا تیم قوی مثل استقلال و سپاهان و ذوب آهن رو دید بعد نظر داد. ولی خب من از روی تجربه ی خودم پیش بینی کردم. این که پرسپولیس منسجمه و کل تیم با هم رفیقن و حاشیه نداره باعث میشه من خیلی امیدوار باشم.
بحث ناپلئونی بردن هم نیست. خودت می دونی خیلی از تیم های بزرگ همین طوری می برن. یادمون هم نرفته اون فصل هایی که پرسپولیس 8_2 و 4_1 و ... می برد ولی آخرش اشکمون رو در می آوردم.

سالومه 08-23-2010 11:51 PM

متشکرم. البته نا گفته نماند که نیمکت نشینی بازیکنان بومی بوشهر انگیزه را برای برد در مقابل تیمی مثل پرسپولیس از شاهین گرفت. تجمع بازیکنان غیر بومی در تیم اصلی شاهین نه تنها تا حالا کمکی به شاهین نکرده بلکه نمی توانند با یکدیگر فیکس بازی کنند. به امید حرفه ای شدن تمام تیم های ایران به خصوص تیم های شهرستانی

مهدی 08-23-2010 11:58 PM

خب فعلا به بیان نظراتتون ادامه بدید تا نتایج پیش بینی هاتون رو بزنم بعد نظر بدهید:d
این پست هم جهت پست بود و فاقد هرگونه اظهار نظری بود.:d
پرسپولیسم وارد حاشیه میشه یونس جان;)

مهدی 08-24-2010 12:26 AM

نتايج اين هفته :

اين هم امتياز اعضاي سايت تا اين هفته :

از دوستان جدیدشرکت کننده در پیش بینی:
یاسمین
سالومه
r0zs0rkh
Younes
و همچنین برگشت:
فاطیما
تشکر می کنم.
امیدوارم بطور مستمر فعالیت داشته باشند.

اعتراضات تا 48 ساعت قابل قبول است و آقا امید رسیدگی می نمایند.

shokofe 08-24-2010 12:33 AM

خوب می بینم که نایب قهرمانم:d

تیمم تو صدره ولی خودم_:2:

ممنون از همه بچه هایی که خیلی زحمت می کشن دستتون درد نکنه وخدا قوت:53:

سالومه 08-24-2010 12:38 AM

آقا مهدی پس چرا اسم من را به عنوان دوستان جدید شرکت کننده نمی بینم؟:confused:

مهدی 08-24-2010 12:50 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط سالومه (پست 179198)
آقا مهدی پس چرا اسم من را به عنوان دوستان جدید شرکت کننده نمی بینم؟:confused:

واقعا شرمنده سالومه خانوم:53:
از شما هم تشکر میکنم:)
تقصیر من بود پیری هزار دردسر دیگه:d:d

مهدی 08-24-2010 01:16 AM

خب اینم ی جدول جدید که تعداد پیش بینی هاتون رو مشخص شده
پیش بینی دقیق= پیش بینی دقیق نتیجه بازی
پیش بینی نتیجه= پیش بینی برد باخت و مساوی بازی

از هفته اول تا پنجم هم آقا امید زحمتش رو میکشه

در این هفته فاطیما خانوم با 3 پیش بینی دقیق و 3 پیش بینی نتیجه دقیقترین پیش بینی رو انجام دادند.

دوستانی که تو این یکی دو هفته به جمع ما پیوستند هم دلسرد نشوند و به ادامه پیش بینی ادامه بدند
بلکه هم صدر جدولی ها بد پیش بینی کنند:d:d هم شما خوب پیش بینی کنید که فاصله کم شود.

deltang 08-24-2010 02:12 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط سالومه (پست 179172)
اقا امید منظورتون از تیم درست و حسابی چی بود؟ اگه منظورتون اینه که شاهین بوشهر درست و حسابی نبود باید خدمتتان عرض کنم که انگار یادتان رفته فصل قبل شاهین 4 بر 1 پرسپولیس را شکست داد. تازه آخر بازی هم که دیدید چه فشاری بر پرسپولیس وارد می کردند.

گذشته ها گذشته خانمی حالا بچسب که اون بالاها هستیم چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.:d

پرسپولیس شیره شیره جنگل و به تیمای مقابل حمله میکنه و می خورشون:21:

بابک123 08-24-2010 11:41 AM

سلام خسته نباشید
بازی ملوان و تراختور خیلی قشنگو جذاب بود مخصوصا 30 دقیقه ی پایانی با اینکه بازی در تبریز برگزار شد و باد شدیدیم میوزید بازیکنای ما بازیو متاسفانه واگذار کردند.
هر 2تا تیم خیلی خوب بازی کردند و موقیعت های زیادی بدست آوردند که تیم حریف از این موقیعتا بهتر استفاده کردو 2 گل روونه ی دروازه ی ملوان کرد و بازیو واگذار کردیم
ان شا الله بازیه بعد جبران می کنیم

اکنون ساعت 12:58 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.