پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   اخبار و قوانین فروم (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=47)
-   -   بازگشت ما با سایتی پر سرعت (http://p30city.net/showthread.php?t=1224)

دانه کولانه 11-29-2007 10:01 PM

بازگشت ما با سایتی پر سرعت

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و کاربران گرامی
خوش بختانه تونستم به قولی که داده بودم وفا کنم و سر وعده سایت رو دوباره سرپا کنم اونم با سرعتی بسیار رضایت بخش
شاید 48 ساعتی هست که نه خواب دارم نه خوراک و زیر فشارهای فراوان
با گرفتاری عظیم ! شاخ غول رو شکستم و هاست رو از یه هاست فری رایگان
به هاستی که جز یکی از 10 هاست برتر ایرانی هست
همراه با بک آپ ها و دیتابیسهامون منتقل کنم که واقعا هرکی این کاره باشه میدونه که چقدر مصیبت داشته بهتون توصیه میکنم هیچ وقت سراغ :D فروم زدن نرید
تا بتونید هر وقت خواستید درشو تخته کنید ولی وقتی عمومی باشه و کاربران و دوستان خوبی مثل اینجا داشته باشی دیگه نمیتونی همچین کاری کنی و یه جورایی
نسبت به لطف و زحمت اونا مسئولی
سرعت تقریبا عالیه (فعلا که اینطور نشون میده) و قیمت اون هم تقریبا خیلی بالاتر از نمونه های مشابه در هاست های دیگه بود که این اعتماد منو جلب کرد
امیدوارم دیگه شاهد تغطیلی سایت حتی 1 دقیقه هم نباشیم
الان محیط کاملا برای فعالیت دوستان مهیاست و همه میتونن با خیال راحت
کار کنند نکته مهم دیکه کپی رایت بود که خدا رو شکر از این جانب هم خیالم راحت شد
پس دوستان ما کمی شیطنت دوس دارند خیالشون راحت باشه
بازهمممممممم تکرار میکنم که فشار واقعا زیادی در طول این مدت که سرعت سایت کم بود به من وارد میشد مخصوصا این چند روز آخر که تقریبا فول تایم مشغول بک آپ گیری و انتقال بودم بسیار خسته شدم
محیط مهیا شد برای دوستان فعالیت کنید من باید یه شونصد ساعت مرخصی برم تا قوام تحجدید بشه !!!!!!!!

بعد از این همه حرف ! هر کی بعد از خودم اولین پست رو در این هاست جدید بزنه
انسان خوشبخته و جایزه ش یه سپاس گنده س پس بشتابید به سوی این فوض و فیض عظیم ببینم کیه که اینقدر خوش شانسه :D
بعضی از تنظیمات به حالت پیش فرض برگشته (به فایل ها مربوط میشه) که به مرور درستشون میکنم
زیاد شاکی نشید به کارهای تولیدیتون بپردازید همه شو درست میکنم

NeGin 11-29-2007 10:21 PM

تبریک

سلام .
شروع دوباره پی سی سیتی رو به ادمین خوبمون تبریک میگم.
با ارزوی موفقیت:53:

SonBol 11-30-2007 12:42 AM

سلام ادمین جان
واقعا دستتون درد نکنه
سرعت خیلی عالی شده .
همیشه موفق باشی
به امید روزی که فروم ما اول بشه:)

امیر عباس انصاری 11-30-2007 05:55 AM

بازگشت ما با سایتی پر سرعت

سرعت بالا تو نت[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
حق مسلم ماست[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
کوروش که ادمین باشه[IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG]
سرعت فروم چه بالاست[IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG]

هر کی نگه ماشالله
[IMG]****************************/45.gif[/IMG]
دوماد نشه ایشالله[IMG]****************************/45.gif[/IMG]
تیم مورد علاقه اش[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
سوراخ سوراخ شه... والله
[IMG]****************************/40.gif[/IMG]

آقا
[IMG]****************************/74.gif[/IMG] سلاااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااام
آقا
[IMG]****************************/74.gif[/IMG] تبرررررررررررررررررررررررررررر رررررررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررررررری ـــــــــک
آقا ای وووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووووووووو ووووول
آقا دمت جیلیزززززززززززززززززززززززززز زز و ویلیزززززززززززززززززززززززززز زززززززززززززززززززززززز
آقا
[IMG]****************************/74.gif[/IMG] تووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووووووپی
آقا ای ول داری داش... چی داداش؟ چی؟؟؟ جون داداش چی؟؟
[IMG]****************************/39.gif[/IMG]

سلام به همه و تبریک به همه
[IMG]****************************/281.gif[/IMG]
کوروش جون بابا منفجر کردی دمت ویژ[IMG]****************************/282.gif[/IMG]
واقعا عالیه دستت درد نکنه[IMG]****************************/269.gif[/IMG]
من میدونم چقدر زحمت کشیدی و بیخوابی[IMG]****************************/294.gif[/IMG]
چون می دونم چقدر این کار زحمت داره...[IMG]****************************/308.gif[/IMG] . ولی واقعا دستت درد نکنه که اگه حرفی هم میزنی سریع عمل میکنی و این نشون دهنده اعتبار و اقتدار بالای تو تو زندگیه[IMG]****************************/285.gif[/IMG]
ایشالله همیشه موفق باشی[IMG]****************************/287.gif[/IMG] [IMG]****************************/287.gif[/IMG] [IMG]****************************/287.gif[/IMG] [IMG]****************************/277.gif[/IMG] [IMG]****************************/277.gif[/IMG] [IMG]****************************/277.gif[/IMG]
بیا واست مراسم رقص برره ای هم گرفتیم[IMG]****************************/281.gif[/IMG]
بشین تماشا خستگیت در بره[IMG]****************************/119.gif[/IMG]
[IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG]
[IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG]
[IMG]****************************/289.gif[/IMG] [IMG]****************************/289.gif[/IMG] [IMG]****************************/289.gif[/IMG] [IMG]****************************/289.gif[/IMG] [IMG]****************************/289.gif[/IMG]
[IMG]****************************/123.gif[/IMG]
[IMG]****************************/124.gif[/IMG] [IMG]****************************/124.gif[/IMG] [IMG]****************************/124.gif[/IMG] [IMG]****************************/124.gif[/IMG] [IMG]****************************/110.gif[/IMG] [IMG]****************************/110.gif[/IMG] [IMG]****************************/110.gif[/IMG] [IMG]****************************/110.gif[/IMG] [IMG]****************************/110.gif[/IMG]

Hamed 11-30-2007 10:04 AM

آفرین صد آفرین هزار و سیصد آفرین ...
خسته نباشید جمیعاً ...

کارگر سایت 11-03-2014 07:42 PM

ثبت دامنه سایت در 21.4.1386

1 فایل پیوست
فاکتور خرید دامنه سایت در تیر ماه 86

http://p30city.net/attachment.php?at...1&d=1415027555

به اشتباه فاکتور ORG زدن .

قیمت هاست یک ساله اون موقع 20 هزار تومن بود اقای قهرمانی از کارمندان حسابگر به من گفت هاستم بگیر خودتو اذیت نکن ولی واقعا 20 هزار تومن برای من زیاد بود :) برای چیزی که معلوم نبود چه اینده ای داره .

اکنون ساعت 12:01 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.