پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   مطالب آزاد (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=11)
-   -   یکی از شیطنتهای دوران تحصیل چی بوده؟ (http://p30city.net/showthread.php?t=15985)

hamed95 10-31-2009 01:44 PM

یکی از شیطنتهای دوران تحصیل چی بوده؟

دوران تحصیل همه ی ما بی شک بهترین دوران زندگی ما بوده و هست
حتما توی این دوران اتفاقایی هستن که شنیدنی باشن

من یه آمپول رو انداختم تو بخاری بد جور ترکید اون روزو یادم نمی ره چون بد جوری کتک خوردم {B Adabi}

رزیتا 10-31-2009 02:50 PM

نمره انضباطت رو هم میگفتی حامد جون:21:

abadani 10-31-2009 02:54 PM

مگه مريض باشم که از شيطنتاي دوران مدرسه بنويسم بخدا وقتي يادم به اونروزا مي افته از وضعيت فعليم (چه شغلي چه تحصيلي) تعجب مي کنم خدا ببخشه مارو چقدر معلما رو گريونديم
يا علي مدد

hamed95 10-31-2009 03:06 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط رزیتا2 (پست 79824)
نمره انضباطت رو هم میگفتی حامد جون:21:

رزیتا جون به جان تاری روم نمیشه بگم :D

Hiwa 10-31-2009 03:31 PM

والا سال دوم دبيرستان كه بودم يك هالي به يكي از دبيرامان دادم كه دلم خنك شد.
صندلي هايي كه توي كلاس داشتيم فلزي بود، چند تا از بچه هارو نگهبان گذاشتم تا هر وقت اون اومد بهم بگن.
صندلي رو گذاشتم روي بخاري داخل كلاس و حسابي داغ شد.
تا بچه ها بهم گفتن كه اومد من صندلي رو يه جوري برداشتمو گذاشتم همون جايي كه مي نشست.
وارد كه شد رفت روش نشست، اول به روي مباركش نياورد.
بعد دفتر حضور و غياب رو گذاشتش زيرش، ديد نه خيلي داغه!
بعدش يه دفعه قهر كرد با اخم و ناز گذاشت رفت.
جاتون خالي!
يك دلي ازم خنك شد، چون يه بار بدجور جلوي بچه ها خجالتم كرده بود.

تاري 10-31-2009 04:06 PM

به اتيش كشيدن مدرسه راهنمائيم:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::r olleyes::rolleyes::rolleyes:
ولي جداً بلائي سر استادامون تو راهنمائي اوردم كه عكسمو سر در مدرسه ميزدن يه هفته اخراجي 2 ساعت سر كلاس چه حالي داشت نخسوزن اين دبير حرفه و فنمون بنده خدا يه سال بيشتر واي نستاد سال بعد از اونجا درفت:21::21::21::21:

رزیتا 10-31-2009 04:34 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط abadani (پست 79828)
مگه مريض باشم که از شيطنتاي دوران مدرسه بنويسم بخدا وقتي يادم به اونروزا مي افته از وضعيت فعليم (چه شغلي چه تحصيلي) تعجب مي کنم خدا ببخشه مارو چقدر معلما رو گريونديم
يا علي مدد

نه اصلا باورم نمیشه {شیت شدن}
شما؟؟؟؟؟؟:65:
اصلا بهتون نمیاد:)

رزیتا 10-31-2009 04:35 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط تاري (پست 79874)
به اتيش كشيدن مدرسه راهنمائيم:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::r olleyes::rolleyes::rolleyes:
ولي جداً بلائي سر استادامون تو راهنمائي اوردم كه عكسمو سر در مدرسه ميزدن يه هفته اخراجي 2 ساعت سر كلاس چه حالي داشت نخسوزن اين دبير حرفه و فنمون بنده خدا يه سال بيشتر واي نستاد سال بعد از اونجا درفت:21::21::21::21:

تو که هر کاری ازت برمیاد:21:
هیچی ازت بعید نیست:24:
اگه غیر از این بگی غیرقابل باوره:p

رزیتا 10-31-2009 04:37 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Hiwa (پست 79858)
والا سال دوم دبيرستان كه بودم يك هالي به يكي از دبيرامان دادم كه دلم خنك شد.
صندلي هايي كه توي كلاس داشتيم فلزي بود، چند تا از بچه هارو نگهبان گذاشتم تا هر وقت اون اومد بهم بگن.
صندلي رو گذاشتم روي بخاري داخل كلاس و حسابي داغ شد.
تا بچه ها بهم گفتن كه اومد من صندلي رو يه جوري برداشتمو گذاشتم همون جايي كه مي نشست.
وارد كه شد رفت روش نشست، اول به روي مباركش نياورد.
بعد دفتر حضور و غياب رو گذاشتش زيرش، ديد نه خيلي داغه!
بعدش يه دفعه قهر كرد با اخم و ناز گذاشت رفت.
جاتون خالي!
يك دلي ازم خنك شد، چون يه بار بدجور جلوي بچه ها خجالتم كرده بود.

من روانشناسیم بد نیست:p
باور کن بهت میاد انتقام جو باشی:21:

مجتب 10-31-2009 06:50 PM

من تو مدرسه آدم ساکتی بودم.
زیاد شیطونی نکردم بجز دوره ابتدایی که یه بار کنتور مدرسه رو پروندم یه بارم تو دبیرستان با تجربه بیشتر اینکارو کردم یک ساعت و نیم برق قعط بود. ده دوازده تا صندلی شکوندم. چند بارم دانش آموز نمونه شناخته شدم و ازم تقدیر شد...
بلاهایی که سر معلما آوردیم رو سر فرصت دونه دونه میگیم حالا...

اکنون ساعت 04:01 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.