پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   تزئینات (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=205)
-   -   نظر سنجی مسابقه سفره هفت سین نوروز 91 (http://p30city.net/showthread.php?t=37106)

رزیتا 04-06-2012 12:19 PM

نظر سنجی مسابقه سفره هفت سین نوروز 91

با سلام و احترام

ضمن تشکر از دوستانی که در این مسابقه شرکت کردن
با توجه به اینکه همه سفره ها زیبا هستن و انتخاب واقعا مشکله
این انتخاب رو به خودتون واگذار میکنیم
هرکس میتونه به بهترین انتخابش رای بده
و به این صورت برنده مشخص بشه

توجه داشته باشید که مدت زمان نظر سنجی فقط 3 روزه

Afsaneh- roj کلیک کنید

حسین کلیک کنید

love station کلیک کنید

sharareh1 کلیک کنید

آناهیتا الهه آبها کلیک کنید

کیانا کلیک کنید

unique(بی تا) کلیک کنید

با تشکر:53:

shokofe 04-06-2012 02:20 PM

رزی جان دستت درد نکنه :53:
مثل همیشه تکی
بهترین کارو انجام دادی

kiana 04-06-2012 03:34 PM

رزی جون مرسی از زحمتی که کشیدی.ولی مال شکوفه را چرا نگذاشتی.....؟؟؟

Setare 04-06-2012 03:41 PM

رزی جون قبول نیست...سفره هفت سین های سال های قبل رو هم میزاشتی تو مسابقه...:d

مهدی 04-06-2012 03:46 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط kiana (پست 257995)
رزی جون مرسی از زحمتی که کشیدی.ولی مال شکوفه را چرا نگذاشتی.....؟؟؟

کیانا خانوم به نفع شما کشید کنار :d
علتش در پایین

نقل قول:

shokofe
در مورد هفت سین ها این که همه زیبا بودند ولی در مورد برنده به نظر من هر کس سلیقه ای داره مثلا" بعضی ها سنتی میپسندن و بعضی ها مجلل من به شخصه سنتی دوست دارم و میخواستم عکس سفرمو بزارم اما با این سفره های زیبا خجالت کشیدم چون مال من زیادی سنتیه البته برای این که تو مسابقه شرکت نکنم عکس سفره 2سال پیش و میزارم;)

مهرگان 04-06-2012 04:27 PM

سلام به همه آقایان و بانوان خوش سلیقه :)
درود به همه شما برای دیزاین (!) بسیار زیبا، مال همه تون خیلی قشنگ بود، اما من سفره غزل خانوم رو نتونستم ببینم، باید اونم ببینم بعد رای بدم :)

Afsaneh_roj 04-06-2012 11:27 PM

سفره ی هفت سین

به نظر من تمامی سفره ها زیبا بودن . دست همگی درد نکنه:53:

امیر عباس انصاری 04-07-2012 01:49 AM

سلام
خوب ظاهرا نوبت دادن رای هست;)
و بر اساس اعلام سرکار خانم خاله رزی شنل قرمزی این دوستان فعلا در لیست اعدام تشریف دارند و وجدانا باید وقت گذاشت و درست رای داد
پس وجدان ما بیدار می شود....
:d

نظر سنجی مسابقه سفره هفت سین نوروز 1391
  • Afsaneh- roj
  • حسین
  • love station
  • sharareh1
  • آناهیتا الهه آبها
  • Ghazal.Mr
  • کیانا
  • unique(بی تا)

و این هم لینک به پست دارای تصاویر سفره های هفت سین این عزیزانه
با اجازه من نظرم رو هم درباره نتیجه تلاش این عزیزان لابلای نوشتار پایین درج می کنم:

1- Afsaneh- roj کلیک کنید
خوب سفره هفت سین زیباییه خصوصا یوروها و سکه های عیدیش!!!
با دیدن این سفره من که خیلی هوس عیدی گرفتن کردم!!:21:
سال دیگه ایشالله دسته جمعی میریم خونه خانم افسانه عیدی بگیریم:d
زیباست و ساده و البته پر مایه تیله... !! ولی نعلبکی وارونه زیر حاجی فیروزش کمی تو ذوق میزنه... ممنونم از واتر مارکی که روی عکس بود:53::53: گذاشتن سکه اصل هم تو سفره خلاقانه بود.:53::53:
حسین کلیک کنید
سفره خوبیه ولی چون خود حسین تو انداختنش دستی نداشته و فقط شکار تصاویر داشته با عرض شرمندگی به بانوان همکار حسین جان در شرکت نمره میدم. مسلما تو محیط کار نمیشه سفره هفت سین خوبی انداخت ولی اینم خوبه
بارزترین نکته منفیش همون نکته مثبتشه:53:
خیلی خلوته و خیلی زیاد شمع داره!!:53::53:
سنبلهاش واقعا زیباست:53:
گوشهای حسین تو آینه هم خیلی رومانتیکه!!:d
love station کلیک کنید
من جا خوردم راستش نمی دونم چی بگم. خیلی دکور مانند بود خیلی شبیه دکور برای عکاسیه و مشخصات هفت سین رو زیاد نداره:)
عوامل تشکیل دنده سفره هفت سین رو داره ولی شبیه سفره هفت سین نیست. به نظرم شما دکوراتور سبک مدرن خوبی میشی و اگر دکور یا معماری داخلی کار کنید موفق بشین. از محبتی که داشتین و تلاشتون و شرکتتون در مسابقه شخصا سپاسگزارم ولی سفره سال پیش که درج کردین دقیقا شبیه سفره عقد بود و این دومی خیلی مدرنیته شده و اصل و نسب سنتی سفره هفت سین رو نداره. خیلی خیلی زیاد مدرن شده و این به نظرم برای هفت سین آریایی جالب نیست.
ایده درخت سیب خیلی جالب بود ولی درخت تخم مرغ ! راستش یه کم خلاف قانون جاذبه بود;)
بازم میگم شما بهترین سفره های عقد طرح مدرن رو می تونید درست کنید جدا مدرنیته رو دوست دارین. :53::53:
موفق باشید انشالله
:):53::53:
sharareh1 کلیک کنید
کاش یه رومیزی می انداختین که رفلکس نور اینقدر عکس رو خراب نکنه. استفاده از کاغذهای تزیینی دیواری طرح ابریشمی که برای کادوپیچی هم استفاده میشه زیر شیشه میز طرح نوینی بود. و یه عکس هم برای قضاوت واقعا کمه چون بهتر بود حداقل دو یا سه زاویه داشتیم. ساده و شکیل و خیلی اصل و نسب داره. استفاده از تابلوی فره وهر جالب بود. در کل جا داشت اصیل تر بشه ولی خوب بود.:53::53:
آناهیتا الهه آبها کلیک کنید
با اینکه سفره تو یک سطح نبود و سفره نبود (داریم میگیم سفره... سفره که پلکانی نمیشه) ولی خیلی طریف و قشنگ بود. من راستش از سفره خونه مادربزرگتون بیشتر خوشم اومد خیلی شاد و رنگارنگ بود.:53::53:
Ghazal.Mr کلیک کنید
امان از زاویه عکس. من جدا دوست داشتم تصویری زاویه دار از بغل سفره ببینم. سفره واقعا سفره است و خیلی کوچیک و میناتوریه ولی اون فانوسی که توش روشنه با عکس از بغل بهتر دیده میشد. اشکالش هم به نظرم سبزه اشه که یکنواخت نیست ولی در کل سفره کوچیک و مناسبیه.:53::53:
کیانا کلیک کنید
کیان جان ضعف سفره شما نداشتن عکسی با کادر کامل و درست از کل سفره است و اینجوری که تصاویر خیلی نمای نزدیک هستند جزییات بیشتر دیده میشه تا کلیات ولی استفاده از ترمه برای سفره برای شما امتیاز زیادی آورده مضافا استفاده از وسایل و نمادهای سنتی چون کاسه و بشقابهای صنایع دستی و ظروف نقره و... و نماد حاجی فیروز و از همه مهمتر اسپند که سپند هم نامیده میشه و نماد تبرک و دوری از چشم زخمه و خیلی قدمت داره.... در کل من خوشم اومد... فقط ظرف سکه چپ کرده یا مدلش اینجوریه؟؟ خوب بود خانم کیانا... سنتی تر بود.. موفق باشید:53::53::53::53:
unique(بی تا) کلیک کنید
خوب خانم بیتا نوبتی هم باشه نوبت شماست. سفره هفت سین شما از نظر من زیبا و فانتزی بود. استفاده از صدفهای طلایی برای هفت سین یه کم فانتزیه و من ظروف سنتی رو بیشتر می پسندم.:53:
بعد شما یه کاری کردی از نظر عکاسی و تصویرسازی راستش عجیبه. رومیزی طلایی همه آیتمها هم طلایی؟؟!! معمولا با رنگهای متضاد سعی در برجسته کردن اون شی یا سوژه می کنند مثلا شما لباستون تیره است بک گراندتون رو روشن می گذارند. حالا در کل خوب و شاد و فانتزی بود. ولی زیاد سنتی نبود. شما هم موفق باشید.

نظر بنده حقیر درباره هفت سینهای باقی دوستان:

shokofe
هفت سین خانم الویری خیلی ساده بود. جالب بود ولی چیدمنش تنک بود و جا داشت بازتر چیده بشه که کمتر فضای خالی دیده بشه. در کل ساده و خوب بود

رزیتا
هفت سین خاله رزی خوب بود فقط اون بوته سیرش خیلی مصنوعی بود من فکر کنم گل چینی بود و به سفره هفت سینش که جامهای لب طلایی داشت و رومیزی اصیلش زیاد نمی اومد. ماهی هفت سینش هم مشکی بود!!

Setare
هفت سین پارسال خانم کلهر هم به قول خودشون دریایی بود. جاش کم بود بهتر بود فضای بیشتری براش در نظر می گرفتند. جالب بود من تا حالا هفت سین دریایی ندیده بودم.
هفت سین امسالشون هم که عکسی داشت که... خوب دنیاست دیگه
و نکته مثبتش کاسه های سفالین و یه کاسه بزذگ سفالین!! واسه ماهی بود... من جاخوردم این سفال بود واقعا؟؟ و از همه جالبتر دیوان حافظ بود من که لذت بردم.

دانه کولانه
هفت سین کوروش جالب بود نکته جالبش سیب در آب و عروسک کوکی شخصیت تیگر نماد سال 1389 بود و نکته منفیش دوری قرآن از آیینه و مرکزیت و بالا نشینی هفت سین بود. باید به خواهر کوروش تبریک گفت که خیلی از برادرش تو ذوق و سلیقه سرتره!!

Golbarg
هفت سین خانم جاوید هم که مثل هفت سین ما میز بود و سفره نبود ولی جالب و ساده بود. نکته جالبش رنگ و شیوه رنگی کردن تخم مرغهاش بود نکته منفیش هم نداشتن سفره بود

خوب من نشستم شاید 1 ساعت خوب دیدم بعد تک تک نظر دادمنظر من دیدگاه منه ربطی به شخصیت دوستان نداره کسی دلخور نشه عزیزان
از زاویه دید بنده با سلیقه بنده من این برداشتها رو کردم
رای من امسال برتری سفره هفت سین خانم کیاناست.
مبارکشون باشه
جایزه اش رفتن یکماه تور تماشای جزایر گالاپاگوس از شبکه چهار سیماست.

:53::53:

shokofe 04-07-2012 06:20 AM

]چقدر از نظرات موشکافانه خوشم میاد
در کل سفره باید حالت سنتی و سفره آریایی رو داشته باشه حالا چه روی میز چیده بشه یا زمین فرقی نداره ولی حس و حال عید و باید انتقال بده :)

ولی همون طور که قبلا" اعلام کردم منم از سفره سنتی خوشم میاد مخصوصا" ترمه
پس کاملا" مشخصه که به کی رای دادم ;)
البته قبلا" اعلام کرده بودم

Afsaneh_roj 04-07-2012 09:06 AM

نظر سنجی

نقل قول:

نوشته اصلی توسط امیر عباس انصاری (پست 258089)
سلام
خوب ظاهرا نوبت دادن رای هست;)
و بر اساس اعلام سرکار خانم خاله رزی شنل قرمزی این دوستان فعلا در لیست اعدام تشریف دارند و وجدانا باید وقت گذاشت و درست رای داد
پس وجدان ما بیدار می شود....:d

نظر سنجی مسابقه سفره هفت سین نوروز 1391

• Afsaneh- roj
  • حسین
  • love station
  • sharareh1
  • آناهیتا الهه آبها
  • Ghazal.Mr
  • کیانا
  • unique(بی تا)
و این هم لینک به پست دارای تصاویر سفره های هفت سین این عزیزانه
با اجازه من نظرم رو هم درباره نتیجه تلاش این عزیزان لابلای نوشتار پایین درج می کنم:
1- Afsaneh- roj کلیک کنید
خوب سفره هفت سین زیباییه خصوصا یوروها و سکه های عیدیش!!!
با دیدن این سفره من که خیلی هوس عیدی گرفتن کردم!!:21:
سال دیگه ایشالله دسته جمعی میریم خونه خانم افسانه عیدی بگیریم:d
زیباست و ساده و البته پر مایه تیله... !! ولی نعلبکی وارونه زیر حاجی فیروزش کمی تو ذوق میزنه... ممنونم از واتر مارکی که روی عکس بود:53::53: گذاشتن سکه اصل هم تو سفره خلاقانه بود.:53::53:
:53::53:

سلام و عرض ادب خدمت شما و تمامی دوستان:53:
نظر موشکافانه تون حرف نداشت .
جریان اون نعلبکی هم این بود چون پایه ش کمی بزرگ بود و به جا شمعی هام نمی خورد .
خواستم که برم از تو وسایلم یه چیزی که بهش بخوره بیارم که همسر گرام اجازه ندادن و گفتن زیاد وسواس نداشته باش :d
سال دیگه هم تشریف بیارید خوش حال میشم . مطمئن باشید که یوروها هم چنان دست نخورده باقی می مانند .

اکنون ساعت 03:37 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.