پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   استان کرمانشاه (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=162)
-   -   یه آمار جالب و شنیدنی از ازدواج... (http://p30city.net/showthread.php?t=29186)

imann 10-22-2010 12:24 PM

یه آمار جالب و شنیدنی از ازدواج...

نظر شما چیه ایا واقعا کی مقصره؟؟؟

imann 10-22-2010 12:25 PM

ازدواج ۱۲ نفر به ازای هر هزار نفر

به گزارش خبرنگار مهر، گزارشهای پایگاه آمار و جمعیت سازمان ثبت احوال نشان می دهد علی رغم جمعیت بالای استان تهران، کمترین میزان ازدواج مربوط به این استان با ۹ نفر در مقابل یک هزار نفر و سمنان با ۱۰ نفر در مقابل همین جمعیت است.
در سال گذشته میانگین سن ازدواج مردان در کل کشور ۲۶.۶ و میانگین سن ازدواج زوجه ۲۲.۲ بوده است که بیشترین میانگین سن ازدواج مردان مربوط به استانهای کرمانشاه و فارس با ۲۷.۷ سال و تهران با ۲۷.۵ سال است.
همچنین بیشترین میانگین سن ازدواج زنان مربوط به استانهای تهران با ۲۳.۶ سال و کرمانشاه با ۲۳ سال است.
کمترین میانگین سن ازدواج مردان نیز در استان اردبیل با ۲۱.۲ سال و در زنان برای استان سیستان و بلوچستان با ۲۰.۲ سال است.
افزایش ازدواج زنان بزرگسال تر از مردان
یکی از آمارهای قابل توجه در سال ۱۳۸۸، بالا بودن سن زوجه نسبت به زوج بوده است به طوری که در ۱۰.۷ درصد از ازدواجهای ثبت شده زنان سن بیشتری نسبت به مردان داشته اند.
براساس این گزارش، در سال ۱۳۸۸ در مقابل هر هفت ازدواج یک طلاق رخ داده است که کمترین آن با یک طلاق در مقابل ۲۷ ازدواج در استان سیستان و بلوچستان و بیشترین آن با یک طلاق در مقابل سه ازدواج برای استان تهران و یک طلاق در مقابل ۶ ازدواج در استان خراسان رضوی است.

ELVIS 10-22-2010 12:35 PM

به نظر من باید دست و پای مقصر رو طلا گرفت چون ما رو از دام مهیب ازدواج نجات داده
مجردی در مقابل متاهلی مثل بنز در مقابل ژیانه

سالومه 10-22-2010 12:41 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط imann (پست 191672)
افزایش ازدواج زنان بزرگسال تر از مردان
یکی از آمارهای قابل توجه در سال ۱۳۸۸، بالا بودن سن زوجه نسبت به زوج بوده است به طوری که در ۱۰.۷ درصد از ازدواجهای ثبت شده زنان سن بیشتری نسبت به مردان داشته اند.

:eek::eek::eek:

من دیگه حرفم نمیاد!!!

Setare 10-22-2010 12:59 PM

مممنون برای اطلاعات خوبی که میدین
اما دوست عزیز جای این تاپیک تو بخش کرمانشاه نیست...
اخبار کرمانشاه باید اختصاصی برای اون قسمت باشه در حالیکه این پست شما مربوط به کل ایرانه :)
موفق باشید

fada 10-22-2010 01:55 PM

والا من به شخصه سه تا دخترو تو قم میشناسم که تو سن 16سالگی ازدواج کردن که دوتاشونو میدونم تو سال1388 ازدواج کردن اما اون نفر سوم رو چون تازه باش آشنا شدم نمیدونم چه سالی ازدواج کرده اما واقعا چطور بعضی ها دلشون میاد دخترشون انقدر زود ازدواج کنه بابای من که الانشم نمی ذاره ازدواج کنم (البته خودمم نمیخواهم:d ) چه برسه به اینکه مثلا تو سن 16 سالگیم میخواست ازدواج کنم اصلا فکرشم مهاله عمرا! اما در کل غیر از مورد آخر یعنی بزرگ بودن دختر از پسر و البته ازدواج پسر 21 ساله بقیه تو سن مناسبی ازدواج کردن 22 سال برای دختر و 27 سال برای پسر کاملا سن مناسبیه

imann 10-22-2010 06:44 PM

سلام به همگی
ولی کلا پول مقصره نظر شما چیه اگه این بی پولی یعنی فقر و اینا نباشه به نظر من هیچ اشکالی نداره پسر یا دختر با سن کم هم ازدواج کردن:cool:

imann 10-22-2010 06:46 PM

گله ای کوچیک

سلام ممنون از راهنماییتون ولی به خاطر اینکه مورد های دیگه رو تو بخش کرمانشاه دیدم اینجا گذاشتم

shuka 10-22-2010 07:59 PM

سلام.
كلانمي گم پول مقصره اماتوقع دختراوپسراي امروزي زياد شده.اول زندگي مي خوان همه چيزودرحدبالاش داشته باشن نمي گم نداشته باشن درحدي كه بعداتوزندگي درتلاش براي به كمال رسوندنش باشن همون طور كه بيشتر پدرومادرامون اينطور زندگي كردن.بعدشم تواين زمونه ازدواج سن مناسب خودشو مي طلبه همونطور كه دوستمون فدا گفتن بهترين زمانه.

imann 10-23-2010 08:41 PM

سلام شوکا جان شما درست میگی ولی به خدا هر چیزی رو هم تا حد کمش هم بخای الان دیگه گیر نمیاد واسه جوونا مقصر اصلی و مهم پوله ،به خدا اگه پول داشته باشی دنیا خاک زیر پات میشه ولی اگه پول نداشته باشی بلای امضای من سر آدم میا بخونش...

اکنون ساعت 04:56 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.