T I N A |
07-05-2010 01:11 PM |
کشتی جام کودک: ایران در هر دو رشته آزاد و فرنگی قهرمان شد
کشتی جام کودک: ایران در هر دو رشته آزاد و فرنگی قهرمان شد
http://www.aftab.ir/news/2010/jul/05...5bd09c5d38.jpg
دراین رقابتها که باحضور ۲۵۲ کشتی گیر داخلی و خارجی از نه کشور طی روزهای شنبه و یكشنبه ۱۲ و ۱۳ تیرماه در گرگان برگزار شد و در پایان تیم ایران در هر دو رشته آزاد و فرنگی به مقام قهرمانی دست یافت.
رقابت های بین المللی كشتی جام كودك در رده ی سنی نوجوانان، با حضور ۲۵۲ کشتی گیر داخلی و خارجی به کار خود پایان داد.
دراین رقابتها که باحضور ۲۵۲ کشتی گیر داخلی و خارجی از نه کشور طی روزهای شنبه و یكشنبه ۱۲ و ۱۳ تیرماه در گرگان برگزار شد و در پایان تیم ایران در هر دو رشته آزاد و فرنگی به مقام قهرمانی دست یافت.
اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:
كشتی آزاد:
رده بندی انفرادی:
۴۲ كیلوگرم: ۱- احسان سنچولی (ایران) ۲- احمد علیزاده (ایران) ۳- سیاوش احمدی (ایران) و عبداله كشیمال (تركیه) ۵- محسن ملكی (ایران) و لوانین مورتس خاوادزه (گرجستان)
۴۶ كیلوگرم: ۱- باریس كایا (تركیه) ۲- امید خدر (ایران) ۳- رضا اطری (ایران) و شهاب دهقان (ایران) ۵- مجید میریانچی (ایران) و بزیك بلوكوادزه (گرجستان)
۵۰ كیلوگرم: ۱- رسول ثمینی (ایران) ۲- دانیال حجتی (ایران) ۳- دكا گوجیاشویلی (گرجستان) و سجاد عبدی (ایران) ۵- علی قدرتی (ایران) و معمر سانچاك (تركیه)
۵۴ كیلوگرم: ۱- مهمت سوید (تركیه) ۲- بهزاد بهروزی راد (ایران) ۳- ناصر ضیایی (ایران) و لوان سكالایندزه (گرجستان) ۵- علیرضا تصادفی (ایران) و پیمان قجر (ایران)
۵۸ كیلوگرم: ۱- سلاطین كلیچ صلایان (تركیه) ۲- عزیز آیلیكجی (تركیه) ۳- ایمان باقری (ایران) و پیمان حقی (ایران) ۵- جواد ضیایی (ایران) و جواد سلیمی (ایران)
۶۳ كیلوگرم: ۱- نیما نعیمی (ایران) ۲- حسین طالبی (ایران) ۳- داویت بوزیاشویلی (گرجستان) و مهران بابایی (ایران) ۵- صابر لسانی (ایران) و نوری كوتان اوغلو (تركیه)
۶۹ كیلوگرم: ۱- علی شفیع زاده (ایران) ۲- هابین تكین (تركیه) ۳- بهروز كاویان (ایران) و لاشا گیگاشویلی (گرجستان) ۵- مختار مختارگرجی (ایران) ۵- ایراكلی موسیدزه (گرجستان)
۷۶ كیلوگرم: ۱- سلیم خودژایف (تاجیكستان) ۲- سینا غلامی (ایران) ۳- مصطفی صادق زاده (ایران) و رسول كالاتچی (تركیه) ۵- لاكوب پیترلاشویلی (گرجستان) و ایراكلی موسیدزه (گرجستان)
۸۵ كیلوگرم: ۱- آیكوت چوما (تركیه) ۲- احسان خالقی (ایران) ۳- حیدر علی زایی (ایران) و الكساندر هوشتین (بلاروس) ۵- عباس با اصل (ایران) و محمدرضا نظری (ایران)
۱۰۰ كیلوگرم: ۱- عبداله قمی (ایران) ۲- گنوپیتر لاشویكی (گرجستان) ۳- عابد مرادمند (ایران) و انیس باندیرما (تركیه) ۵- امیررضا بابایی (ایران) و امیررضا اكبرزاده (ایران)
رده بندی تیمی:
۱- ایران ۹۴ امتیاز
۲- تركیه ۸۵ امتیاز
۳- گرجستان ۶۷ امتیاز
۴- تاجیكستان ۱۴ امتیاز
۵- عراق ۱۱ امتیاز
كشتی فرنگی:
رده بندی انفرادی:
۴۲ كیلوگرم: ۱- رضا خدری (ایران) ۲- حسین ساوری (ایران) ۳- مهرداد خمسه (ایران) و امید امرایی (ایران) ۵- هوشگلدی نوماتمای (تركمنستان) و اعلا عباس (عراق)
۴۶ كیلوگرم ۱- بهروز ملكی (ایران) ۲- مصطفی ابراهیمی (ایران) ۳- صادق واحدی (ایران) و هاكان بایماگانتسوف (قزاقستان) ۵- اوفاری شاوادزه (گرجستان) و علیرضا غلامحسینی (ایران)
۵۰ كیلوگرم: ۱- مصطفی بهزادی مقدم (ایران) ۲- نیكاستی تسخالادزه (گرجستان) ۳- كرار عباس (عراق) و حامد شبرنگ (ایران) ۵- میلاد ندایی (ایران) و محمدرضا زوار (ایران)
۵۴ كیلوگرم: ۱- امیر كعب عمیر (ایران) ۲- سرمد هاشم (عراق) ۳- رضا همتی (ایران) و پژمان پشتام (ایران) ۵- شماگی بلوكوادزه (گرجستان) و میلاد محمدی (ایران)
۵۸ كیلوگرم: ۱- سهیل مقبلی (ایران) ۲- تورنیكی جانگاوادزه (گرجستان) ۳- امید احمدی میلاسی (ایران) و رسول گرمسیری (ایران) ۵- علی كامل (عراق) و فاضل غفاری (ایران)
۶۳ كیلوگرم: ۱- فیروز تسولوكیدزه (گرجستان) ۲- سید مرتضی انوشه (ایران) ۳- تیمور رخوادزه (گرجستان) و پیام جاویدی اخلاص (ایران) ۵- محسن زیرك (ایران) و سعید سبحانی (ایران)
۶۹ كیلوگرم: ۱- جانی بك كاندیبایف (قزاقستان) ۲- محمد رسولی (ایران) ۳- بابك زین العابدین پور (ایران) و محمدسعید اردكانی (ایران) ۵- سید روح اله حسینی (ایران) و امان علی عطایف (تركمنستان)
۷۶ كیلوگرم: ۱- یوسف قادریان (ایران) ۲- لاشا گوادزه (گرجستان) ۳- امیرحسین مولایی (ایران) و اویس جانعلی زاده (ایران) ۵- مهدی خان چگینی (ایران) و عبداله ابراهیم زاده (ایران)
۸۵ كیلوگرم: ۱- روبرت كوبلیاشویلی (گرجستان) ۲- آركادی پطروسیان (تركمنستان) ۳- فرشاد رستمی كیا (ایران) و آكاكی كاندلاكی (گرجستان) ۵- حمید گلستانی (ایران) و میلاد درخشی (ایران)
۱۰۰ كیلوگرم: ۱- بابك دژبانی (ایران) ۲- حیدر عبدالرحیم (عراق) ۳- مهدی قسمتی (ایران) و لاكوب كاجانیا (گرجستان) ۵- علی عسگری (ایران) و امید زرین چگینی (ایران)
رده بندی تیمی:
۱- ۹۶ امتیاز
۲- گرجستان ۷۱ امتیاز
۳- عراق ۴۸ امتیاز
۴- تركمنستان ۲۶ امتیاز
۵- قزاقستان ۱۸ امتیاز
خبرگزارى ايلنا
|