نمایش پست تنها
قدیمی 02-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

میلان 2- منچستریونایتد3؛ فتح سن سیرو با پیشانی رونی

الکس فرگوسن با تعویض والنسیا به جای نانی آهنگ بازی تیمش را عوض کرد و خیلی زود به نتیجه رسید. تیم او برای صعود به مرحله بعد باید در خانه از میلان گل نخورد

سایت گل – دو گل از وین رونی مهاجم آماده منچستر یونایتد سناریوی تازه ای برای بازی زییای میلان – منچستر خلق کرد. منچستر در حالیکه در اکثر دقایق بازی در یکساعت اول زیر فشار شدید حریف قرار داشت با حرکت هماهنگ رونی و والنسیا بازیکن تازه وارد ،در دقیقه 66 ضربه ای کاری به میلان وارد کرد که به دلیل از دست دادن بختهای پرشمار گلزنی عصبی به نظر می رسید.

رونی دقایقی بعد (74)روی سانتر سریع فلچر با پیشانی توپ را برای بار سوم از دیدا گذراند تا نتیجه ای عجیب رقم بخورد،برتری 3-1 در سن سیرو که واقعا برای خوشبین ترین هواداران منچستر هم قابل باور نبود.. پیش از این میلان در ابتدای مسابقه با گل زودهنگام رونالدینیو (3) پیش افتاده بود اما منچستر با ضربه عجیب اسکولز (3)بازی را به تساوی کشانده بود.

البته گلهای رونی پایان کار نبود چراکه سیدورف در دقیقه 84 با گلی خارق العاده روی پاس رونالدینهو فاصله را کم کرد و دوباره روند بازی را به سود تیمش بازگرداند. میلان در دقایق پایانی روی حرکات رونالدینهو که غیرقابل مهار به نظر می آمد دو بار تا آستانه فروریختن دروازه منچستر پیش رفت اما آمبروزینی و نستا این دو موقعیت را از کف دادند تا بازی با نتیجه 3-2 به سود منچستر به پایان برسد.

شکست میلان در این بازی بسیار شبیه به باخت این تیم در داربی میلان بود که با وجود همه تلاش بازیکنان این تیم به سود اینتر به پابان رسید.جالب اینکه منچستر هم مثل اینتر بازی را با نفرات کمتر تمام کرد. چراکه مایکل کریک هافبک این تیم در دقیقه 90+3 از بازی اخراج شد!
بازی برگشت این دو تیم روز 19 اسفند در اولدترافورد برگزار می شود.

بهترین بازیکن:
در تیم منچستر رونی، فلچر و البته ادوین ون در سار عالی بودند اما رونی در می تواند با ارزش ترین بازیکن میدان باشد. در میلان هم رونالدینیو بهترین بود. او امید اصلی تیمش برای بازی برگشت است...در میلان پاتو و هونته لار و شاید بکام نمایش ضعیفی داشتند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید