نمایش پست تنها
قدیمی 03-06-2010
Setare آواتار ها
Setare Setare آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 926

875 سپاس در 242 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation ساعت زمين Earth Hour

اینجا زمین است زادگاه من...
زمین مظهر عشق دیریست که به دست بشر به نابودی کشیده شده است. او بدون هیچ چشم داشتی از آنچه که دارد به بشر می دهد ولی در مقابل ما آن را به زباله دانی مبدل کرده ایم...
آنقدر حجم گاز های گلخانه ای را افزایش داده ایم که هیچ ماسکی مانع از خفه شدن زمین نمی شود.
انرژی اش را چند شبه به باد فنا داده ایم و در ازایش گرمایش جهانی را به این مادر طبیعت ارزانی داشته ایم...
هدایای ما به زمین کم نیست...
آب شدن یخ های قطبی ، انقراض حیوانات، آلودگی نفتی دریا ها ،ایجاد گونه های مهاجم، به فنا کشیدن جنگل ها ؛این سرمایه های ملی و نابودی مناطق بکر...
به ما بپیوندید و در روز 28 مارس از ساعت 8.30 تا 9.30 شب چراغ ها را خاموش کنید تا نگرانی خود را در برابر تغیرات آب و هوایی و گرمایش جهانی نشان دهید. بیایید به همه بفهمانیم که هر کدام از ما قدرت آن را داریم که آینده زمین را تغییر دهیم و از نابودی نجاتش دهیم...
همه جا را تاریک کنیم تا نشان دهیم که به آینده و زندگی خود اهمیت می دهیم.
این ساعت به ما فرصتی می دهد تا به راه سپری کردن زندگی خود بیاندیشیم...به چگونگی استفاده از انرژی...
آیا طرز زندگی کردن ما صحیح است؟؟؟!!! آیا تا بحال به سرنوشت زمین اندیشیده ایم؟؟؟
به حیوانات در حال انقراض بیاندیشیم به آب شدن یخ های قطبی و به زود فرارسیدن 1.5 روزه بهار...
آیا به عواقب این موارد تا بحال اندیشیده اید؟؟؟
این روز را در تقویم روزانه تان یادداشت کنید و به میلیون ها انسان که دوستدار زمین هستند بپیوندید...
این جمله را در ذهن به یاد داشته باش که ما فقط یک زمین داریم...
n.kalhori
شاه بیت غزل زندگیم...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید