نمایش پست تنها
قدیمی 05-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تماس قلعه‌نوعي با كريمي: به سپاهان بيا

در صورت وجود پيشنهاد خوب از باشگاه الاهلي امارات، او به اين تيم شهر دوبي خواهد پيوست

سايت گل – علي كريمي ستاره استيل‌آذين همچنان چهره جذاب و جنجالي بازار نقل و انتقالات خواهد بود. اين بازيكن كه در فصل گذشته نمايش خوبي براي استيل‌آذين داشت و احتمالا گرانترين بازيكن فصل فوتبال ما بود، در سال جديد هنوز در كشاكش تصميم‌گيري است. يكي از نزديكان وي مي‌گويد: كريمي به احتمال زياد در استيل‌آذين خواهد ماند.
اين در حالي است كه در صورت وجود پيشنهاد خوب از باشگاه الاهلي امارات، او به اين تيم شهر دوبي خواهد پيوست. الاهلي كه قرار بود كريمي را در نيم‌فصل به خدمت بگيرد، در نهايت قادر به اين كار نشد تا دوباره پرونده كريمي براي
تابستان امسال به جريان بيفتد.
علي كريمي در فصل نقل و انتقالات كمك زيادي به مديران استيل‌آذين كرده و با تني چند از بازيكنان مذاكره كرده است. البته خود او مي‌گويد: فقط با جواد كاظميان صحبت كرده.
كريمي كه هنوز تصميم قطعي خود را نگرفته، با تماس امير قلعه‌نوعي نيز مواجه شده است. به گفته يكي از مسوولان سپاهان، سرمربي تيم سپاهان در تماسي با كريمي از وي خواسته كه به تيم او بپيوندد. با توجه به اينكه سپاهان شرايط مالي لازم براي استخدام كريمي را دارد و باتوجه به سابقه مربيگري امير در تيم ملي، اين انتقال مي‌توانست محتمل باشد، اما كريمي فقط به قصد امارات از استيل‌آذين جدا خواهد شد. البته ممكن است شرايط مالي جديد باشگاه استيل نيز مزيد بر علت باشد.
در حال حاضر كريمي جزو بازيكناني كه قرار است سه‌شنبه تاريخي باشگاه استيل‌آذين را با عقد
قرارداد رقم بزند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید