نمایش پست تنها
قدیمی 05-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

قانون تازه سازمان ليگ به نفع مقاومت سپاسي- سقوط كرده‌ها هم ليگ برتري محسوب مي‌شوند

شكي نيست كه با اين قانون جديد بازيكنان تيم‌هاي سقوط كرده ارزش استراتژيک خود را از دست مي‌دهند. ظاهراً‌ قرار است تيم‌هاي سقوط كرده به دسته اول 8 بازيكن جديد و تيم‌هاي ديگر از 7 سهميه ليگ برتري استفاده كنند.

سايت گل ـ‌ ناگهان از سازمان ليگ خبر مهمي بيرون آمد... اينكه بازيكنان تيم‌هاي سقوط كرده به ليگ پايين‌تر در بازار نقل و انتقالات سهميه ليگ برتري محسوب مي‌شوند.

اين تصميم عجيب و تازه‌اي است كه ظاهراً براي حمايت از يك تيم خاص گرفته شده است. تيمي كه در آخرين روز ليگ برتر به دسته پايين‌تر سقوط كرد و اول اسم آن مقاومت سپاسي است با توجه به اينكه در تمام دوره‌هاي ليگ برتر بازيكنان تيم‌هاي سقوط كرده در فهرست سهميه‌اي ليگ برتري قرار نداشتند امسال و قبل از آغاز فصل نقل و انتقالات ناگهان تصميم گرفته شده كه بازيكنان تيم‌هاي مقاومت، استقلال اهواز و ابومسلم كه به دسته پايين‌تر سقوط كرده‌اند، ليگ برتري محسوب مي‌شوند و همين مسأله باعث شده كه مثلا باشگاه استيل آذين از قرارداد با مصطفي صبري منصرف شود.

شكي نيست كه با اين قانون جديد بازيكنان تيم‌هاي سقوط كرده ارزش استراتژيک خود را از دست مي‌دهند. ظاهراً‌ قرار است تيم‌هاي سقوط كرده به دسته اول 8 بازيكن جديد و تيم‌هاي ديگر از 7 سهميه ليگ برتري استفاده كنند.

قانون جديد ليگ برتر براي حمايت از سقوط كرده‌ها گذاشته شده است چرا كه هر سال در پايان ليگ بازيكنان شاخص تيم‌هاي سقوط كننده ارزش مضاعفي پيدا مي‌كردند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید