نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض هيچ كس براي مديريت استقلال

در حال حاضر هيچ گزينه‌ قابل قبول و امتحان پس داده‌اي، پيش روي سازمان تربيت بدني براي مديريت استقلال وجود ندارد

سايت گل ـ ياد كيومرث هاشمي به خير. او معاوني بود كه هرجا اتفاقي مي‌افتاد، في‌الفور براي رفع پنچري حاضر بود. بنابراين از ياد نمي‌بريم كه او در زماني به تنهايي سرپرستي چند فدراسيون از جمله فدراسيون فوتبال را برعهده داشت. شغلي كه خودش به تنهايي بيش از يك شغل است ...
ديروز وقتي واعظي آشتياني مديرعامل استقلال در ساختمان باشگاه حاضر شد و پست خود را تحويل داد، كاركنان باشگاه كه حقوق عقب‌افتاده‌شان را دريافت كردند،‌ از يكديگر سوال مي‌كردند كه چه كسي جانشين مديرعامل فعلي خواهد شد؟

اين سوال در حال حاضر مهمترين پرسش جامعه فوتبال است. اينكه با عدم آمادگي علي فتح‌الله‌زاده و حسين قريب چه كسي هدايت تيم مديريتي استقلال را برعهده خواهد گرفت. در حالي كه «قحط‌الرجال» كلمه مناسبي براي توضيح شرايط فعلي است، علي سعيدلو در بد مخمصه‌اي گرفتار شده است. او حالا مسئول مستقيم تغييرات در استقلال تلقي مي‌شود و در اين شرايطي است كه استقلال بدون مدير و مربي و با جيب خالي در آستانه از دست دادن ستاره‌هاست و مشخص نيست كي دوباره در بازار حضور پيدا كند و به جذب مهره‌ها دست بزند.

آغاز جنگ لفظي
در جلسه علي سعيدلو و اعضاي هيئت مديره استقلال، سعيدلو بعد از گزارش انتقادي واعظ كه حدود 45 دقيقه از وقت جلسه را به خود اختصاص داد، به واعظ گفت:«شما زماني كه شوراي شهر بوديد، آرام‌تر از اين بوديد ...» كه خسرو دانشجو عضو هيئت مديره در مقام پاسخگويي گفت:«خير، ايشان هميشه همينقدر با انرژي و با صراحت بودند.»

جلسه هيئت مديره استقلال اما زماني به تشنج كشيد كه سعيدلو گفت كه قرار نيست بودجه بدهد تا استقلال قهرمان شود. او گفت:«ما پول زيادي نداريم و استقلال بايد درآمدزايي كند. ما اعتقادي به بحث تأمين بودجه نداريم،‌ اما اگر بخواهيد كمك فكري مي‌دهيم ...»

او در حالي كه باشگاه به شدت به نقدينگي نياز دارد به اعضاي هيئت مديره گفت كه فعلا از پول خبري نيست و همين موجب استعفاي اعضا منهاي اميدوار رضايي شد كه البته با واعظ و دوستانش مشكلات ديرينه‌اي دارد.

به گفته يكي از حاضران در جلسه، سعيدلو ابتدا با واكنش اعضاي هيئت مديره با شكوه و خنده برخورد كرده و گفته است:«من اين استعفاها را نمي‌پذيرم و شما بايد كارتان را انجام بدهيد.» اما واعظ آشتياني به او مي‌گويد:«شما بايد پاسخگوي احساسات هواداران باشيد.» بعد از جلسه هم مصاحبه تند خسرو دانشجو جو را سنگين‌تر كرد.

در وضعيت آچمز!
در حال حاضر سازمان تربيت بدني تنها يك واكنش چند خطي به استعفاها داشته و در سايت سازمان اعلام شده نفرات جديد به زودي مشخص مي‌شوند. اما هر آنچه كه هست، اتفاقات رخ داده به ضرر استقلال خواهد بود.

آنها كمتر كسي را به عنوان مدير در جمع خود تربيت كرده‌اند و از سياسيون قابل اشاره شاغل در ورزش هم هر چه بيشتر مي‌گرديم، كمتر مي‌يابيم. آيا ممكن است سعيدلو استعفاي واعظ را نپذيرد و ... ؟
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید