نمایش پست تنها
قدیمی 07-05-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام به همگي ميدونين چرا دختر ها سربازي نمي رن؟ من براتون مي گم:
چون زندگي روزمره خانم هاسربازيه مي خواين زندگي خودمو براتون تشريح كنم تا خودتون قضاوت كنين
5:30 از خواب بيدار مي شم
6: تا اين ساعت صبحانه رو درست ميكنم وديگه حاضره
6:15 همسر وپسرمو بيدار ميكنم صبحانه مي خوريم
6:45 اتمام صبحانه و همسرم به سر كار ميرود
7:15 بعد از جمع كردن صبحانه وحاضر كردن پسرم(با اعمال شاقه)از خونه مياييم بيرون (شانش آوردم ماشين دارم خيلي خانم ها بچه رو به دوش مي كشن)
8 به خونه مامانم مي رسم پسرم رو اونجا ميذارم به سمت محل كار ميرم به اميد اينكه ديرم نشه
8:30 بالاخره رسيدم سر كار تازه سر وكله زدن با مشتري وكارمندا شروع شد
4:30 خوب بعد از دشواري هاي كار از شركت ميام بيرون
5 ميرم خونه مامانم پسرمو بر ميدارم
5:45 ميرسم خونه(همون موقعي كه وقتي آقايون ميرسن خونه فقط لم ميدن)
تازه از اينجا ماراتن شروع مي شه حمام كردن-شام پختن- تميز كردن ومرتب كردن خونه شستن ظرفا .همسر گرامي ساعت 7 مي رسن(هم ميره من هستم وهم مياد پس بهش سخت نمي گذره)
خوب ميوه وچاي يا نسكافه با هم مي خوريم(استراحت 15 دقيقه)
خلاصه ساعت 9 شام بعدهم جمع كردن شام وشستن ظرفا (گاهي همسر گرامي خجالت ميدن ظرفارو ميشورن). با پسر گرامي همكاري مي كنيم تا بخوابه بعد ديگه خودم جنازم.
تمام اين ها در شرايط عاديه اگر خريد -پارك رفتن(بخاطرپسرم)-مهموني تولد -عروسي-عزا يا همچين چيزهايي باشه كه ديگه هيچي تازه به اين ها آرايشگاه رفتن و پياده روي واين مواردو اضافه كنيد. اين ها منهاي زايمان وشب بيداري ها و00000 است.
خودتون قضاوت كنين ما هر روز زندگيمون سربازيه ولي آقايون حداكثر2 سال ميرن سربازي. تازه 10تا ملق مي زنن كه نرن من نظرم اينه آقايون شايد به ظاهر جنس قويترن ولي در عمل خانم ها اينطورين.

ویرایش توسط shokofe : 07-05-2010 در ساعت 08:53 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید