نمایش پست تنها
قدیمی 07-11-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خوب این هم یک نظری هست اما من و هر کسی دیگری میداند وقتی یکی میگوید امکان بروز یک اتفاق 100% نشدنی هست با انگیزه سیاسی یا مثلاً تخریب یا جوسازی و حاشیه سازی هست اینطور هم نیست که اصلاً نشود شرایط ویژه ای میخواهد
کار نشد ندارد من یک سری اخبار بر روی تلاش برای شبیه سازی محیطی خوانده ام که در جنگلهای هیرکانی و نقاط مختلف و مستعد کشور برای این پروژه میباشد نظر اکثریت قالب زیست شناسها این هست امکان تحقق این پروژه وجود دارد
حالا امثال دکتر کهرم و آقای محمدیزاده زاده و دوستانشان خیلی منفی باف هستند
یک سنگی هست که اندخته شده تیری هست که انداخته شده یا به هدف میخورد یا نمیخورد انحصار داشتن یک نژاد برای ما مفید تر است یا تلاش برای احیای نژاد های از دست رفته !
اصولا موضوع معاوضه مطرح نیست. هندی‌ها از سال‌های دور، از ما درخواست یوزپلنگ کرده‌اند و این یک مبادله محسوب می‌شود. مطمئنا این درخواست را ما هم باید حمایت کنیم و همان طورکه کشورهای دیگر ما را برای جلوگیری از انقراض جانورانمان حمایت می‌کنند، ما هم نباید بگذاریم پلنگ آسیایی در هرکجا که هست، به مرحله انقراض برسد. درواقع این اقدامات در راستای تلاش بین‌المللی است که بر طبق آن سعی می‌شود این گونه‌ها حفظ بشوند. کما این‌ که (iucn)هم ضمن حمایت از چنین اقداماتی از کمکی که کشور ما برای احیای ببر سیبری انجام داده، قدردانی کرده است.
خوشبختانه در باغ‌وحش‌های دنیا، نمونه شیرهایی داریم که نسل آنها به ایران برمی‌گردد. البته چون چندین نسل در آن شرایط بوده، باید به همان تعداد نسل در کشور ما هم زاد و ولد کند تا شیر دوباره ایرانی شود..
مطمئنا اگر ما طرح مناسبی در زمینه احیای شیر ایرانی داشته باشیم که منجر به ایجاد منطقه‌ای جدید برای زیست این گونه شیر شود، علاوه بر این‌که می‌توانیم نسل منقرض‌شده شیر ایرانی را که مدت‌هاست در لیست قرمز قرار دارد احیا کنیم، به حمایت‌هایiucn هم می‌توانیم امیدوار باشیم.

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 07-11-2010 در ساعت 02:54 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید