نمایش پست تنها
قدیمی 08-09-2010
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط deltang نمایش پست ها
منم یه فیلم ترسناک دیدم اسمش سایه ها ست خارجیه ولی نسخه ی ایرانیشم هست واقعا ترسناک بود من با دیدنش 3-4 شب نخوابیدم.سر میزه شام نشسته بودن یه قاشق زنه می افته پایین میره که بیارش میبینه همه مهمونا سم دارن...

یه فیلم ترسناک دیگه هم هست که اسماشو یادم رفته مرده و زنش آدم خوار بودن که گوشت آدما مثه آدامس تو دهنشون می جوییدن یه پسری از خونواده ی دیگه تازه به دنیا اومده بود یه واقعا زشت بوده میگفتن آل بردس که پدر مادرش اونو تو سطل آشغال گذاشتن اون آدم خوارا بچه رو اوردن و بزرگش کردن وقتی بچه بزرگ شد پوست گرگ رو به صورتش دوخت و........
دختر از این فیلم ها نبین. فردا میری استاد دانشگاهتونو می خوری.من که میگم تو فیلم ترسناک سر رشته ای ندارم.(نیست تو بقیه زمینه ها خیلی سر رشته داری.)
نقل قول:
نوشته اصلی توسط jacoooob نمایش پست ها
یونس جان متاسفانه هر چی میگردم همه اپلود سنتر ها ثیلللتر شده .... مگا اپلود هم همینطور... الان در حال دانلود کردنم.... یک جوری از طریق کورش به دستت میرسونم .... چون اجباریه باید ببینی ... البته نمیدونم این سری هم مثل قبل خوب هست یا نه

دلتنگ جان این فیلمی که میگی باید خیلی جالب باشه اگه اسمش یادت اومد حتما بگو ...

شما دمت گرمه. راستی شروین جان من خیلی فیلم دارم. یه 2000 هزار تایی دی وی دی و تعداد زیادی هم دایو ایکس و سی دی. اگه فیلم های خاصی رو می خای لیست کن بم بگو سه سوته برات می فرستم. اصلا هم رو در بایستی نداشته باش.
بقیه بچه های سایت هم همین طور.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید