نمایش پست تنها
قدیمی 11-06-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض على شفيعى زاده: فيروز كريمى ظرف ۲۴ ساعت آينده بايد خود را به ما معرفى كند

تهران IranSport.Net - «على شفيعى زاده» مالك و رئيس هيأت مديره باشگاه استقلال اهواز گفت: گويا دوستان قوانين رايج در فوتبال را نمى دانند و دوست دارند هر ساعت براى خود يك دلمشغولى تازه اى ايجاد كنند، خيلى از اشتباهات در فوتبال ما به خاطر عدم اطلاع دقيق مربيان و دست اندركاران رخ مى دهد و اين اصلاً به صلاح فوتبال نيست. مالك باشگاه استقلال اهواز گفت: خيلى ها واسطه شدند تا ما رضايت خود را براى پيوستن كريمى به يك تيم ديگر صادر كنيم اما من در همين جا به شما مى گويم كه تحت تأثير هيچ كس و هيچ مقامى در ورزش قرار نخواهم گرفت و خودم شخصاً در اين مورد تصميم مى گيرم كه آقاى كريمى بروند و يا اينكه در تيم ما بمانند. شفيعى زاده گفت: به صراحت مى گويم كه تصميم خودم را در مورد آقاى كريمى گرفته ام و ايشان بايد تا آخر فصل در كنار استقلال باشند. رئيس هيأت مديره باشگاه استقلال اهواز گفت: ما شرايط آقاى كريمى را به دليل بيمارى همسرشان خوب درك مى كنيم و حاضريم براى كمك به ايشان هر كارى را انجام دهيم و دادن ۲ هفته مرخصى هم به ايشان در بحبوحه مسابقات، حسن نيت ما را نشان مى داد اما اگر بنا باشد آقاى كريمى مربيگرى كنند تا پايان قراردادشان بايد در اهواز و در استقلال بمانند. ما تا امروز هم تمامى شرايط ايشان را درك كرده ايم اما فكر مى كنم كه درك شرايط بايد متقابل باشد و كريمى نيز بايد به تعهدات خود پايبند باشد چرا كه اين كار هم به نفع آقاى كريمى و هم به نفع استقلال اهواز خواهد بود. شفيعى زاده درباره اتفاقاتى كه اين روزها در ارتباط با آقاى كريمى در تهران به وقوع مى پيوندد گفت: از نظر ما آقاى كريمى در حال حاضر در مرخصى هستند و اين ديگر به خود ايشان برمى گردد كه بخواهند چگونه مدت مرخصى خود را سپرى كنند اما من اميدوارم كه ايشان هر چه زودتر بر سر كار خود حاضر شده و بى اساس بودن شايعات روز فوتبال را به نوعى نشان دهد.شفيعى زاده در خصوص عقد قرارداد فيروز كريمى با استقلال تهران اظهار داشت: مگر مى شود اين اتفاق بيفتد؟ كريمى با ما قرارداد دارد و ما هنوز رضايت خودمان را به ايشان اعلام نكرده ايم. مالك باشگاه استقلال اهواز گفت: مگراستقلال تهران به اين اندازه قدرت دارد كه به صرف ساختن تيم خود، باشگاه ديگرى را ويران كند؟ شفيعى زاده گفت: تحت هيچ شرايطى تن به اين كار نمى دهيم و قاطعانه اعلام مى كنيم كه آقاى كريمى بايد خودشان را ظرف ۲۴ ساعت آينده به باشگاه استقلال اهواز معرفى كنند وگرنه كار را از مراجع قانونى پيگيرى خواهيم كرد و اجازه نخواهيم داد به همين سادگى حقمان پايمال شود. مطمئن باشيد آه هواداران استقلال اهواز ، دامان فتح الله زاده و كريمى را مى گيرد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید