نمایش پست تنها
قدیمی 02-05-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بوق تلفن همراه یكی از مفقودشدگان امدادگران را امیدوار كرد

جستجو در پیست اسكی تاریك دره/

بوق تلفن همراه یكی از مفقودشدگان امدادگران را امیدوار كرد

همدان- به دنبال جستجوی مفقودین حادثه سقوط بهمن در پیست اسكی تاریك دره همدان ، بوق تلفن همراه یكی از زوجین مفقود شده، امدادگران را امیدوار كرد.

بگزارش روز یكشنبه ایرنا، با تلاش خانواده یكی از مفقودشدگان در حادثه سقوط بهمن، تلفن همراه وی دقایقی قبل در شبكه مخابراتی ظاهر شد و چندین بار بوق آن به صدا در آمد.

برهمین اساس، مسوولان امدادگر در این منطقه بلافاصله از مخابرات درخواست كردند تا با اعزام كارشناسان امداد گران را در یافتن این افراد مفقود شده كمك كنند.

گفته می شود، كارشناسان شركت مخابرات با دستگاه های پیشرفته مخابراتی می توانند سیگنال تلفن همراه این فرد مفقودشده را ردیابی كنند.

هم اكنون گروه های كوهنوردی و اسكی بازان با در اختیار داشتن تجهیزات لازم حاضر در منطقه در حال جستجو برای پیدا كردن مفقودشدگان این سانحه تلخ هستند.

هم چنین، به رغم تلاش امدادگران برای تماس با دیگر مفقودشدگان به دلیل خاموش شدن تتلفن همراه آنها هعیچگونه سیگنالی از تلفنهای آنان ارسال نمی شود.

مساعد بودن هوا باعث تسریع در فعالیت گروه امدادی در منطقه تاریك دره همدان شده است.
بر اثر سقوط بهمن در پیست اسكی 'تاریك دره ' همدان در بعد از ظهر جمعه گذشته چهار نفر مفقود شدند.

'فواد آزادیان' فرزند 'یوسف آزادیان' رییس هیات اسكی استان همدان به همراه 'اكبر سماوات' راننده خودروی 'پیست كوب' و یك زوج جوان اسكی باز در این حادثه زیر بهمن مفقود شده اند.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید