نمایش پست تنها
قدیمی 02-14-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kiana نمایش پست ها
فرشتهههههههههههههههههه الهی بگم چی نشی.!!!این عکسهای خوشگل خوشگل از این کالباس و سوسیس ها میگذاری من را زجر بدی.گوشت تنم را آب کنی بعد میگی سوسیس کالباس نخورید.اخه من چطور طاقت بیارم ...الان من دلم سوسیس کالباس خواست ..خوب که......
من که هر چقدر بهم بگن اینا اشغاله تو گوشم فرو نمیره که.!!!!...ادم نمیشم که!!!! .باز هم میخورم.
ادمین جون این ها راول کن.بیا تهران خودم میبرمت یک ساندویچ فروشی توپ تو تهران ساندویچ کالباس بهت بدم که انگشتات را هم باهاش میخوری....بیخال سرطان مرطان بابا یک روز به دنیا میاییم یک روز هم میمیریم دیگه ......تو هم که الان افسرده هستی حاضری بمیری......هه هه

بلهههههههههههههههه
اینا رو گذاشتم که یه وقت تو فکر رژیم و این چیزا نیفتین:دی
ما هم مثل خودتیم:دی
با اینکه این همه میگن نخورین ،نخورین ولی گوشمون بدهکار نیست:دی
به قول ادمین مارک دارش میخریم:دی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saba_Baran90 نمایش پست ها
آنا کلا ذات بشر اینه که هرچی بهش بگن نکن بیشتر تشویق میشه!
من نمی دونم چرا هرچی می شنوم سوسیس موسیس انگار نه انگار!
خوشمزه تر از اینه که بشه ازش راحت چشم پوشید
به خصوص نسل ما که یاد گرفتیم هرجا گرسنه مون شد هیچی نبود(غذا هم که شکر خدا بلد نیستیم درست کنیم!) حتما فست فود هست و به قول ادمین فکر نکنم این مارک های معتبر مشکلی داشته باشن
هرچیزی طبیعتا یکی مارک الکیش خوب نیست یکی مصرف بیش از اندازه ش

چرا ما همش از قول ادمین حرف میزنیم:دی
از قول خودمون میگیم:دی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bigbang نمایش پست ها
منم میگم بیخیالش کی به کی هست ! مثلاً الان خیلی سالم هستیم هممون همش جنگ اعصاب و ناراحتی و افسردگی
آدم سوسیس بخوره چون دوست داره حالا به جای 80 سال 40 سال عمر کنه
مگه ما چقدر زنده هستیم ؟ همش تو ترس اینکه نکنه چربی و نمک بزنه بیچارمون کنه باشیم . البته اگر سن بالا باشه و بیمار بشی زجرکش میشی که اینش بده
نتیجه اخلاقی اینکه منم میگم اگر بیرون جایی مثلاً ساندویچ میخورین برین هایدا یا بوف یا چه میدونم اگه دانشجو هستید پاشین برین بهه قول ادمین یه مارک خوب بخرید بعد بیارید برای خودتون ساندویچ درست کنید البته از نظر من ساندویچ همش به پنیرش هست
مخصوصاً اگر پنیر گودا باشه که دیگه وای وای
سوسیس های تو ایران که سوسیس نیستن
سوسیس های واقعی اصلاً به صورت سنتی تو اروپا درست میشه که اصلش همونه
محتویات غذایی مثل گوشت چرخ کرده و .......... تو روده گاو یا چه میدونم هر حیوون خوردنی دیگه ای قرار میدن (البته روده ها رو میشورنا )بعد حالا از یه جا آویزونش میکنن تا قشنگ جا بیفته
اینقدر غلط املایی و سوتی بود تو نوشته هام که 10 بار ویرایش کردم !
باز هم از قول ادمین:دی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saba_Baran90 نمایش پست ها
به اینم فکر کنین که جدا از اینکه ضررهایی مثل چربی و اینها هست، اما آدم وقتی یه ساندویچ خوشمزه (این شامل هر خوراکی دیگه ای هم میشه) می خوره بعد میفهمه مثلا سوسیسشو از فلان و فلان درست کردن، قبل از اینکه بدونه داشت لذت می برد ها همین که فهمید یهو نظرش عوض میشه!
نتیجه اینکه چیزی که خورده همونه، چه بدونه چی به چیه چه ندونه نتیجه اشم یکیه، اما در حالت دوم حال خودشو میگیره!
لذت ببرین از این خوراکی قمر در عقرب تو این جوونی!
وای خدا اینجا رو نگاه:
کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (4 عضو و 0 مهمان) Saba_Baran90, ‏bigbang, ‏مهدی, ‏Setare
پاشین بیاین پاتوق یخ کرده اینجا چیکار می کنین؟
جیغ نزن:دی
گوشمون کر شد :دی

3 کاربر زیر از FereShteH سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید