نمایش پست تنها
قدیمی 02-25-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض پیروزی مقابل شهرداری یاسوج را مدیون هواداران هستیم/ حمایت ها ادامه یابد لیگ برتری می شویم

مدیرعامل شیرین فراز كرمانشاه:

پیروزی مقابل شهرداری یاسوج را مدیون هواداران هستیم/ حمایت ها ادامه یابد لیگ برتری می شویم

كرمانشاه - مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شیرین فراز كرمانشاه ضمن قدردانی از هواداران پرشور تیمش، گفت: بدون شك پیروزی مقابل شهرداری یاسوج را مدیون هواداران خونگرم این تیم هستیم كه 90 دقیقه بی وقفه تیم را تشویق كردند.

'سلمان كریمی' روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به دیدار تیم های شیرین فراز كرمانشاه و شهرداری یاسوج كه عصر پنجشنبه و به برتری ' یك بر صفر ' شیرین فراز انجامید، اظهار داشت: مسابقه خوبی از هر دو تیم شاهد بودیم و خوشبختانه بازیكنان ما توانستند با حمایت پرشور هواداران به یك پیروزی ارزشمند دست پیدا كنند.

وی افزود: در این مسابقه و بویژه نیمه اول بازیكنان شیرین فراز بسیار خوب كار كردند و اگر دقت بیشتری به خرج می دادند می توانستند با تعداد گل های بیشتری به برتری دست یابند، اما با این حال تلاش آن ها قابل تقدیر بود و من از همه آنها تشكر می كنم.

كریمی همچنین به روند رو به رشد شیرین فراز و حمایت های صورت گرفته از این تیم اشاره كرد و گفت: خوشبختانه پس از بازی مقابل گل گهر سیرجان حمایت های خوبی از سوی مردم و رسانه ها بویژه خبرگزاری ایرنا از شیرین فراز به عمل آمد و مطمئنا اگر این حمایت ها همچنان ادامه یابد این تیم توان لیگ برتری شدن را دارد.

مدیرعامل شیرین فراز كرمانشاه خاطرنشان كرد: خوشبختانه هم اكنون جو خوبی بر تیم حكم فرماست و آن اتحادی كه برای موفقیت یك تیم لازم است در استان كرمانشاه و برای شیرین فراز به چشم می خورد و امیدوارم با ادامه این حمایت ها و كمك بیشتر مسوولین استان در پایان فصل جاری، جشن صعود به لیگ برتر را بگیریم.

كریمی افزود: اگر بتوانیم حداقل در گروه خود رتبه دوم را كسب و به پلی آف صعود كنیم توانایی شكست دادن تیم دوم گروه مقابل را داریم و انشاالله كه بتوانیم با حفظ و ادامه این روند، سال آینده شیرین فراز را در لیگ برتر ببینیم.

وی در پایان به دیدار هفته آینده شیرین فراز مقابل گهر زاگرس تیم دوم جدول نیز اشاره كرد و گفت: این مسابقه یك دیدار سخت و نفس گیر خواهد بود كه اگر بتوانیم حریف قدرتمند خود را در كرمانشاه شكست دهیم علاوه بر اینكه امكان صعود به رده دوم جدول را بدست خواهیم آورد می توانیم بسیار بیشتر به روزهای آینده امیدوارباشیم.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
کاربران زیر از رزیتا به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید