نمایش پست تنها
قدیمی 03-06-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ظهور یک عضو جدید در بازار تبلت

ظهور یک عضو جدید در بازار تبلت

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: شرکت ژاپنی که اخیرا رو به طراحی و تولید تبلت آورده است، یک رایانه 10.1 اینچی اندرویدی را وارد بازار کرده و قصد دارد از طریق آن با تبلت تینک پد شرکت لنوو آی بی ام رقابت کند.

در کنگره جهانی موبایل در بارسلونا، شرکت فوجیتسو این تبلت جدید را که ام 532 نام دارد، رو نمایی کرد. فوجیتسو اعلام کرده است این تبلت را با هدف کاربری در کسب وکارهای تجاری ساخته است.

یکی از قابلیت های ام 532 که آن را برای استفاده های تجاری مناسب می کند، استفاده از نرم افزار امنیتی نورتون تبلت است که مانع از نصب بدافزارهای اندرویدی می شود. علاوه بر این نرم افزارهای امنیتی بسیاری جهت محافظت از اطلاعات در این تبلت نصب شده است. دسکتاپ مجازی نیز از جمله نرم افزارهای نصب شده بر روی این تبلت است که کاربران با استفاده از آن می توانند از فواصل دور به نرم افزارهایی که بر روی رایانه های شرکت و سازمان نصب شده است دسترسی داشته باشند.

تبلت ام 532 دارای یک پردازشگر چهارهسته ای 1.4 گیگاهرتزی است و 32 گیگابایت حافظه داخلی دارد. رم آن نیز یک گیگابایت است و دوربین 8 و 20 مگاپیکسلی بر روی آن نصب شده است. در ساخت صفحه نمایش 10.1 اینچی آن از فناوری شیشه های گلوریا استفاده شده که بسیار مقاوم و ضدضربه است. ضخامت آن 8.6 میلی متر و وزنی در حدود 560 گرم دارد و از این نظر از تینک پد لنوو که آن هم برای مقاصد تجاری ساخته شده، ظریف تر است.

شرکت فوجیتسو که قیمت این رایانه لوحی را 549 یورو اعلام کرده است، قصد دارد آن را علاوه بر ژاپن در اروپا، آفریقا، خاورمیانه و هند نیز عرضه کند.

منبع:

Digital Trends

تصاویر مرتبط:

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید