نمایش پست تنها
قدیمی 03-15-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض نوروز 91؛ پنج ایستگاه سلامت نوروزی در استان كرمانشاه راه اندازی می شود

نوروز 91؛

پنج ایستگاه سلامت نوروزی در استان كرمانشاه راه اندازی می شود

كرمانشاه - رییس مركز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشكی استان كرمانشاه گفت: در ایام نوروز 91، تعداد پنج ایستگاه سلامت در پنج نقطه استان برای خدمات دهی به مسافران و رفع مشكلات احتمالی آنان راه اندازی خواهد شد.

دكتر ' عبدالرحمان پرنا ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ایستگاهها در مناطق میدان امام خمینی (ره) میدان آزادگان و طاق بستان در شهر كرمانشاه به همراه یادواره شهدای مرصاد و سه راهی بیاشوش برپا خواهند شد.

وی با بیان اینكه این ایستگاهها به منظور رفاه حال مسافران نوروزی و حفظ سلامتی آنان دایر می شوند، گفت: افراد با مراجعه به این ایستگاهها می توانند از وضعیت فشار خون و سلامتی خود در طول سفر اطمینان حاصل نمایند.

دكتر پرنا ادامه داد: در هریك از این ایستگاهها یك دستگاه آمبولانس مجهز به امكانات پزشكی وجود دارد ، ضمن آنكه در ایستگاه میدان امام (ره) علاوه بر آمبولانس یك دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز مستقر خواهد شد.

وی همچنین در خصوص طرح امداد نوروزی در استان اظهار داشت: این طرح از صبح روز 25 اسفند ماه جاری در استان كرمانشاه آغاز می شود و تا پانزدهم فروردین ماه سال 91 ادامه دارد.

پرنا با اشاره به آماده باش بودن نیروهای مركز مدیریت حوادث كرمانشاه بصورت شبانه روزی در ایام نوروز، تصریح كرد: در كل استان 41 پایگاه شهری و جاده ای با 65 دستگاه آمبولانس مجهز، یك دستگاه اتوبوس آمبولانس و 400 نفر نیروی انسانی در فوریتهای پزشكی در نوروز 91 آماده ارایه خدمات به مسافران هستند.

وی در پایان از استقرار آمبولانسها در ایام نوروز در میادین ابتدای شهرها و كنار جاده ها در كل روز خبر داد و افزود: این طرح به منظور خدمات رسانی سریع تر و آسایش خاطر مسافران انجام خواهد شد.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید