نمایش پست تنها
قدیمی 04-05-2012
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام به همه دوستان عزیز
از این که بلاخره بعد عید همتون اینجا تو فروم هستید احساس خوشحالی میکنم
--------------------------------------------------------------------------------------------
صبا خانوم انشاءالله که اتفاق بدی نمی افته شما هم توکل کن به خدا ما هم برات آرزوی سعادت و خوشبختی میکنیم و این که مرسی برای آرزوهای خوبتون
منتها خدا بعضی ها رو میزنه
من از اونهایی هستم که خدا منو زده تا از خدا نخورید نمیدونید ضربه هاش چه دردی دارن پس برای من دیگه این مسائل خیلی وقته از بین رفته باهاش کنار اومدم
هر کی یک سرنوشتی داره ، من هم داستان خودمو تا آخرش خوندم
تو کتاب زندگی من یه ورق پاره هست که جاشو هیچی پر نمیکنه
دکترا و فوق لیسانس و درس و شغل تنها چیزها و آرزوهایی هستن که تو این دنیا دارم اگه اینا رو هم خدا ازم بگیره دیگه لطف کرده همراش جانمون رو هم بگیره
دلم به چیزی خوش نیست غیر کتاب و مطالب جالب و هنر و ..............اینا
من برای شما آرزوی آینده ای که خودتون آرزوش رو دارید میکنم
هر از چند گاهی به یاد جاهلیت گذشتم (عاشقی!) نقبی میزنم میگم دلم میخواد پسر داشته باشم منتها بعدش یادم میاد کی هستم
آدم فراموشکاریم فراموش میکنم کی هستم فراموش میکنم داستان خودم رو الکی جوگیر میشم یادم میره کی هستم ای بابا ..............نمیخواستم ضد حال بزنم اگه تو روز پست بزنم نمیزارم اینطوری ناراحتی بشه ولی خوب حرف دلمه نمیتونم به چیز دیگه وانمود کنم شبها گاهی اوقات خیلی ناراحت میشم این شب هم مثل یکی از اون شبهاست زیاد حرفام رو جدی نگیرید اینها گذری هست دوباره حالم برمیگرده
-------------------------------------------------------------------------------------
دلم امشب یک دل سیر ویلن میخواد
از اون ویلن های سنتی
قدیمی
برم برای خودم چایی بریزم یکم فروم بگردم ببنیم چیچی پست زدین شاید دوباره اومدم اینجا چرت و پرت گفتم

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

5 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید