نمایش پست تنها
قدیمی 04-24-2012
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مهدی جان ما هستیم ، ما خاک پاتیم پایین و یه نگاه کنی ما رو میبینی من چاکرتم در خدمتتم با مرام هر کی غایب باشه ممد غایب نمیشه
حقیقتش از اونجایی که لپ تاپ تازه گرفته بودم بی جنبه بازی در آوردم نیست 64 بیت بود رفتم بهینه ساز ریجستری روش ریختم ویندوز اصلاً کلاً بهم ریخت
ویندوزش هوم پرمیوم بود که من به شدت ازش بدم میاد به خاطر همین 3 تا دی ویدی ریکاوری بهم داده بود که از اونا استفاده نکردم رفتم یک 64 بیت یولتیمیت روش نصب کردم دوباره از خود سایت سونی وایو رفتم جدا جدا درایورها رو دانلود کردم روش نصب کردم خلاصه یه مقداری درایور اذیت کرد و اینا طول کشید و اینکه برای من غیر از لپ تاپ یه چیز دیگه هم گرفتن ! گوشی !
آخه میدونی من حقیقتش حسودیم شد برای خواهر بزرگم رفتن خونه خریدن کلی وسایل و اینا من دیگه از بغلم داشت میزد بیرون ، خوب چیکار کنم حسودیم شد دیگه
به خاطر همین بابام گذاشت با پس انداز خودم موبایل بخرم ولی لپ تاپو خودش خرید انصافاً قول داد به قولش عمل کرد دستش درد نکنه لپ تاپش هم خوبه
ما هم ندید بدید × !! کلی وقتمون واسه موبایل رفت این اندروید عجب چیز واقعاً نمیدونم فحش بدم بهش خلاصه اعصاب ما رو بهم ریخت چیه بهش روت میگن نمیدونم فارسی سازی از این جور داستانا اعصاب ما رو بهم ریخت دیگه
اون برنامه بازار 4 تا برنامه دیگه و بازی اینا و خلاصه کلی وقت برد تا یا بگیریم
حقیقتش اگه نیومدم به خاطر همین چیزها بود آها بعد یه چیز دیگه هم این که این دوستم یک سریالی داد به اسم ترانوا داشتم میدیدم ازش خوشم اومد
هر وقت خسته میشدم یه ترانوا میزدم تو رگ دوباره میرفتم سر اونا ....................... خلاصه این بود که ما نیومدیم
وگرنه من به طور ویژه چاکر همه هستم به غیر از آریانا
----------------------------------------------------------------
ترنم خانوم من دقیقاً احساس شما رو به استاد ها درک میکنم و آرزو میکنم اون درس پروژه اش رو بدید و زودتر از دست استاد راهنماتون راحت بشید ! انشاءالله

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

9 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید