نمایش پست تنها
قدیمی 05-06-2012
hossein آواتار ها
hossein hossein آنلاین نیست.
مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 7,693

7,279 سپاس در 3,383 نوشته ایشان در یکماه اخیر
hossein به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض صحبت های گواردیولا در خداحافظی با هواداران

در جریان مراسم خداحافظی پپ گواردیولا در نیوکمپ بود که او میکروفن را در دست گرفت. پپ درمرکز میدان ایستاده بود و صحبتهایش را این طور آغاز کرد.:« من هم به اندازه شما خوش شانس بودم ولی اندکی نزدیک تر به این بازیکنان فوق العاده، نسبت به شما بودم. نمی دانیم که چه لطف و محبتی را به همراه دارم.»

پپ ادامه داد:« از همه شما متشکرم. از فاصله خیلی نزدیکی احساس شما را درک کردم. بدانید که دلم برایتان خیلی تنگ می شود.کسی که بیش از بقیه چیزی را از دست می دهد، من هستم. ولی تیم را بهترین شرایط در دستان شما می گذارم. امیدوارم که عمر این بارسونا طولانی باشد. آرزوی موفقیت می کنم و به زودی همدیگر را خواهیم دید. شما هیچ وقت من را از دست نخواهید داد.»
پپ گواردیولا بعد از برد ۰-۴ مقابل اسپانیول در کنفرانس خبری گفت:« زمانی که می بینی که ورزشگاه تا ردیف آخر پر است، تنها کاری که می توانی بکنی، این است که مملو از رضایت و شادی باشی. من واقعا راضی و خوشحالم و به خاطر محبت هایی که در طول این مدت داشتید از شما تشکر می کنم.»
گواردیولا همچنین به تمجید از شاگردانش پرداخت و گفت:« من همیشه به این بازیکنان نزدیک خواهم بود. در طول این ۴ سال و از ابتدا تا انتها هم همین طور بوده.اصلا آسان نیست که تیمی این چنینی را رها کنی. همه به من کمک کردند تا مربی بهتری باشم. مسی هم به من کمک کرد تا مبدل به مربی بهتری شوم. من عشق و علاقه زیادی را دریافت کردم.این بازیکنان می دانند که من آنها را خیلی دوست دارم.»
گواردیولا درمورددرخشش مسی دردیدار شنبه شب و جشن گرفتن گل چهارم بازی با پپ گفت:«به خاطر این جزئیات بسیار خوشحالم.خوشحالم که عضوی از این باشگاه بوده ام. مسی خیلی حرف نمی زند. تنها کاری که انجام می دهد، گل می زند، از او متشکرم.»

گذشته و آینده آنچنان سخت از دو طرف فشار وارد میكنند

كه دیگر جایی برای حال باقی نمی ماند...
2 کاربر زیر از hossein سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید