نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2012
داوید آواتار ها
داوید داوید آنلاین نیست.
تازه کار

محل سکونت: Unites States, California, Los Angles and Iran, Tehran
سپاسها: : 0

2 سپاس در 2 نوشته ایشان در یکماه اخیر
داوید به Yahoo ارسال پیام
جدید پاک کردن تبلیغات وبلاگ ها

روش 100٪ عملی حذف تبلیغات تمامی وبلاگ ها به خصوص بلاگفا
راهنمای حذف تبلیغات تمامی وبلاگ ها (به خصوص بلاگفا!)
قبلاً از تگ
<div style="display:none;visibility:hidden;>استفا� �ه می کردند.
این کارها قدیمی شده. مدیران بلاگفا به این نتیجه رسیدند که کد تبلیغات رو ببرن بالای وبلاگ.
و حالا از این کد استفاده کنید که هم جدیدترینه هم حتماَ! کار میکنه 100%
در ضمن نه تنها بلاگفا، بلکه برای همه ی وبلاگ های دیگر هم کار می کنه!
اگه دیدید نمیتونید دانلودش کنید به من ایمیل بزنید. من ایمیلم تا 100 سال دیگه هم همینه. (پایین ایمیل منو نوشته)

این کد برخلاف کدهای دیگه، دقیقاً دیواید مربوط به تبلیغات رو پیدا میکنه و اونو میبنده، نه اینکه از 1 تا 10 میلیارد رو بشماره و برای هرکدوم از اونها ببینه که این دیواید تبلیغاته یا نه! طرز کارش هم به جای DIV و اسم آن ربطی نداره.
Style اون DIV هست که اونو لو میده!

خب دیگه پرحرفی کافیه. این متن رو بخونید و مو به مو انجامش بدید. (در واقع اینو از وبلاگم کپی کردم)

فکر کنم شما هم از این تبلیغاتِ به درد نخور وبلاگ ها خسته شده اید. مخصوصاً اگر مانیتورتان کوچک است و صفحه را اشغال می‌کند، یا اگر کلاً از اینترنت چیزی نمی‌خرید.

پس چاره چیست؟!
ساده است! کافیست این چند خط کد را (که کاملاْ توسط خود من نوشته شده است) را در بالای وبلاگ خود قرار دهید. دیگر تبلیغات باز نخواهند شد!!

پشتیبانی کننده‌ی سایت ها و وبلاگ های زیر:

BLOGFA, BLOGSKY, MIHANBLOG, BLOGDOON, BLOGTAZ, PARSIBLOG, PARSFA, ZANBLOGGER, PELAKFA, PERSIANBLOG, BLOGSPOT

این فایل متنی را دانلود کنید و سپس تمام آن را در ابتدای قالب وبلاگ خود قرار دهید:

http://drsdavidsoft.persiangig.com/C...DS-Please!.zip
حجم: 621 بایت
به همین خاطر کد نسخه ی دوم که نوشتم طوری هست که فقط جلوی تبلیغات به درد نخورو میگیره،
یا اندازشونو کوچیک میکنه. (زمانیکه تبلیغ به قالبتون نمیاد می تونید حتی رنگ نوشته ی تبلیغ رو عوض
کنید!) میشه زمانش رو هم از 3 دقیقه کمتر کرد.

میبینید که رنگ نوشته زرد شده و پس زمینه‌ی آن هم شفاف مشکی شده تا قالب رو به هم نزنه!
حالا اگه تبلیغ رو ببندید یه نوشته میاد به این مضمون:
آیا مایلید که دیگر تبلیغات بلاگفا بر روی این وبلاگ باز نشود؟

اگه بله رو بزنید دیگه نمیاد (میتونید انتخاب کنید کدوم تبلیغات نیان) یا حتی این پیغام نیاد

اگه کاربر واقعاً از تبلیغات خوشش بیاد گزینه‌ی «دیگر این سؤال نشان داده نشود» و «خیر» رو انتخاب میکند.

پس به درآمد زایی بلاگفا هم صدمه ای نمی‌خوره.

امیدوارم به شما کمکی کرده باشم.

ویرایش توسط مهدی : 06-02-2012 در ساعت 04:12 PM دلیل: حذف ایمیل و آدرس وبلاگ
کاربران زیر از داوید به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید