نمایش پست تنها
قدیمی 10-27-2012
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

موافقم حضورتون کمرنگ شده ! چیشده نکنه عید قربون بعتون ساخته کلکها اینقدر مینویسم که جوهر دون این فروم رو به آتیش بکشم مگه فروم بی صاحاب که شما نمیاید ؟ چقدر این کوروش از دست شما حرص بخوره ؟ ها ؟ ها بچه های بد ( دارم پاچه خواری میکنم لطفاً سرزنشم نکنید از اون تاج خوشگلا میخوام ! )

چند تا عکس براتون بزارم و شروع کنم به ور زدن تا یکی یکی بیاین

داستان خلقت کروم توسط گوکل !

وقتی بخواید وسایل خونتون رو مثل وین رر فشرده سازی کنید !

دکمه ای روی کیبورد که آخر به هدف خودش رسید

برنامه نویسی و معنای واقعی اون ، نه اون چیزی که تو فیلمها نشون میدن

من برم غذا بخورم و برگردم ، برگشتم نیومدید مخصوصاض همه مدیرها بخشاتون یعنی بهم میریزیما بخواید درستش کنید یه 2 ، 3 سالی طول بکشه
تا الان هم داشتم جوشکاری میکردم تازه دستم راه افتاده
دیگه همه جا رو بهم جوش میدم ! خلاصه از ما گفتن

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیروز یه فیلم دیگه دیدم بعد اسپایدر من که خیلی واقعاً قشنگ بود فکر کنم از تلویزیون پخش شده باشه ، the children of men فیلم خیلی زیبایی بود که نوع بشر باوریش رو از دست داده و دیگه بچه دار نمیشه
در این بین یک زن مهاجر سیاه پوست حامله میشه و صاحب یک فرزند ، در اینجا نقش اصلی فیلم وظیفه ی محافظت از این خانوم سیاه پوست رو داره ، یعنی بهتون بگم تو این فیلم زیاد غافلگیر میشید
فیلم زیبایی هست ، بعد مثلاً یه صحنه هایی شبیه فیلم سرباز رایان دیدید تعجب نکنید !
ترسناک دناره ، صحنه جنگی داره ، صحنه ی احساسی داره ، فیلمش هم چند لایه هست از اون فیلم هایی که باید چند بار ببینی تا هضمش فیلم جداً فوق العاده ای هست اگر وقت کردید دانلود کنید و تماشاش کنید
-----------------------------------------------------------------------------------
تا حالا تو لیوان شربت چایی خوردید ؟ خیلی حال میده مخصوصاً اگر خالی خالی بخوریدش
بدون قند و نبات و شکلات مخصوصاً بعد جوشکاری ! من که جوشکاری بلدم شما بلد نیستید که هههه !
عمراً اگر بتونید یک خط جوش بزنید ، اصلاً هیچ میدونستید چرا جوشکارا شیر میخورن ؟ نمیدونید که برای این گازهای سمی حاصل از جوشکاری که تو ریشون مونده رو به خوبی بشورن
همین الان درآمد یک جوشکار حرفه ای کلی هست 5 ، 6 میلیون اون ، جوش لوله و جوش آرگون و اینا
منتها اینایی که دارم میگم تو صنایع حساس هست اگر سوتی بدی پدرتو در میارن ازت تعهد هم میگیرن ولی خوب پولی خوبی توش هست ، هر کجا پول باشه کار هم هست و البته یکی هست که اون کار رو انجام بدیم چه بهتر که اون یکی ، یکی از بین من و شما باشه
------------------------------------------------------------------------------------------
چند تا نرم افزار هم برای دانلود دارم و باید یه قسمت جدید فرینچ رو هم دانلود کنم
حاضرم شرط ببندم همتون مشغول دیدن سریال های جدید هستین بعد الکی خالی میبندین سرم شلوغه و این داستانا ، نمیخوام نام ببرم ولی یه دونه معروفشو همه میشناسین ، من هم 3 تا سریال رو خیلی دوست دارم یکی بیگ بنگ دیگه فرینچ هست یکی دیگه هم تاچ که خیلی باحاله فعلاً دو تای اولی آپدیت میشن ولی اون سومی هنوز آپدیت نمیشه ، چه میشود کرد ! الانم میخوام برم فرینچ رو ببینم !

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 10-27-2012 در ساعت 08:09 PM
6 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید