نمایش پست تنها
قدیمی 02-13-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض یه آهنگ خام بسیار زیبای مازندرانی در آستانه ی عَیید

یک آهنگ بسیار زیبا ، کی گفته آهنگ های مازندارنی همش محزونه هیچم اینطور نیست ، ما با دو تار و سرنا ، دف و نی آهنگ های بسیار شادی هم داریم ، که نیست یک مقدار ریتم داره قابل پخش نیست
ولی نه دور از شوخی تو مازندارن ، این شعر های شاد خیلی هاش در مورد یک معشوقه ای هست که امید دارند که بهش برسن ، بعضی ها اسم دارند مثل گلنسا جان ، بعضی ها اسم ندارن مثلاً به اسم محله یا محلی اون شخص زندگی میکنه اشاره میکنه
ولی برای عید شعر دارند برای حضرت و 14 معصوم خیلی شعر گفتن یه جا من شنیدم برای امام عصر هم شعر گفتن ، شعر های خوشامد گویی هم دارند اینقدر قشنگه نمیدونید که ، یه شعر دارند وصف حضرت رسول هست ، این لحنش شاد هست ولی دل آدمو میشکنه اگر فرصتی باشه من این آهنگ و آواها رو اینجا خواهم گذاشت
خیلی متنوع هست آهنگامون ، متاسفانه برداشت گزینشی که باعث میشه حتی خود مازندرانی هم فکر تمام آهنگاشون محزون هست !

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: rar Bik Maz Sema hal.rar‏ (2.26 مگابایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید