نمایش پست تنها
قدیمی 03-08-2015
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

یک بازی هست به نام 99 ، که یک بلوک مربعی هست هی میره سمت راست و چپ خیلی چالش برانگیزه 2 مرحله مونده تا تمومش کنم ، میدونی باید یک بازی رو زیاد بازی کنی تا معنی این جمله رو متوجه بشی که گاهی دوست داری یک بازی تموم بشه ولی بعضی بازی ها هستند آدم بازی میکنه ولی ته دلش دوست نداره این بازی تموم بشه به جرات میگم تمام وقتی که این بازی رو انجام میدادم بهم آرامش میداد ، دیدید ایین پلی استیشن و اییکس باکس و اینجور چیزها ، کلی شلوغ پلوغ میکنند ، یک بازی هایی هم دارند زیاد سر و صدا میکنه چه میدونم assassin ، call of duty .... مییدونی چیه اتفاقاً این بازی ها رو انجام میده اصلاً از ته دلش مطمئن هست همش خالی بندی هست ، ولی استرسی که موقع مثلاً بازی قارچ خور داشتی تو میکرو ( خونه داییم اینا میکرو بازی میکردیم ) یا مورتال کامبت یه چیز دیگه هست من یادمه داشتم با سگا بازی میکردم اینقدر هیجانی شدم یک چیزی رو شوت کردم نمیدونم مجسمه بود انداختم ، رگ گردنم گرفت یکی رو لگد زدم یک حادثه ای اتفاق افتاد سگا رو خاموش کردند گفتند بسه دیگه زیاد بازی کردی البته فیلمهای بروسلی رو میدیدم جوگیر میشدم یادش به خیر
از بحث دور نشیم آره اون بازی قدیمی ها یک چیز دیگه بود الان تو اندورید بعضی بازی ها هستند دقیقاً حسشون شبیه همون هست ، خیلی باحاله ، یکیش همین 99 problem هست بازی زیاد ظاهرش شکیل نیست ، زرق و برق نداره ولی بازیه ها ! از اینایی که باید 100 بار بری تا یه مرحله رو رد کنی ، هی چی بیشتر ببازی بیشتر مزه میده
البته برای تمرین اعصاب هم خوبه ، فکر کنم باید به تز گذشته ام برگردم و اوقات سرگرمیم رو با این چیزها پر کنم ، یا مطالعه فوق برنامه داشته باشم برای من بهتره ،
یک دونه این بازیه هست یک دونه یک بازی هواپیما هست باید کل اون رو هم بخوابونم
سرگرمی خوبی هست ، تو مجله ، من مجله های هوافضا و یک مجله هوایی دیگه هست اسمش یادم نیست ، میخرم میخونم ، البته دانستنیها رو پای ثابت هستم
الان وقت ندارم زیاد ،میخرم میزارم بعداً بخونم میدونی چیه ، بعضی کتابها و مجله ها هست باید نرم نرم بخونی مثلاً روزی نیم ساعت اگر یکدفعه بخوای بخونی اینجوری میگی خوب این که بدرد نمیخوره ، اون که الکی هست این ببینم چیه ؟ نه اینم بدرد نمیخوره بعد میشینی 4 تا مطلب رو میخونی ، مجله رو میندازی یک کنار ولی اگر نرم نرم بخونی تازه متوجه میشی قسمتهای چرت و پرتش رو خونده بودی و قسمتهای قشنگش همون هایی بودند که به سادگی ازش گذشتی ، تو کتاب هم همین هست وقتی یک متن رو با سرعت کمتری بخونی و آرام آرام نه خیلی آوم با همون سرعتی که داستان داره پیش بری اون حس زیبایی که تو کتاب هست بهت منتقل میشه ولی اگر سریع بخونی ، "میخونی " ولی نمیخونی ! چشمت میوفته به متن میگذری ازش خیلی ساده !
اگر وقت داشتم بسیاری از کتابهام رو نرم نرم میرفتم کتاب خونه دوباره میخوندم
سرگرمی که زیاد هست ولی گاهی پیش خودم میگم نباید اونقدری آدم سرگرمی داشته باشه که دلخوش بشه به چیزی چون این جا ، جای دلخوشی نیست !
بدرد نمیخوره ، اینجا ییک روز که میخندی باید منتظر باشی کی دهنت سرویس میشه مگه غیر از اینه ؟ دنییا همینه دیگه ، ولی اینقدر هم نباید سفت بگیری که از اونور بیفتی
کج دار و مریض دیگه ، امروز من درس خوندم ، زیاد! آره خودم فکر میکنم ، تمام زمانی که صرف کردم مفید بودم و به طور کامل هزینه کاری که میکردم شد
من خودم یک اتفاق مهمم که هر روز تکرار میشم

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید