نمایش پست تنها
قدیمی 12-20-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جواد خیابانی که گزارش دیدار دوستانه تیمهای ملی ایران و ازبکستان را بر عهده داشت، در جریان گزارش این بازی اشتباهات متعددی را مرتکب شد:

رشید ایرماتوف سرمربی ازبکستان است!( در تاریخ فوتبال ازبکستان چنین فردی وجود خارجی ندارد)

الکساندر گنریخ بازیکن مشهور ازبکها که با شماره 15 بازی می کرد، با نامهای متعددی از سوی خیابانی خطاب شد تا بالاخره موقع تعویض اسم واقعی وی مشخص شد.

قزاقستان بهترین تیم فوتبال در در میان کشورهای آسیای میانه دارد( تیم ملی قزاقستان قبل از پیوستن به اروپا نتیجه قابل توجهی در آسیا نگرفت، در حالی که ازبکستان یک بار مقام قهرمانی بازیهای آسیایی را کسب کرده و تیمهای باشگاهی این کشور نیز در آسیا نتایج خوبی می گیرند)

میرجلال کاسیموف سرمربی ازبکستان بارها مقابل تیمهای ملی نوجوانان و جوانان ایران بازی کرده و با تیم نوف باخور نیز مقابل استقلال بازی کرده است ( کاسیموف موقع استقلال ازبکستان 20 ساله بوده و البته هیچگاه عضو تیم نوف باخور نیز نبوده است و تیم ملی جوانان ایران نیز در سالهای جوانی کاسیموف با ازبکستان دیداری نداشته است)

پس از تعویض گنریخ :هم اکنون هر 10 بازیکن ازبکستان عضو تیم بنیادکار هستند و در واقع تیم ملی ما با تیم بنیادکار بازی می کند( فقط 9 بازیکن تیم بنیادکار در فهرست 22 نفره تیم ملی ازبکستان بودند که حداقل 2 نفر انها نیز در این بازی به میدان نرفتند)

مجتبی زارع پس از چند ثانیه حضور در میدان اخراج شد!( زارع دقیقه 57 به بازی امد و در دقیقه 61 اخراج شد و حداقل 4 دقیقه در زمین حضور داشت)

برخی از تماشاگران پیراهن تیم برزیل را پوشیده اند و این به خاطر حضور ریوالدو در این کشور است( پیراهن زرد که لوگوی باشگاه پاختاکور نیز روی ان حک شده بود، نشانه طرفداری تماشاگران از تیم پاختاکور بود نه برزیل)
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید