نمایش پست تنها
قدیمی 10-07-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ویندوز ایکس پی با یک تفکر سازنده ساخته شد

که البته نه کاملاً سازنده چون محدودیت هایی که مایکروسافت قبل از ویندوز 98 و ملنیوم داشت برطرف شده بود و کل شرکت و نمایندگان اجماع نظر داشتند بر روی اینکه تولید ویندوز جدید مقرون به صرفه هست
اما ایکس پی یک مقداری زود عرضه شد و خیلی روش حساب باز شد به خاطر همین شروع نامید کننده ای داشت اما ...........
در زمان عرضه خودش یک پدیده بود که شناخته نشد و تازه الان ابعاد برنامه نویسی آینده نگرانه مایکروسافت جلوه دار شده به قول معروف ویندوز ایکس پی تازه جا افتاده

مایکروسافت یک مقداری در عرضه فناوری های نوین عجله کرده باید اول ایجاد نیاز کرد و سپس ارائه نرم افزار این کاری بود که فایر فاکس انجام داد !!!
من عاشق ایکس پی هستم وهنوز برای ویندوز هفت و استفاده از اون آمادگی ندارم !! البته این احساس خودم هست در هر صورت ایکس جوانی هست که الان داره دوران جوانیش رو میگذرونه و خیلی از مدت بلوغش گذشته و واضح هست که نتیجه بازار هم این باشه
باید دید ویندوز هفت میتونه خوب بزرگ بشه میتونه به بلوغ برسه و میتونه نظر شرکت های نرم افزاری رو برای تولید نرم افزار جلب کنه یا اینکه یه شکست مثل پروژه های 2000 و 95 و vista هست !

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید