نمایش پست تنها
قدیمی 05-29-2010
LP Girl آواتار ها
LP Girl LP Girl آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

20 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید سري دوم «هوش سياه» ساخته مي‌شود

سري دوم «هوش سياه» ساخته مي‌شود

با توجه به اقبال عمومي، سري دوم «هوش سياه» نيز ساخته مي‌شود.

به گزارش سيمافيلم،‌مسعود آب‌پرور با بيان اين مطلب گفت: خيلي خوشحالم كه اين مجموعه با استقبال مخاطبان مواجه شد و مسووليت من و تيم همراهم را براي ساخت سري دوم «هوش سياه» بيشتر كرد. او درباره زمان ساخت سري دوم اين مجموعه افزود: طرح سري دوم «هوش سياه» را به شبكه تحويل داديم و پس از آن كه مورد توافق قرار گرفت، مراحل بعدي را آغاز مي‌كنيم.

آب‌پرور درخصوص عواملي كه به استقبال مخاطبان از مجموعه «هوش سياه» منجر شد، گفت: اين مجموعه از نظر روايت، شخصيت‌پردازي و فضاسازي جذاب بود. من فكر مي‌كنم احترام به مخاطب و شعور تماشاچي در اين مجموعه نيز يكي از دلايل پررنگ استقبال فراوان مخاطبان بود.

در داستان‌هاي سري اول مجموعه «هوش سياه» كه به طور مشترك سيدرضا اورنگ، نياز اسماعيل‌پور، شيوا كاظمي، حميد پيش‌قدم، عليرضا محمودزاده و آرش قادري آن را نوشته‌اند، ماجراي سرگرد احمدي (حسين ياري) معاون دايره پيشگيري و مبارزه با جرايم رايانه‌اي پليس به تصوير كشيده شد. به طوري كه در اين مجموعه با پرونده پيچيده كامران بوريايي (كيكاووس ياكيده) درگير شده و در هر قسمت با اطلاعاتي كه به دست مي‌آورد، به او نزديك مي‌شد، ولي هر بار كامران با زرنگي از چنگ قانون ‌گريخت تا اين كه بالاخره به دست سرگرد احمدي كشته شد.

ژست بي خوابي و منگي واسه من نگير دوباره! كسي كه جلوت نشسته عصبي و لت و پاره!
توي پائيز مجاور، وسطاي ماه آذر، شد قرارمون كه باهم بزنيم به سيم آخر!

Babak Rahnama (New Song) :: Khodaye Man
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید