نمایش پست تنها
قدیمی 10-16-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض اخبار و حواشی بازیکنان داخلی و خارجی ایران

باقري: علي كريمي را به تيم ملي برمي‌گردانم

با ابراز اميدواري براي حضوري دوباره در جام جهاني
باقري: علي كريمي را به تيم ملي برمي‌گردانم
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: با برگزاري جلسه اي دوستانه، نظر علي كريمي را براي حضور دوباره در تيم ملي جلب مي‌كنم.
كريمي باقري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: خوشبختانه پس از مصدوميت ناخواسته اي كه گريبانگير من شد در حال حاضر در شرايط بهتري هستم و قصد دارم با انگيزه اي بالاتر به ميدان بازگردم.
وي افزود: بازي با ابومسلم در مشهد بسيار سخت بود و پرسپوليس به راحتي به حريف اجازه گلزني داد. در اين ناكامي همه مقصر هستند و هيچ وقت نبايد يك نفر را مقصر قلمداد كرد.
وي در خصوص دعوت از سوي علي دايي گفت: بارها گفتم كه با دايي رابطه بسيار خوبي دارم. در كنار هم سال‌ها براي اعتلاي نام ايران جنگيده ايم و زندگي ام را مديون ايران مي‌دانم.
وي افزود: قصد نداشتم به تيم ملي بازگردم، چون خواستم جا براي جوانان باز شود؛ اما پس از اينكه با دايي صحبت كردم نظرم برگشت، چون از من خواست به تيم ملي كمك كنم و اين براي من يك افتخار است.
باقري ادامه داد: همه مرا مي‌شناسند و مي دانند اهل بازار گرمي نيستم. اميدوارم بعد از رفع مصدوميت بتوانم بار ديگر به تيم ملي كشورم خدمت كنم.
كاپيتان پرسپوليس تاكيد كرد: مطمئن باشيد در صورتي كه حس كنم به درد تيم ملي نمي‌خورم با دايي صحبت مي‌كنم تا مرا كنار بگذارد؛ اما اين توانايي را درخود مي بينم كه حتي در جام جهاني بار ديگر بازي كنم.
وي در خصوص مشكل پيش آمده بين علي كريمي و علي دايي گفت: نمي‌دانم چرا بعضي ها دوست دارند بين كريمي و دايي را خراب كنند. آنها سال ها در كنار هم بازي كردند. سعي مي‌كنم نظر كريمي را براي حضور دوباره در تيم ملي جلب كرده و سپس با دايي در مورد او گفت و گو ‌كنم.
باقري تصريح كرد: مطمئنم دوباره كريمي در تيم ملي حضور پيدا خواهد كرد و دايي با بزرگواري او را در تيم به كار مي‌گيرد.
باقري در خصوص خبر جذب رحمان رضايي گفت: اين مدافع عملكرد خوبي در تيم ملي ايران داشت و بازيكن بزرگي است، چون سال ها در ليگ ايتاليا توپ زده است. بي شك حضور او به سود پرسپوليس است.

ویرایش توسط mohammad.90 : 11-13-2012 در ساعت 12:07 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید