نمایش پست تنها
قدیمی 12-02-2015
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض چند کتاب کم حجم

این دفعه کتبی میزارم که بسیار کم حجم هستند
برای همین توضیح کم مینویسم
نوشته اول متعلق به زمان معتصم عباسی هست یک حکایت جالبی هست
مطالعه اش برای شما بد نیست با نام حق و ناحق

نوشته دوم 24 ساعت در خواب و بیداری هست ....
نوشته صمد بهرنگی این نوشته بسیار زیباست
توصیه میکنم این نوشته رو مطالعه کنید کم پیش میاد من نوشته ای ایرانی که طنز نباشه رو مطالعه کنم و خوشم بیاد ، چون نوشته های دیگه رو بیش از حد تلخ میبینم برای همین زمانی براش نمیزارم

نوشته سوم سرزمین خوشبختی هست نوشته فریدون تنکابنی
یک نویسنده بسیار چیره دست ، صرفنظر از عضویت این آقا در حزب توده و جهت گیری های سیاسی من به شما قول میدم هر اثری از آقای تنکابنی در سطح اینترنت هست رو اگر دانلود کنید و مطالعه کنید حتماً تحت تاثیر قرار میگیرید این قلم یک آدم بلد هست که روی کاغذ به نقش و نگار میپردازه و شما حیرت میکنید گاهی از استعداد فوق العاده این نویسنده

هشدار : این کتاب مردانه هست یعنی عفت کلام در بسیاری از موارد رعایت نشده برای همین ممکن هست چیزی بخونید که ناراحت بشید
بهتر هست نگیم مردانه ، بهتر بگم چال میدانی ........ متاسفانه گاهی برای نشان دادن عمق فاجعه باید مسائل رو بی پرده و بی چشم داشتی بیان کرد
دارم تکرار میکنم اگر خانم هستید این کتاب رو دانلود نکنید
تنکابنی خیلی جاها قشنگ مستند نویس فحش ها رو هم حتی با یک دقت خاصی مینویسه البته یکی 2 تا داستان به این ترتیب هست بقیه چنین مشکلی ندارند .

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf hagh-va-nahagh.pdf‏ (2.73 مگابایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf 24-saat-dar-khabo-bidari.pdf‏ (458.8 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf sarzamine-khoshbakhti.pdf‏ (1.49 مگابایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید