نمایش پست تنها
قدیمی 05-05-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

4کریم بچه ها
از خواب و کار و مریضی گفتین !
هم خوابم میاد هم مریضم هم کلی کار دارم
دیشب دیر خوابیدم امروز خواستم 6 بیدار شم کمی کارای سایتو انجام بدم 7 بزرنم بیرون برم جیگر چربی دار بخورم بعدم 10-12 کلاس ریاضی 2 برم !
ساعت 9و 15 دقیقه از خواب پاشدم تا اماده شدم شد نه و نیم به جیکر ! نرسیدم (سوتفاهم نشه) بعدم 15 دقیقه دیر به کلاس رسیدم نرفتم تو گفتم الان میگه تقلب میکنی دیرم میای ؟
خلاصه صبش اینطور گذشت اینترنت دانشکده قطع بود الکی توی سایت کامپورتر کمی چرخ خوردم و شاهد و دل وقلوه گرفتن دوستام اونطرف مرفا هم بودیم خدا مبارکش کنه!
بعد ناهار نخوردیم چون دانشگاه پیام نور باید میرفتیم یکی از دوستامون ارائه و کنفرانس داشت در زمینه کریپتوگرافی منم چون کمی کار کرده بودم قرار شد برم لااقل 4 تا سوال درست حسابی بپرسم که یعنی خیلی کارمون درسته ! رفتیم ارائه خیلی خوب انجام شد سریع برگشتیم کلاس بعدی رو هم دیر رسیدیم ! نرفتم سر کلاس ! وایسادم تا کلاس بعدی
تربیت بدنی بود حوصله نداشتم میخواستم بیام خونه یکی گفت جلسه پیش که غایب بودی (بابا من شاهکارم به خدا) گفته امروز امتحانه! پرش
پرشم بد نبود 2و 40 پریدیم برگشتیم خونه خواستیم بریم جیگره رو بزنیم توی رگ حوصله نداشتیم در عوض ذرت مکزیکی خوردیم
قضیه ریاضی دومونم حل شد ! یارو فهمید نباید اینقدر اذیت میکرده حالا بماند چی شد
فکر کنم درست شد شایدم گولم زده ! میخواد حسابی بچزونه !
حاجی جون خودت تا اول خرداد میانترم دارم زنده بمون جوصله تهران اومدن نداریم قربون شکلت قول میدم بعداز خرداد که باشه بیاییم یه مینی بوسم ادم میارم
هیچی نیست بابا چیزیت نمیشه نگران نباش ورزشتو برو کمم از قلیونو ملیون حرف بزن برو عکاسیتو بکن قول میدم حالا حالا زنده میمونی
آقای آبادانی هم که ان شاالله همیشه ازاین خاطرات خوب داشته باشن
کاش وقتی میومدی من شعرام تموم نشده بود سواد شعریم دیگه تموم شده شانس تو ولی بچه ها هستند کلی خوشحالت میکنن
شوخی میکنم ان شاالله وقت بشه برگردم منم اضافه میشم دوباره

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید