نمایش پست تنها
قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ویروس ها رکورد شکستند

با شناسایی ۲۵ میلیون نوع ویروس جدید، نرم‌افزارهای مخرب در سال میلادی گذشته رکورد تازه‌ای برجای گذاشتند.

بر اساس گزارش PandaLabs، جدیدترین افزایش فعالیت نرم‌افزارهای مخرب شامل نمونه‌های تروژان‌های بانکی که ۶۶ درصد نمونه‌های جدید را تشکیل دادند و همچنین شماری از برنامه‌های آنتی‌ویروس ساختگی بودند.

همچنین هرزنامه در طول سال ۲۰۰۹ فعالیت بالایی داشت و ۹۲ درصد از ترافیک کل ایمیل‌ها را تشکیل داد. تاکتیک‌های مورد استفاده به‌منظور فریب دادن قربانیان احتمالی برای باز کردن این ایمیل‌های هرزنامه‌یی، بهره‌برداری از وقایع جدید و گزارش‌های خبری دراماتیک بود.

در زمینه کانال‌های توزیع نیز شبکه‌های اجتماعی از جمله فیس بوک، توییتر، یوتیوب و دیگ و هچنین حملات بهره‌برداری کننده از بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو که کاربران را به وب‌سایت‌های اختفای ویروس‌ها هدایت می‌کردند، در سال ۲۰۰۹ مورد علاقه خلافکاران سایبر بودند.

کشورهایی که بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای مخرب بودند شامل تایوان، روسیه، لهستان، ترکیه، کلمبیا، آرژانتین و اسپانیا بودند و پرتقال و سوئد کشورهایی بودند که کمترین آلودگی را داشتند.

طبق پیش‌بینی لابراتوار پاندا، میزان نرم‌افزارهایی تحت فعالیت در طول سال ۲۰۱۰ رشد کرده و ویندوز ۷ علاقه هکرها را برای طراحی نرم‌افزارهای مخرب جدید جلب خواهد کرد و حمله به رایانه‌های اپل نیز افزایش می‌یابد.

منبع: http://www.khabaronline.ir
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید