نمایش پست تنها
قدیمی 07-08-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ساماندهي مجموعه تاريخي بيستون و طاق بستان بايد با جديت پيگيري شود

استاندار كرمانشاه:
ساماندهي مجموعه تاريخي بيستون و طاق بستان بايد با جديت پيگيري شود
كرمانشاه - استاندار كرمانشاه تاكيد كرد: ساماندهي مجموعه تاريخي بيستون، طاق بستان و غارقوري فلعه بايد با جديت دنبال و پيگيري شود و كوتاهي در اجراي اين طرحها از هيچ دستگاهي پذيرفتني نيست.

به گزارش ايرنا، سيد دادوش هاشمي روز پنجشنبه در سومين جلسه كارگروه گردشگري و ميراث فرهنگي استان افزود: ساماندهي اين مجموعه هاي تاريخي و گردشگري بايد با سرعت انجام شود و دستگاه هاي اجرايي ذيربط بايد نهايت دقت خود را براي اجراي سريع و مطلوب اين طرحها بكار گيرند.

وي اظهار داشت: ساماندهي اين مجموعه ها جذب بيشتر گردشگر و رونق صنعت گردشگري را به دنبال خواهد داشت.

استاندار كرمانشاه ادامه داد: پيمانكاران اين طرحها بايد با جديت بيش از پيش تلاش و طوري عمل نمايند تا طرحها در موعد مقرر به اتمام برسند.
وي خاطرنشان ساخت: استان كرمانشاه در زمينه آثار طبيعي و گردشگري داراي جاذبه هاي متنوعي است كه شناساندن اين آثار به مردم استان و كشور ضروري است.

هاشمي تصريح كرد: يكي از بخشهاي كسب درآمد و رونق اقتصادي صنعت توريسم است كه متاسفانه در گذشته در اين جهت حركتي صورت نگرفته است لذا براي جبران ضعفهاي گذشته بايد تلاشهاي خود را دو چندان نماييم.

در ادامه اين جلسه از سوي اداره كل گردشگري و ميراث فرهنگي استان در خصوص ساماندهي مجموعه هاي تاريخي بيستون، طاق بستان و غار قوري قلعه و همچنين طرح ملي گردشگري جنگ با هدف پاسداشت و انتقال ميراث گرانبهاي دوران دفاع مقدس به نسل حاضر، شناخت دقيق مناطق جنگي وعملياتي و ظرفيتهاي نرم افزاري و سخت افزاري آن در حوزه گردشگري و بهبود نظام اطلاع رساني ، بازاريابي و خدمات عرضه گردشگري ارايه شد.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید