نمایش پست تنها
قدیمی 07-08-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض شكست سنگين تيم فوتبال همدان مقابل كرمانشاه

شكست سنگين تيم فوتبال همدان مقابل كرمانشاه
كرمانشاه - در چارچوب رقابتهاي فوتبال روستايي و عشايري منطقه دو كشور، تيم 9 نفره كرمانشاه با هفت گل همدان را شكست داد.

به گزارش ايرنا، در بازيهاي روز چهارم مسابقات فوتبال روستايي وعشايري منطقه دو كشور تيمهاي لرستان و ايلام ، كرمانشاه و همدان به مصاف هم رفتند.

به گزارش ايرنا، تيم كرمانشاه در حالي به مصاف تيم همدان رفت كه براي ماندن در كورس رقابتها چاره اي جز پيروزي نداشت.

در اين مسابقه كه در زمين ورزشگاه انقلاب كرمانشاه برگزارشد، ابتدا در نيمه نخست بازي تيم ميزبان با بازي هجومي و زيباي خود توانست سه برصفر به رختكن برود، نيمه دوم بازي در شرايطي آغازشد كه تيم همدان كه ديگر چيزي براي ازدست دادن نداشت توانست درهمان دقايق ابتدايي دو گل از سه گل خورده را جبران كند و اختلاف را به حداقل برساند.

اما اين پايان كار نبود و فوتباليستهاي كرمانشاهي با وجود اخراج شدن دو تن از ياران كليدي خود چهار گل ديگر را به ثمر رساندند تا دو گل دقايق پاياني همداني ها هم مانع از شكست سنگين آنها نشود و ميزبان با نتيجه 7 بر4 سه امتياز بازي را ازآن خود كند.

درديگر بازي تيم خوب لرستان با تك گل دقايق ابتدايي خود تيم ايلام را شكست داد تا ضمن كسب سومين پيروزي پياپي خود جواز حضور در مرحله بعدي را كسب كند.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید