نمایش پست تنها
قدیمی 07-22-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بازديد سرزده استاندار كرمانشاه از محوطه گردشگري بيستون

بازديد سرزده استاندار كرمانشاه از محوطه گردشگري بيستون
كرمانشاه - استاندار كرمانشاه به صورت سرزده از اجراي طرح ساماندهي محوطه گردشگري و تاريخي بيستون بازديد كرد.

به گزارش ايرنا، در اين بازديد كه جمعي از مديران استاندار را همراهي مي كردند ، سيد دادوش هاشمي دستورات لازم را براي اجراي طرح بيان كرد.

وي با بيان اينكه اين مجموعه تاريخي و گردشگري بايد به نحوي ساماندهي شود كه رغبتي خاص براي همه مردم ايران و حتي جهان ايجاد شود كه براي بازديد آن مشتاق شوند، گفت: با توجه به اينكه اين مجموعه زيرساخت و بستر لازم را براي توسعه و ساماندهي داراست با تلاش و خلاقيت بيشتر به يكي از مكانهاي بسيار زيبا و مفرح ايران تبديل خواهد شد.

وي از پيمانكار اين طرح خواست روند اجرايي خود را بصورت مستمر گزارش و ارايه نمايد.

استاندار كرمانشاه همچنين از روند اجراي پروژه ساماندهي قرءسو كه توسط ميراث فرهنگي در دست اجراست، بازديد كرد.

در اين بازديد كه رحيمي مدير كل ميراث فرهنگي استان كرمانشاه نيز حضور داشت، هاشمي بر تسريع در اجراي طرح تاكيد كرد.

وي گفت: اين طرح يكي از طرحهاي تفريحي و گردشگري كرمانشاه است كه بايد با تلاش بيشتر روند اجراي آن تسريع شود.

وي افزود: قبلاً حاشيه قرءسو از چهره شهري خوبي برخوردار نبود كه اميدواريم با اجراي ساماندهي آن '، اين منطقه به يكي از مكانهاي گردشگري و تفريحي مردم تبديل شود.

هاشمي همچنين اجراي طرح ساماندهي بخش شمالي حاشيه قره سو كرمانشاه را كه قبلا در اختيار شهرداري كرمانشاه بود به ميراث فرهنگي استان كرمانشاه واگذار كرد.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید