نمایش پست تنها
قدیمی 04-11-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چهارشنبه 23/01/1391 18:57

ياوري :خيالمان‌ تا هفته آخر راحت نيست

سرمربي تيم فوتبال فجرسپاسي با بيان اينکه بازي با ملوان حساسيت زيادي دارد، گفت: خيال ما براي ماندن در ليگ تا هفته آخر راحت نيست و نمي توان گفت با کسب يک پيروزي ليگ برتري مي مانيم.

محمود یاوری در خصوص آخرین وضعیت فجر تصریح کرد: بازی های هفته های آخر همیشه برای تیم هایی که در خطر سقوط هستند از حساسیت زیادی برخوردار است و فرقی نمی کند این بازی ها خانگی باشد یا خارج از خانه. خوشبختانه بازیکنان برای اینکه تیم در لیگ برتر بماند همدل شده اند. ما به این مسئله توجه داریم که حتی یک برد هم نمی تواند ما را از خطر سقوط جدا کند، به همین خاطر تا انتهای لیگ خیال‌مان راحت نیست.

وی با اشاره به کسب یک امتیاز ارزشمند از تیم تراکتورسازی در تبریز خاطر نشان کرد: ما در آن مسابقه برای دفاع به زمین نرفتیم. قبل از بازی هم گفته بودم با دو مهاجم برابر تراکتورسازی بازی می کنیم و شما دیدید مقابل 80 هزار تماشاگر فوتبال خوب و منطقی انجام دادیم.

سرمربی تیم فجر افزود: بازیکنان با ایمان خودشان بازی می کنند. اگر این شرایط از ابتدای فصل بوجود می آمد و یا زمان بیشتری تا تمام شدن لیگ داشتیم شرایط خیلی بهتر از این می شد. من خوشحالم بازیکنانی دارم که به تیم توجه دارند و شرایط را به خوبی درک می کنند.

یاوری درباره تیم ملوان هم یادآور شد: فکر می کنم ملوان تنها تیمی است که 80 درصد بازیکنان آن بومی هستند و این یکی از مزایای این تیم شمالی به حساب می آیند. ملوانی ها روی ضربات شروع مجدد خوب کار می کنند و ما قطعا بازی سختی مقابل آنها خواهیم داشت. هر دو تیم از نظر امتیازی نزدیک به هم هستند و پیروزی در این مسابقه می تواند در رده بندی جدول خیلی موثر باشد.

وی در واکنش به لقب " امیرکبیر فوتبال ایران" که به او اختصاص یافته است هم گفت: داشتن لقب امیرکبیر خود به خود افتخار بزرگی است و من از آنها ممنونم. خوشبختانه پیدا شدند افرادی که بفهمند در فوتبال ایران صدمه های زیادی خورده ام و به شکل های مختلف تحت فشار قرار گرفته ام!
تیم فوتبال فجر سپاسی روز جمعه در ورزشگاه حافظیه میزبان ملوان انزلی است. این مسابقه در چارچوب هفته سی ام لیگ برتر برگزار می شود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید