نمایش پست تنها
قدیمی 05-09-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض محمود ياوري: هواداران به جشن قهرماني‌مان بيايند!

چهارشنبه 1391/02/20 15:20

سرمربي تيم فوتبال فجرسپاسي درباره ديدار تيمش برابر صبا گفت: مطمئن باشيد بازي زيبايي خواهد بود و ما هم براي بهتر شدنش هر کاري مي‌‌کنيم.

محمود ياوري درباره آخرين ديدار تيمش در فصل يازدهم ليگ برتر فوتبال برابر صباي قم گفت: مطمئن باشيد بازي زيبايي از آب در مي‌آيد. بازيکنان ما براي هر چه بهتر برگزار شدن اين بازي و زيباتر بودن آن از هيچ تلاشي فروگذار نمي‌کنند و براي بهتر بودن اين بازي همکاري مي‌کنند. ما کار نداريم که اگر ببريم يا ببازيم چه مي‌شود، بلکه فقط مي‌خواهيم که سال فوتبالي‌مان را خوب تمام کنيم.

وي ادامه داد: ما دوست داريم برابر صبا به پيروزي برسيم و با کسب سه امتياز بازي، امتيازهاي خود را بيشتر کنيم. ما مي‌خواهيم کاري کنيم که هواداران ما در جشن قهرماني شرکت کنند! ماندن در ليگ برتر براي فجر حکم قهرماني دارد و از اين مساله بسيار خرسنديم.

ياوري همچنين گفت: از علي کلانتري، رسانه‌ها و به ويژه رسانه‌هاي محلي، مدير عامل، هيات مديره و سرپرست تيم تشکر مي‌کنم که براي موفقيت ما چيزي کم نگذاشتند. همچنين از بازيکنان تيمم تشکر مي‌کنم که با غيرت و تعصب آنچه را که از ايشان خواستم انجام دادند.

وي در ادامه با بيان اين که براي بازي با صبا تمام بازيکنانش را در اختيار دارد، افزود: به قول عطاالله بهمنش که اميدوارم شاد و سرحال باشد همه بازيکنان سالم و صحيح و قبراق هستند و ما آماده بازي برابر صبا هستيم.

ياوري در ادامه روند حرکتي ليگ برتر را نسبت به سال‌هاي گذشته مثبت ارزيابي کرد و گفت: ليگ امسال به استثناي تعويق‌ها و مقداري هم معلق ماندن بازي‌ها در ميانه‌هاي فصل خوب بود و پديده‌هاي ارزشمندي را معرفي کرد. مطمئن هستم با اين روند در سال آينده مي‌توانيم ليگ بهتري داشته باشيم.

سرمربي تيم فوتبال فجر در پايان و در پاسخ به اين سوال که آيا فصل آينده هم هدايت اين تيم را برعهده خواهد داشت، گفت: فعلا تصميمي نگرفته‌ام و پس از بازي با صبا درباره‌اش فکر مي‌کنم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید