نمایش پست تنها
قدیمی 03-07-2015
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عه مهمترین اتفاق ، مهمترین اتفاق زندگی من آشنایی با چند دوست جدید بود ، و این که چیزهای جدیدی یاد گرفتم البته امروز که دارم این رو مینویسم جمعه هست
من پروسه لاغریم در حال پیشروی هست فقط 2 کیلو مونده ، بعد از اون کارهای دیگه ای هست که باید انجام بدم ، تا حالا به این فکر کردید ساز دست بگیرید ؟ خودتون ساز میزنید واسه دل خودتون نه بیرون من خواهرم تار رو شروع کرد و ادامه نداد کلاً تو جو رفته بود ولی ادامه نداد من اگر یک چیزی رو بخوام دنبالش رو میگیرم ولی این از اون چیزهایی هست که جوگیر شدم صرفاً مثلاً من علاقه خاصی داشتم نقاشی یاد بگیرم ولی اصلاً شروع هم نکردم ، یادمه چندین گیگ آموزش نقاشی هم دانلود کرده بودم که بعداً بشینم سر فرصت نقاشی تمرین کنم ، یک بار که همینجوری تفننی رفتم متوجه شدم با اون ایده آل هایی که دارم حداقل باید 2 ، 3 سالی وقت براش صرف کنم تا اون چیزی که خودم دوست دارم از توش بیرون بیاد ، موسیقی هم همینطور هست ، آدم از بچگی شروع کنه ، چون بچه هستی داغی متوجه نیستی یاد میگیری بزرگ که شدی تو ذهنت ملکه شده الان مثلاً از شما بپرسن خوب چجوری الفبا رو یاد گرفتی ؟ عده ای کمی هستند که اون سختی هایی که برای یادگیری الفبا و نوشتن متحمل شدند به یاد بیارند
تقریباً الان ما یک حسی داریم که انگار مادرزادی هممون نوشتن بلد بودیم
یا حساب و کتاب و جمع و کم هم همینطور ، به نظرم پدر و مادرهای ما باید همونطور که سر مدرسه بچه هاشون وسواس دارند سر آموزش یک هنر خاص که از بچگی بچشون همون یک هنر رو ادامه هم باید بدند اصرار داشته باشند ، مثلاً همون نقاشی رو از بچگی دنبال کنند یا نوازندگی رو ، اینطوری ادامه بدند همون رشته تا بزرگسالی که به یک نقطه قابل قبول برسند ، حالا اگر خواستند به صورت حرفه ای پیگیری کنند
در حال حاضر مهمترین کار خوندن و نوشتن و انجام پروژه هست این مهمترین کارهای من هست ، یک کتاب مفید بهتون معرفی کنم بیشعوری نوشته خاویر کرمنت به نظرم کتاب ایده آلی هست این رو مطالعه کتاب دیگه مجموعه طنز هست الان اسم دقیقش رو به یاد نمی آرم حال ندارم از رو مبل بلند شم اسمش رو بخونم
ولی کتاب جالبی هست ، کلاً طلبید چند تا داستانش و اینجا مینویسم
میدونید بزارید حقیقت رو بگم من چرا به نقاشی علاقه داشتم ، تو ذهنم یک ایده آلهایی هست مثلاً از چهره یا قیافه که نمیبینم تو بیرون به نظرم جالبه که اینها رو بکشم
نمیدونم شاید اگر خالق بودم یا بلد بودم انسان بسازم اینا رو میساختم
مثلاً چهره یک دختر هست تو ذهنم که گفتم شاید مثلاً از یک کارتونی یا فیلمی این اومده بعد دیدم نه واقعاً اینطور نیست یک متغیر مسقل هست نه وابسته
قیافش خاصه هم چهره کارتونی داره هم چهر واقعی فقط صورتش هست
نمیدونم چجوری بهتون بگم ولی اگر نقاشی بلد بودم چهره این رو حتماً میکشیدم

بعضی چیزها رو آدم باید بگه ولی بعضی چیزها رو باید بکشه

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 03-07-2015 در ساعت 12:18 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید